Aguas Santas — Granollers 31:32: огляд і статистика матчу

European League · 13.10.2026 18:45 · Матч завершено

Порівняти команди
Pavilhao Do Aguas Santas (Aguas Santas)
Aguas Santas
Матч завершено31 : 3213.10.2026 18:45
Granollers

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Aguas Santas0%
  • Нічия0%
  • Granollers0%

Огляд

Матч Aguas Santas — Granollers (European League, 13.10.2026 18:45 UTC) завершився з рахунком 31:32. Перемога — за командою Granollers.

Aguas Santas за останні 6 ігор: перемоги — 1, нічиї — 1, поразки — 4. Granollers за останні 6 ігор: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2.

Aguas Santas — 4-й рядок таблиці (1 оч. за 3 ігор). Granollers — 2-й рядок таблиці (4 оч. за 3 ігор).

Ще на сайті: результати та розклад Aguas Santas, результати та розклад Granollers, таблиця European League.

Дивіться також: матчі дня: Гандбол. Статистика працює на даних: SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Aguas Santas
161531
Granollers
151732

Склади

Перебіг матчу

Aguas Santas +3Найбільший відрив+2 Granollers
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 0
з них нічиїх: 0

0 / 0
Перемоги
0 / 0
0 / 0
Очки
0 / 0
Матчі

Команди ще не зустрічалися

Попередні матчі: Aguas Santas

06.10.2026Матч завершено
Aguas Santas22 : 36Flensburg
П
03.10.2026Матч завершено
Aguas Santas30 : 32Povoa Andebol Bodegao
П
29.09.2026Матч завершено
Buzau30 : 30Aguas Santas
Н
26.09.2026Матч завершено
Santo-Tirso31 : 38Aguas Santas
В
23.09.2026Матч завершено
Vitoria de Guimaraes33 : 29Aguas Santas
П
19.09.2026Матч завершено
Aguas Santas27 : 29Maritimo Madeira
П

Попередні матчі: Granollers

09.10.2026Матч завершено
Caserio Ciudad Real34 : 33Granollers
П
06.10.2026Матч завершено
Granollers37 : 31Buzau
В
30.09.2026Матч завершено
Flensburg40 : 31Granollers
П
26.09.2026Матч завершено
EON Horneo Alicante31 : 41Granollers
В
19.09.2026Матч завершено
Puerto Sagunto24 : 27Granollers
В
11.09.2026Матч завершено
Granollers38 : 34Frigorificos Morrazo
В

Інформація про матч

Pavilhao Do Aguas Santas (Aguas Santas) 1Pavilhao Do Aguas Santas (Aguas Santas) 2Pavilhao Do Aguas Santas (Aguas Santas) 3
Турнір
European League
Сезон
2026/2027
Стадіон
Pavilhao Do Aguas Santas (Aguas Santas)
Місто
Aguas Santas
Адреса
R. Ferreira de Castro 4

Найближчі матчі: Aguas Santas

18.10.2026Матч відбудеться
Aguas Santas13:00Sporting Portugal

Найближчі матчі: Granollers

18.10.2026Матч відбудеться
Proin10:00Granollers

European League

Group A
#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Elverum3201110:99+114
2Nexe3201100:93+74
3Hammarby320192:91+14
4Saint-Raphael Var300384:103-190
Group B
#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Limoges Handball3300109:91+186
2Maritimo Madeira3201107:92+154
3Bidasoa310299:109-102
4Hafnarfjordur300399:122-230
Group C
#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Kadetten Schaffhausen3300116:90+266
2HRK Izvidac Ljubuski320189:99-104
3Chambery Savoie310294:9402
4CSM Bucuresti300381:97-160
Group D
#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Savehof320197:81+164
2Bergischer320190:91-14
3Sesvete3111100:101-13
4Tatran Presov301290:104-141
Group E
#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Flensburg3300112:80+326
2Granollers3201100:102-24
3Buzau301288:103-151
4Aguas Santas301283:98-151
Group F
#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Torrelavega3300102:86+166
2TTH Holstebro320195:92+34
3S.L. Benfica310290:89+12
4Banik Karvina300381:101-200
Group G
#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1VfL Gummersbach3201106:96+104
2Wybrzeze Gdansk312099:95+44
3BM Logrono La Rioja311191:88+33
4Eurofarm Pelister301283:100-171
Group H
#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1RD Slovan3300106:90+166
2Valur3201106:96+104
3Mors-Thy310293:108-152
4Tatabanya300398:109-110
  • Promotion - European League (Play-off)

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • Обидві забивають поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • Без перемог поспіль: 3100%
  • Забивала більше 30.5 у 9 з 10 матчів90%
  • ТМ 62.5 у 8 з 10 матчів80%
  • Пропускала більше 28.5 у 8 з 10 матчів80%
  • Перемоги в 8 з 10 матчів80%
  • Без поразок у 8 з 10 матчів80%

За останніми матчами: господарі — 10, гості — 10

Ринки за останніми матчами

Aguas Santasматчів: 6 · 7Granollers
62,2Середній тотал матчу64,7
67%4/6ТБ 58.5—
33%2/6ТМ 58.5—
50%3/6ТБ 60.571%5/7
50%3/6ТМ 60.529%2/7
33%2/6ТБ 62.571%5/7
67%4/6ТМ 62.529%2/7
33%2/6ТБ 64.557%4/7
67%4/6ТМ 64.543%3/7
17%1/6ТБ 66.557%4/7
83%5/6ТМ 66.543%3/7
—ТБ 68.543%3/7
—ТМ 68.557%4/7

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 6 · 7
Aguas SantasGranollers
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
80106100%Період 1100%115111
9592100%Період 2100%110117
  • • Aguas Santas найбільше забиває у відрізку Період 2: 95 з 175 (54%).
  • • Aguas Santas найбільше пропускає у відрізку Період 1: 106 з 198.
  • • Granollers найбільше забиває у відрізку Період 1: 115 з 225 (51%).
  • • Granollers найбільше пропускає у відрізку Період 2: 117 з 228.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Хід рахунку

Макс. відрив: +3 Макс. відрив: +2Зміни лідера: 8