MUOR-Akademiya — Dynamo Sungul 29:28: огляд і статистика матчу

Russia. Superleague · 07.10.2026 15:30 · Матч завершено

Порівняти команди
MUOR-Akademiya
Матч завершено29 : 2807.10.2026 15:30
Dynamo Sungul

Хто переможе?

Голосів: 0
  • MUOR-Akademiya0%
  • Нічия0%
  • Dynamo Sungul0%

Огляд

07.10.2026 15:30 (UTC) у турнірі Russia. Superleague зустріч MUOR-Akademiya — Dynamo Sungul закінчилася з рахунком 29:28. Переможець матчу — MUOR-Akademiya.

Форма MUOR-Akademiya в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3. Форма Dynamo Sungul в останніх 6 матчах: перемоги — 1, нічиї — 0, поразки — 5.

Особисті зустрічі: всього 12, перемоги MUOR-Akademiya — 4, перемоги Dynamo Sungul — 6, нічиї — 2. Остання зустріч 08.05.2026 12:00: Dynamo Sungul 32:28 MUOR-Akademiya.

MUOR-Akademiya: 7-е місце в таблиці, очки — 8, зіграно матчів — 10. Dynamo Sungul: 10-е місце в таблиці, очки — 4, зіграно матчів — 10.

Статистика та результати: статистика MUOR-Akademiya, статистика Dynamo Sungul, таблиця Russia. Superleague.

Дивіться також: Гандбол: результати та розклад. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте вбудовуваний віджет спортивної статистики.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
MUOR-Akademiya
141529
Dynamo Sungul
121628

Перебіг матчу

MUOR-Akademiya +3Найбільший відрив+2 Dynamo Sungul
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 12
з них нічиїх: 2

4 / 12
Перемоги
6 / 12
341 / 691
Очки
350 / 691
Матчі
08.05.2026Матч завершено
Dynamo Sungul32 : 28MUOR-Akademiya
01.05.2026Матч завершено
MUOR-Akademiya24 : 25Dynamo Sungul
19.01.2026Матч завершено
MUOR-Akademiya20 : 25Dynamo Sungul
28.09.2025Матч завершено
Dynamo Sungul27 : 21MUOR-Akademiya
19.02.2018Матч завершено
MUOR-Akademiya25 : 30Dynamo Sungul
06.09.2017Матч завершено
Dynamo Sungul36 : 28MUOR-Akademiya

Попередні матчі: MUOR-Akademiya

30.09.2026Матч завершено
Viktor Stavropol27 : 28MUOR-Akademiya
В
23.09.2026Матч завершено
MUOR-Akademiya32 : 27Ak Bars Kazan
В
17.09.2026Матч завершено
MUOR-Akademiya33 : 32Kaustik
В
11.09.2026Матч завершено
CSKA Moscow37 : 25MUOR-Akademiya
П
04.09.2026Матч завершено
MUOR-Akademiya25 : 33Dinamo Astrakhan
П
30.08.2026Матч завершено
SKIF Krasnodar34 : 30MUOR-Akademiya
П

Попередні матчі: Dynamo Sungul

30.09.2026Матч завершено
Dynamo Sungul27 : 28CSKA Moscow
П
23.09.2026Матч завершено
Dinamo Astrakhan31 : 27Dynamo Sungul
П
18.09.2026Матч завершено
Dynamo Sungul17 : 24SKIF Krasnodar
П
11.09.2026Матч завершено
Zenit Saint Petersburg25 : 23Dynamo Sungul
П
05.09.2026Матч завершено
Dynamo Sungul23 : 25Medvedi Perm
П
30.05.2026Матч завершено
Dynamo Sungul31 : 28Viktor Stavropol
В

Інформація про матч

Найближчі матчі: MUOR-Akademiya

16.11.2026Матч відбудеться
MUOR-Akademiya15:00Zenit Saint Petersburg
23.11.2026Матч відбудеться
Dinamo Astrakhan15:00MUOR-Akademiya

Найближчі матчі: Dynamo Sungul

15.11.2026Матч відбудеться
Dynamo Sungul15:00SGAU-Saratov
23.11.2026Матч відбудеться
Medvedi Perm15:00Dynamo Sungul
07.12.2026Матч відбудеться
Dynamo Sungul15:00Zenit Saint Petersburg

Russia. Superleague

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1SKIF Krasnodar10811319:285+3417
2CSKA Moscow9801294:255+3916
3Medvedi Perm9720294:256+3816
4Chekhovskiye Medvedi10712313:282+3115
5Zenit Saint Petersburg10622276:269+714
6Dinamo Astrakhan10415303:302+19
7MUOR-Akademiya10406277:311-348
8Viktor Stavropol10325285:290-58
9SGAU-Saratov10235279:300-217
10Dynamo Sungul10208262:273-114
11Kaustik10208317:351-344
12Ak Bars Kazan100010277:322-450
  • Promotion - Russia. Superleague (Play-off: Quarter-finals)
  • Russia. Superleague (Play Out)

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • Обидві забивають поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • Серія поразок: 5100%
  • Без перемог поспіль: 5100%
  • Переможна серія: 3100%
  • Без поразок поспіль: 3100%
  • Забивала менше 31.5 у 8 з 10 матчів80%
  • ТБ 57.5 у 7 з 10 матчів70%

За останніми матчами: господарі — 10, гості — 10

Ринки за останніми матчами

MUOR-Akademiyaматчів: 7 · 5Dynamo Sungul
57,0Середній тотал матчу55,8
—ТБ 51.560%3/5
—ТМ 51.540%2/5
86%6/7ТБ 53.560%3/5
14%1/7ТМ 53.540%2/5
71%5/7ТБ 55.560%3/5
29%2/7ТМ 55.540%2/5
43%3/7ТБ 57.560%3/5
57%4/7ТМ 57.540%2/5
14%1/7ТБ 59.520%1/5
86%6/7ТМ 59.580%4/5
14%1/7ТБ 61.5—
86%6/7ТМ 61.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 7 · 5
MUOR-AkademiyaDynamo Sungul
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
101103100%Період 1100%6473
92103100%Період 2100%7369
  • • MUOR-Akademiya найбільше забиває у відрізку Період 1: 101 з 193 (52%).
  • • MUOR-Akademiya найбільше пропускає у відрізку Період 1: 103 з 206.
  • • Dynamo Sungul найбільше забиває у відрізку Період 2: 73 з 137 (53%).
  • • Dynamo Sungul найбільше пропускає у відрізку Період 1: 73 з 142.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
0%Перемога: MUOR-Akademiya0 з 6
100%Перемога: Dynamo Sungul6 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 53,5 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +3 Макс. відрив: +2Зміни лідера: 6