Metkovic-Zalmo — Osijek 24:23: огляд і статистика матчу

Croatia. Premier Liga · 26.09.2026 16:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Metkovic-Zalmo
Матч завершено24 : 2326.09.2026 16:00
Osijek

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Metkovic-Zalmo0%
  • Нічия0%
  • Osijek0%

Огляд

Матч Metkovic-Zalmo — Osijek (Croatia. Premier Liga, 26.09.2026 16:00 UTC) завершився з рахунком 24:23. Перемога — за командою Metkovic-Zalmo.

Metkovic-Zalmo за останні 6 ігор: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4. Osijek за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3.

В історії очних матчів Metkovic-Zalmo і Osijek: зустрічей — 10, перемог Metkovic-Zalmo — 5, перемог Osijek — 5, нічиїх — 0. Остання зустріч 13.12.2025 17:00: Metkovic-Zalmo 27:23 Osijek.

Metkovic-Zalmo — 3-й рядок таблиці (9 оч. за 8 ігор). Osijek — 5-й рядок таблиці (6 оч. за 8 ігор).

Ще на сайті: Metkovic-Zalmo, Osijek, таблиця Croatia. Premier Liga.

Дивіться також: Гандбол: результати та розклад. Статистика працює на даних: SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Metkovic-Zalmo
111324
Osijek
111223

Перебіг матчу

Metkovic-Zalmo +2Найбільший відрив+3 Osijek
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 10
з них нічиїх: 0

5 / 10
Перемоги
5 / 10
281 / 575
Очки
294 / 575
Матчі
13.12.2025Матч завершено
Metkovic-Zalmo27 : 23Osijek
18.10.2025Матч завершено
Osijek31 : 26Metkovic-Zalmo
03.11.2024Матч завершено
Metkovic-Zalmo24 : 35Osijek
15.09.2024Матч завершено
Osijek36 : 29Metkovic-Zalmo
07.04.2024Матч завершено
Metkovic-Zalmo30 : 25Osijek
17.02.2024Матч завершено
Osijek33 : 27Metkovic-Zalmo

Попередні матчі: Metkovic-Zalmo

19.09.2026Матч завершено
HRK Karlovac27 : 32Metkovic-Zalmo
В
12.09.2026Матч завершено
MRK Cakovec29 : 27Metkovic-Zalmo
П
26.04.2026Матч завершено
Spacva Vinkovci32 : 27Metkovic-Zalmo
П
18.04.2026Матч завершено
Metkovic-Zalmo27 : 25Varaždin
В
11.04.2026Матч завершено
MRK Cakovec29 : 27Metkovic-Zalmo
П
28.03.2026Матч завершено
Metkovic-Zalmo24 : 27Rudar Samobor
П

Попередні матчі: Osijek

20.09.2026Матч завершено
Osijek25 : 30MRK Cakovec
П
16.09.2026Матч завершено
MRK Trogir28 : 30Osijek
В
26.04.2026Матч завершено
Varaždin32 : 22Osijek
П
18.04.2026Матч завершено
Osijek32 : 25MRK Cakovec
В
12.04.2026Матч завершено
Rudar Samobor29 : 20Osijek
П
28.03.2026Матч завершено
Osijek26 : 20RK Umag
В

Інформація про матч

Найближчі матчі: Metkovic-Zalmo

28.11.2026Матч відбудеться
Metkovic-Zalmo17:00Sisak

Найближчі матчі: Osijek

03.05.2027Матч відбудеться
Osijek17:00Spacva Vinkovci

Croatia. Premier Liga

Group A
#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Prvo plinarsko drustvo Zagreb8800303:200+10316
2Nexe8701268:206+6214
3Dugo Sela8503220:212+810
4Spacva Vinkovci8404216:254-388
5Rudar Samobor8305215:231-166
6RK Bjelovar8215191:228-375
7Porec8116194:227-333
8Ardiaei8107195:244-492
Group B
#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Gorica8800250:225+2516
2Sesvete8701253:225+2814
3Metkovic-Zalmo8413250:242+89
4MRK Cakovec8323243:245-28
5Osijek8305206:212-66
6MRK Trogir7205184:196-124
7Sisak8206222:239-174
8HRK Karlovac7016193:217-241
  • Promotion - Premier League (Championship - Play-offs)
  • Premier League (Relegation Group)

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • Обидві забивають поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • Пропускала більше 26.5 у 8 з 10 матчів80%
  • ТБ 53.5 у 8 з 10 матчів80%
  • ТБ 54.5 у 7 з 10 матчів70%
  • Забивала менше 28.5 у 7 з 10 матчів70%
  • Забивала більше 25.5 у 7 з 10 матчів70%
  • Пропускала більше 27.5 у 7 з 10 матчів70%

За останніми матчами: господарі — 10, гості — 10

Ринки за останніми матчами

Metkovic-Zalmoматчів: 5 · 7Osijek
56,2Середній тотал матчу55,4
—ТБ 51.571%5/7
—ТМ 51.529%2/7
40%2/5ТБ 52.5—
60%3/5ТМ 52.5—
—ТБ 53.571%5/7
—ТМ 53.529%2/7
40%2/5ТБ 54.5—
60%3/5ТМ 54.5—
—ТБ 55.557%4/7
—ТМ 55.543%3/7
40%2/5ТБ 56.5—
60%3/5ТМ 56.5—
—ТБ 57.543%3/7
—ТМ 57.557%4/7
40%2/5ТБ 58.5—
60%3/5ТМ 58.5—
—ТБ 59.514%1/7
—ТМ 59.586%6/7
40%2/5ТБ 60.5—
60%3/5ТМ 60.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 5 · 7
Metkovic-ZalmoOsijek
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
7269100%Період 1100%94104
7169100%Період 2100%86104
  • • Metkovic-Zalmo найбільше забиває у відрізку Період 1: 72 з 143 (50%).
  • • Metkovic-Zalmo найбільше пропускає у відрізку Період 1: 69 з 138.
  • • Osijek найбільше забиває у відрізку Період 1: 94 з 180 (52%).
  • • Osijek найбільше пропускає у відрізку Період 1: 104 з 208.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
33%Перемога: Metkovic-Zalmo2 з 6
67%Перемога: Osijek4 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 57,67 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +2 Макс. відрив: +3Зміни лідера: 7