OGK Nice (Women) — Larvik (Women) 28:27: огляд і статистика матчу

European League. Women - Preliminary Round · 03.10.2026 18:00 · Матч завершено

Порівняти команди
OGK Nice (Women)
Матч завершено28 : 2703.10.2026 18:001st leg
Larvik (Women)

Хто переможе?

Голосів: 0
  • OGK Nice (Women)0%
  • Нічия0%
  • Larvik (Women)0%

Огляд

03.10.2026 18:00 (UTC) у турнірі European League. Women - Preliminary Round зустріч OGK Nice (Women) — Larvik (Women) закінчилася з рахунком 28:27. Перемога — за командою OGK Nice (Women).

OGK Nice (Women) за останні 6 ігор: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4. Larvik (Women) за останні 6 ігор: перемоги — 5, нічиї — 0, поразки — 1.

Статистика та результати: OGK Nice (Women), Larvik (Women), таблиця і результати: European League. Women - Preliminary Round.

Ще матчі: усі матчі дня — Гандбол. Статистика працює на даних: провайдер спортивних даних SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
OGK Nice (Women)
151328
Larvik (Women)
141327

Перебіг матчу

OGK Nice (Women) +4Найбільший відрив+1 Larvik (Women)
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 0
з них нічиїх: 0

0 / 0
Перемоги
0 / 0
0 / 0
Очки
0 / 0
Матчі
10.10.2026Матч завершено
Larvik (Women)34 : 32OGK Nice (Women)

Результат первого матча: 27-28. По сумме двух встреч: 61-60.

Попередні матчі: OGK Nice (Women)

16.09.2026Матч завершено
Achenheim Truchtersheim (Women)29 : 28OGK Nice (Women)
П
09.09.2026Матч завершено
Metz (Women)41 : 19OGK Nice (Women)
П
03.09.2026Матч завершено
OGK Nice (Women)23 : 27Saint Amand (Women)
П
29.08.2026Матч завершено
Stella St Maur (Women)24 : 34OGK Nice (Women)
В
31.05.2026Матч завершено
Saint Amand (Women)21 : 22OGK Nice (Women)
В
27.05.2026Матч завершено
OGK Nice (Women)22 : 32Brest Bretagne (Women)
П

Попередні матчі: Larvik (Women)

30.09.2026Матч завершено
Larvik (Women)27 : 25Storhamar (Women)
В
20.09.2026Матч завершено
Byasen (Women)34 : 39Larvik (Women)
В
16.09.2026Матч завершено
Byasen (Women)30 : 26Larvik (Women)
П
10.09.2026Матч завершено
Larvik (Women)25 : 21Utleira (Women)
В
02.09.2026Матч завершено
Follo (Women)24 : 40Larvik (Women)
В
30.08.2026Матч завершено
Larvik (Women)31 : 23Fana (Women)
В

Інформація про матч

Сезон
2026/2027

Найближчі матчі: OGK Nice (Women)

14.10.2026Матч відбудеться
Plan-de-Cuques (Women)18:00OGK Nice (Women)

Найближчі матчі: Larvik (Women)

04.11.2026Матч відбудеться
Sola (Women)17:15Larvik (Women)
07.11.2026Матч відбудеться
Saint Amand (Women)18:30Larvik (Women)

1st leg

11.11.2026Матч відбудеться
Larvik (Women)17:00Flint Tonsberg (Women)
14.11.2026Матч відбудеться
Larvik (Women)16:00Saint Amand (Women)

2nd leg

European League. Women - Preliminary Round

Round of 32
Naisa-Nis (Women)
Viborg (Women)
Rocasa Gran Canaria (Women)
Bera Bera (Women)
Molde (Women)
Dunarea Braila (Women)
Oldenburg (Women)
CB Malaga (Women)
RK Lokomotiva Zagreb (Women)
Boden (Women)
Esztergomi (Women)
DHK Banik Most (Women)

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • Обидві забивають поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • Серія поразок: 3100%
  • Без перемог поспіль: 3100%
  • Пропускала менше 31.5 у 9 з 10 матчів90%
  • ТБ 48.5 у 8 з 10 матчів80%
  • Забивала менше 28.5 у 8 з 10 матчів80%
  • Пропускала більше 22.5 у 8 з 10 матчів80%

За останніми матчами: господарі — 10, гості — 10

Ринки за останніми матчами

OGK Nice (Women)матчів: 6 · 5Larvik (Women)
56,2Середній тотал матчу63,0
67%4/6ТБ 52.5—
33%2/6ТМ 52.5—
33%2/6ТБ 54.5—
67%4/6ТМ 54.5—
17%1/6ТБ 56.5—
83%5/6ТМ 56.5—
17%1/6ТБ 58.5—
83%5/6ТМ 58.5—
—ТБ 59.560%3/5
—ТМ 59.540%2/5
17%1/6ТБ 60.5—
83%5/6ТМ 60.5—
—ТБ 61.560%3/5
—ТМ 61.540%2/5
—ТБ 63.560%3/5
—ТМ 63.540%2/5
—ТБ 65.540%2/5
—ТМ 65.560%3/5
—ТБ 67.540%2/5
—ТМ 67.560%3/5

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 6 · 5
OGK Nice (Women)Larvik (Women)
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
8892100%Період 1100%9468
7681100%Період 2100%8865
  • • OGK Nice (Women) найбільше забиває у відрізку Період 1: 88 з 164 (54%).
  • • OGK Nice (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 1: 92 з 173.
  • • Larvik (Women) найбільше забиває у відрізку Період 1: 94 з 182 (52%).
  • • Larvik (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 1: 68 з 133.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Хід рахунку

Макс. відрив: +4 Макс. відрив: +1Зміни лідера: 6