Elita Lebbeke — Sporting Pelt II: статистика, особисті зустрічі та прев'ю

Belgium Championship · 19.12.2026 19:15 · Матч перенесено

Порівняти команди
Elita Lebbeke
Матч перенесено19.12.2026 19:15
Sporting Pelt II

Хто переможе?

Голосів: 0

Огляд

Elita Lebbeke — Sporting Pelt II: матч почнеться 19.12.2026 19:15 (UTC), турнір — Belgium Championship.

Elita Lebbeke за останні 6 ігор: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4. Sporting Pelt II за останні 6 ігор: перемоги — 2, нічиї — 1, поразки — 3.

В історії очних матчів Elita Lebbeke і Sporting Pelt II: зустрічей — 4, перемог Elita Lebbeke — 4, перемог Sporting Pelt II — 0, нічиїх — 0. Остання зустріч 25.04.2026 18:15: Elita Lebbeke 34:26 Sporting Pelt II.

Elita Lebbeke — 8-й рядок таблиці (4 оч. за 7 ігор). Sporting Pelt II — 7-й рядок таблиці (7 оч. за 7 ігор).

Статистика та результати: статистика Elita Lebbeke, статистика Sporting Pelt II, Belgium Championship.

Дивіться також: Гандбол: результати та розклад. Рахунок і статистика — від візуалізація матчів SportAPI.

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 4
з них нічиїх: 0

4 / 4
Перемоги
0 / 4
116 / 204
Очки
88 / 204
Матчі
25.04.2026Матч завершено
Elita Lebbeke34 : 26Sporting Pelt II
07.03.2026Матч завершено
Sporting Pelt II27 : 31Elita Lebbeke
30.11.2025Матч завершено
Sporting Pelt II21 : 28Elita Lebbeke
20.09.2025Матч завершено
Elita Lebbeke23 : 14Sporting Pelt II

Попередні матчі: Elita Lebbeke

24.10.2026Матч завершено
Kraainem30 : 31Elita Lebbeke
В
17.10.2026Матч завершено
Elita Lebbeke30 : 33Achilles Bocholt II
П
03.10.2026Матч завершено
Eynatten-Raeren31 : 26Elita Lebbeke
П
26.09.2026Матч завершено
Elita Lebbeke33 : 36Estudiantes Tournai
П
19.09.2026Матч завершено
Elita Lebbeke32 : 25Apolloon Spurs
В
12.09.2026Матч завершено
Renaissance Montegnee38 : 24Elita Lebbeke
П

Попередні матчі: Sporting Pelt II

24.10.2026Матч завершено
Sporting Pelt II30 : 32Apolloon Spurs
П
17.10.2026Матч завершено
Kraainem40 : 24Sporting Pelt II
П
03.10.2026Матч завершено
Sporting Pelt II36 : 32Renaissance Montegnee
В
26.09.2026Матч завершено
Achilles Bocholt II29 : 29Sporting Pelt II
Н
19.09.2026Матч завершено
Sporting Pelt II28 : 25Sasja KV
В
12.09.2026Матч завершено
Eynatten-Raeren37 : 28Sporting Pelt II
П

Інформація про матч

Сезон
2026/2027

Найближчі матчі: Elita Lebbeke

14.11.2026Матч відбудеться
Elita Lebbeke19:15HUBO II
21.11.2026Матч відбудеться
Sasja KV19:15Elita Lebbeke

Найближчі матчі: Sporting Pelt II

14.11.2026Матч відбудеться
Sporting Pelt II17:00Estudiantes Tournai
21.11.2026Матч відбудеться
HUBO II17:00Sporting Pelt II

Belgium Championship

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Eynatten-Raeren8521291:257+3412
2Estudiantes Tournai8521287:257+3012
3Apolloon Spurs8503250:267-1710
4Kraainem8503251:230+2110
5Achilles Bocholt II8413260:250+109
6Sasja KV8323225:220+58
7Sporting Pelt II7313214:227-137
8Elita Lebbeke7205201:219-184
9Renaissance Montegnee8125235:250-154
10HUBO II8107231:268-372
  • Promotion - Division 1 (Winners stage)
  • Division 1 (Losers stage)

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • Обидві забивають поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • ТБ 55.5 у 8 з 10 матчів80%
  • Забивала менше 31.5 у 8 з 10 матчів80%
  • Забивала менше 31.5 у 7 з 10 матчів70%
  • Пропускала менше 33.5 у 7 з 10 матчів70%
  • ТБ 58.5 у 7 з 10 матчів70%
  • Пропускала більше 31.5 у 7 з 10 матчів70%

За останніми матчами: господарі — 10, гості — 10

Ринки за останніми матчами

Elita Lebbekeматчів: 9 · 8Sporting Pelt II
59,0Середній тотал матчу60,3
78%7/9ТБ 55.5—
22%2/9ТМ 55.5—
—ТБ 56.575%6/8
—ТМ 56.525%2/8
56%5/9ТБ 57.5—
44%4/9ТМ 57.5—
—ТБ 58.563%5/8
—ТМ 58.538%3/8
56%5/9ТБ 59.5—
44%4/9ТМ 59.5—
—ТБ 60.550%4/8
—ТМ 60.550%4/8
22%2/9ТБ 61.5—
78%7/9ТМ 61.5—
—ТБ 62.538%3/8
—ТМ 62.563%5/8
11%1/9ТБ 63.5—
89%8/9ТМ 63.5—
—ТБ 64.525%2/8
—ТМ 64.575%6/8

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 9 · 8
Elita LebbekeSporting Pelt II
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
6361100%Період 1100%4670
5759100%Період 2100%5767
  • • Elita Lebbeke найбільше забиває у відрізку Період 1: 63 з 120 (53%).
  • • Elita Lebbeke найбільше пропускає у відрізку Період 1: 61 з 120.
  • • Sporting Pelt II найбільше забиває у відрізку Період 2: 57 з 103 (55%).
  • • Sporting Pelt II найбільше пропускає у відрізку Період 1: 70 з 137.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.54 з 4
100%ТБ 2.54 з 4
100%ТБ 3.54 з 4
100%Обидві заб'ють4 з 4
100%Перемога: Elita Lebbeke4 з 4
0%Перемога: Sporting Pelt II0 з 4
0%Нічия0 з 4

Очних зустрічей: 4 · у середньому 51 гола за матч.