Lillestrom — Nordstrand IF 28:31: огляд і статистика матчу

Norway. Division 1 · 03.10.2026 13:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Lillestrom
Матч завершено28 : 3103.10.2026 13:00
Nordstrand IF

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Lillestrom0%
  • Нічия0%
  • Nordstrand IF0%

Огляд

Матч Lillestrom — Nordstrand IF (Norway. Division 1, 03.10.2026 13:00 UTC) завершився з рахунком 28:31. Перемога — за командою Nordstrand IF.

Lillestrom за останні 6 ігор: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4. Nordstrand IF за останні 6 ігор: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2.

В історії очних матчів Lillestrom і Nordstrand IF: зустрічей — 2, перемог Lillestrom — 0, перемог Nordstrand IF — 2, нічиїх — 0. Остання зустріч 08.04.2026 17:00: Nordstrand IF 33:31 Lillestrom.

Lillestrom — 10-й рядок таблиці (4 оч. за 8 ігор). Nordstrand IF — 5-й рядок таблиці (13 оч. за 9 ігор).

Статистика та результати: статистика Lillestrom, статистика Nordstrand IF, Norway. Division 1.

Інші ігри: Гандбол: результати та розклад. Рахунок і статистика — від live 3D-трекер матчів.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Lillestrom
151328
Nordstrand IF
141731

Перебіг матчу

Lillestrom +4Найбільший відрив+4 Nordstrand IF
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 2
з них нічиїх: 0

0 / 2
Перемоги
2 / 2
55 / 115
Очки
60 / 115
Матчі
08.04.2026Матч завершено
Nordstrand IF33 : 31Lillestrom
13.12.2025Матч завершено
Lillestrom24 : 27Nordstrand IF

Попередні матчі: Lillestrom

27.09.2026Матч завершено
Haslum34 : 27Lillestrom
П
23.09.2026Матч завершено
Lillestrom20 : 38Runar IL
П
19.09.2026Матч завершено
Lillestrom32 : 38Baekkelaget
П
13.09.2026Матч завершено
Halden31 : 25Lillestrom
П
05.09.2026Матч завершено
Lillestrom33 : 27Notteroy
В
22.08.2026Матч завершено
Skogn16 : 41Lillestrom
В

Попередні матчі: Nordstrand IF

27.09.2026Матч завершено
Nordstrand IF44 : 24Tiller
В
19.09.2026Матч завершено
Varhaug30 : 37Nordstrand IF
В
13.09.2026Матч завершено
Nordstrand IF32 : 27Ryger Stavanger
В
06.09.2026Матч завершено
Bodo24 : 25Nordstrand IF
В
30.08.2026Матч завершено
Nordstrand IF29 : 30Charlottenlund
П
22.08.2026Матч завершено
Nordstrand IF24 : 30Follo
П

Інформація про матч

Турнір
Division 1
Сезон
2026/2027

Найближчі матчі: Nordstrand IF

14.11.2026Матч відбудеться
Baekkelaget16:30Nordstrand IF
25.11.2026Матч відбудеться
Nordstrand IF17:00Haslum
29.11.2026Матч відбудеться
Nordstrand IF15:00Asane

Norway. Division 1

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Halden9900297:230+6718
2Charlottenlund9801310:256+5416
3Melhus9702292:253+3914
4Haslum9702285:252+3314
5Nordstrand IF9612279:245+3413
6Bodo8602230:196+3412
7Baekkelaget9504274:249+2510
8Notteroy9414278:273+59
9Asane9306245:269-246
10Lillestrom8206235:257-224
11Ryger Stavanger9207249:273-244
12Varhaug9207256:284-284
13Kragero IF10109268:335-672
14Tiller100010259:385-1260
  • Promotion - Norway Championship
  • Promotion - Norway Championship - Relegation (Play-off)
  • Division 1 (Relegation. Play-off)
  • Relegation

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • Обидві забивають поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • Серія поразок: 4100%
  • Без перемог поспіль: 4100%
  • Переможна серія: 4100%
  • Без поразок поспіль: 4100%
  • Забивала менше 33.5 у 9 з 10 матчів90%
  • Пропускала менше 31.5 у 9 з 10 матчів90%

За останніми матчами: господарі — 10, гості — 10

Ринки за останніми матчами

Lillestromматчів: 9 · 8Nordstrand IF
61,1Середній тотал матчу56,5
—ТБ 52.563%5/8
—ТМ 52.538%3/8
—ТБ 54.550%4/8
—ТМ 54.550%4/8
—ТБ 56.538%3/8
—ТМ 56.563%5/8
89%8/9ТБ 57.5—
11%1/9ТМ 57.5—
—ТБ 58.538%3/8
—ТМ 58.563%5/8
67%6/9ТБ 59.5—
33%3/9ТМ 59.5—
—ТБ 60.538%3/8
—ТМ 60.563%5/8
33%3/9ТБ 61.5—
67%6/9ТМ 61.5—
11%1/9ТБ 63.5—
89%8/9ТМ 63.5—
11%1/9ТБ 65.5—
89%8/9ТМ 65.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 9 · 8
LillestromNordstrand IF
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
145134100%Період 1100%116110
120151100%Період 2100%122104
  • • Lillestrom найбільше забиває у відрізку Період 1: 145 з 265 (55%).
  • • Lillestrom найбільше пропускає у відрізку Період 2: 151 з 285.
  • • Nordstrand IF найбільше забиває у відрізку Період 2: 122 з 238 (51%).
  • • Nordstrand IF найбільше пропускає у відрізку Період 1: 110 з 214.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Хід рахунку

Макс. відрив: +4 Макс. відрив: +4Зміни лідера: 4