Maccabi Ironi Rehovot — Hapoel Rishon LeZion 26:37: огляд і статистика матчу

Israel Championship · 09.10.2026 12:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Maccabi Ironi Rehovot
Матч завершено26 : 3709.10.2026 12:00
Hapoel Rishon LeZion

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Maccabi Ironi Rehovot0%
  • Нічия0%
  • Hapoel Rishon LeZion0%

Огляд

09.10.2026 12:00 (UTC) у турнірі Israel Championship зустріч Maccabi Ironi Rehovot — Hapoel Rishon LeZion закінчилася з рахунком 26:37. Перемога — за командою Hapoel Rishon LeZion.

Maccabi Ironi Rehovot за останні 6 ігор: перемоги — 1, нічиї — 1, поразки — 4. Hapoel Rishon LeZion за останні 6 ігор: перемоги — 1, нічиї — 0, поразки — 5.

В історії очних матчів Maccabi Ironi Rehovot і Hapoel Rishon LeZion: зустрічей — 15, перемог Maccabi Ironi Rehovot — 0, перемог Hapoel Rishon LeZion — 15, нічиїх — 0. Остання зустріч 06.02.2026 13:15: Maccabi Ironi Rehovot 25:33 Hapoel Rishon LeZion.

Maccabi Ironi Rehovot — 12-й рядок таблиці (2 оч. за 6 ігор). Hapoel Rishon LeZion — 3-й рядок таблиці (10 оч. за 7 ігор).

Пов'язані сторінки: Maccabi Ironi Rehovot, Hapoel Rishon LeZion, таблиця і результати: Israel Championship.

Ще матчі: усі матчі дня — Гандбол. Рахунок і статистика — від візуалізація матчів SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Maccabi Ironi Rehovot
141226
Hapoel Rishon LeZion
152237

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 15
з них нічиїх: 0

0 / 15
Перемоги
15 / 15
375 / 863
Очки
488 / 863
Матчі
06.02.2026Матч завершено
Maccabi Ironi Rehovot25 : 33Hapoel Rishon LeZion
12.11.2025Матч завершено
Hapoel Rishon LeZion36 : 22Maccabi Ironi Rehovot
12.02.2021Матч завершено
Hapoel Rishon LeZion36 : 26Maccabi Ironi Rehovot
31.01.2020Матч завершено
Hapoel Rishon LeZion26 : 25Maccabi Ironi Rehovot
27.09.2019Матч завершено
Maccabi Ironi Rehovot24 : 31Hapoel Rishon LeZion
11.03.2019Матч завершено
Hapoel Rishon LeZion29 : 26Maccabi Ironi Rehovot

Попередні матчі: Maccabi Ironi Rehovot

02.10.2026Матч завершено
Bnei Herzliya43 : 28Maccabi Ironi Rehovot
П
18.09.2026Матч завершено
Maccabi Ironi Rehovot31 : 32Maccabi Kiryat Motzkin
П
10.04.2026Матч завершено
Hapoel Kiryat Ono35 : 34Maccabi Ironi Rehovot
П
06.04.2026Матч завершено
Maccabi Ironi Rehovot38 : 38Ness Ziona
Н
31.03.2026Матч завершено
MK Holon40 : 32Maccabi Ironi Rehovot
П
27.03.2026Матч завершено
Maccabi Ironi Rehovot34 : 31Beer Sheva
В

Попередні матчі: Hapoel Rishon LeZion

02.10.2026Матч завершено
Hapoel Rishon LeZion27 : 32Maccabi Rishon LeZion
П
18.09.2026Матч завершено
Hapoel Arad38 : 29Hapoel Rishon LeZion
П
01.06.2026Матч завершено
Hapoel Rishon LeZion35 : 40Ramat Hasharon
П
29.05.2026Матч завершено
Ramat Hasharon38 : 32Hapoel Rishon LeZion
П
26.05.2026Матч завершено
Hapoel Rishon LeZion37 : 31Ramat Hasharon
В
21.05.2026Матч завершено
Ramat Hasharon37 : 34Hapoel Rishon LeZion
П

Інформація про матч

Сезон
2026/2027

Найближчі матчі: Maccabi Ironi Rehovot

13.10.2026Матч відбудеться
Ness Ziona15:15Maccabi Ironi Rehovot
16.10.2026Матч відбудеться
Maccabi Ironi Rehovot11:00Hapoel Arad
23.10.2026Матч відбудеться
Maccabi Rishon LeZion12:00Maccabi Ironi Rehovot

Найближчі матчі: Hapoel Rishon LeZion

16.10.2026Матч відбудеться
Beer Sheva11:00Hapoel Rishon LeZion

Israel Championship

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Maccabi Rishon LeZion6600215:159+5612
2MK Holon6501226:170+5610
3Hapoel Rishon LeZion7502249:218+3110
4Hapoel Ashdod7403227:216+118
5Ramat Hasharon6402205:164+418
6Bnei Herzliya7313248:224+247
7Maccabi Tel Aviv6312189:188+17
8Hapoel Arad6303177:190-136
9Maccabi Kiryat Motzkin7205199:234-354
10Hapoel Kiryat Ono7205196:231-354
11Ness Ziona6204175:200-254
12Maccabi Ironi Rehovot6105166:209-432
13Beer Sheva7106193:262-692
  • Promotion - Division 1 (Winners stage)
  • Division 1 (Losers stage)

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • Обидві забивають поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • Без перемог поспіль: 5100%
  • Серія поразок: 4100%
  • Без перемог поспіль: 4100%
  • Серія поразок: 3100%
  • Забивала менше 34.5 у 8 з 10 матчів80%
  • Пропускала більше 30.5 у 8 з 10 матчів80%

За останніми матчами: господарі — 10, гості — 10

Ринки за останніми матчами

Maccabi Ironi Rehovotматчів: 7 · 5Hapoel Rishon LeZion
62,9Середній тотал матчу70,8
71%5/7ТБ 58.5—
29%2/7ТМ 58.5—
57%4/7ТБ 60.5—
43%3/7ТМ 60.5—
43%3/7ТБ 62.5—
57%4/7ТМ 62.5—
29%2/7ТБ 64.5—
71%5/7ТМ 64.5—
14%1/7ТБ 66.5100%5/5
86%6/7ТМ 66.50%0/5
—ТБ 68.580%4/5
—ТМ 68.520%1/5
—ТБ 70.560%3/5
—ТМ 70.540%2/5
—ТБ 72.520%1/5
—ТМ 72.580%4/5
—ТБ 74.50%0/5
—ТМ 74.5100%5/5

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 7 · 5
Maccabi Ironi RehovotHapoel Rishon LeZion
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
9792100%Період 1100%6469
9692100%Період 2100%7777
  • • Maccabi Ironi Rehovot найбільше забиває у відрізку Період 1: 97 з 193 (50%).
  • • Maccabi Ironi Rehovot найбільше пропускає у відрізку Період 1: 92 з 184.
  • • Hapoel Rishon LeZion найбільше забиває у відрізку Період 2: 77 з 141 (55%).
  • • Hapoel Rishon LeZion найбільше пропускає у відрізку Період 2: 77 з 146.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
0%Перемога: Maccabi Ironi Rehovot0 з 6
100%Перемога: Hapoel Rishon LeZion6 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 56,5 гола за матч.