Stuttgart Rebels — Peiting 3:8: огляд і статистика матчу

Germany. Oberliga South · 20.02.2026 19:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Stuttgart Rebels
Матч завершено3 : 820.02.2026 19:00
Peiting

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Stuttgart Rebels0%
  • Нічия0%
  • Peiting0%

Огляд

20.02.2026 19:00 (UTC) у турнірі Germany. Oberliga South зустріч Stuttgart Rebels — Peiting закінчилася з рахунком 3:8. Переможець матчу — Peiting.

Форма Stuttgart Rebels в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 1, поразки — 3. Форма Peiting в останніх 6 матчах: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2.

Особисті зустрічі: всього 10, перемоги Stuttgart Rebels — 1, перемоги Peiting — 5, нічиї — 0. Остання зустріч 11.01.2026 16:30: Stuttgart Rebels 2:4 Peiting.

Stuttgart Rebels: 13-е місце в таблиці, очки — 55, зіграно матчів — 52. Peiting: 6-е місце в таблиці, очки — 68, зіграно матчів — 52.

Ще на сайті: Stuttgart Rebels, Peiting, таблиця і результати: Germany. Oberliga South.

Ще матчі: усі матчі дня — Хокей. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте віджет Match Centre від SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда123Σ
Stuttgart Rebels
1023
Peiting
2428

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 10
з них нічиїх: 0

1 / 10
Перемоги
5 / 10
14 / 48
Очки
34 / 48
Матчі
11.01.2026Матч завершено
Stuttgart Rebels2 : 4Peiting
14.12.2025Матч завершено
Peiting2 : 3Stuttgart Rebels
19.09.2025Матч завершено
Peiting11 : 0Stuttgart Rebels
31.01.2025Матч завершено
Stuttgart Rebels1 : 5Peiting
29.11.2024Матч завершено
Stuttgart Rebels5 : 6Peiting
27.09.2024Матч завершено
Peiting6 : 3Stuttgart Rebels

Попередні матчі: Stuttgart Rebels

17.02.2026Матч завершено
Stuttgart Rebels5 : 7Selber Wolfe
П
15.02.2026Матч завершено
Deggendorf Fire5 : 2Stuttgart Rebels
П
13.02.2026Матч завершено
Stuttgart Rebels2 : 3Erding Gladiators
П
08.02.2026Матч завершено
Riessersee2 : 5Stuttgart Rebels
В
06.02.2026Матч завершено
EV Fussen3 : 4Stuttgart Rebels
Н
01.02.2026Матч завершено
Stuttgart Rebels4 : 2Bayreuth Tigers
В

Попередні матчі: Peiting

17.02.2026Матч завершено
Peiting0 : 5Deggendorf Fire
П
15.02.2026Матч завершено
Erding Gladiators4 : 5Peiting
В
13.02.2026Матч завершено
Peiting9 : 4Selber Wolfe
В
08.02.2026Матч завершено
EV Fussen6 : 1Peiting
П
06.02.2026Матч завершено
Peiting4 : 2Hochstadter Alligators
В
01.02.2026Матч завершено
Peiting6 : 3Heilbronner Falken
В

Інформація про матч

Сезон
2025/2026

Germany. Oberliga South

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Deggendorf Fire524007258:119+139128
2Memmingen523808267:131+136124
3Tolzer Lowen5231010233:155+78111
4Selber Wolfe5227016195:150+4595
5Lindau Islanders5219024183:172+1172
6Peiting5219025179:213-3468
7Passau Black Hawks5216028171:201-3062
8Hochstadter Alligators5216027167:199-3259
9EV Fussen5214026143:224-8159
10Riessersee5215027155:224-6957
11Heilbronner Falken5227017208:162+4693
12Bayreuth Tigers5216030182:256-7457
13Stuttgart Rebels5214030174:256-8255
14Erding Gladiators5214031147:200-5352
  • Promotion - Germany. Oberliga (Play-off: Round of 16)
  • Promotion - Germany. Oberliga (Play-off: Round of 32)

Прогноз матчу

КороткоФаворит: Stuttgart Rebels · 54%ТБ 2.5 98%Обидві заб'ють 96%Пік голів P2
54%Перемога · Stuttgart Rebels1.84
14%Нічия7.15
32%Перемога · Peiting3.17
7,84Очікувані голи
  • Модель очікує 7,84 голів: 4,34 у команди Stuttgart Rebels і 3,5 у команди Peiting.
  • Найімовірніший рахунок 4–3 (4%), далі 3–3 (4%).
  • Найбільше голів у матчах обох команд — у відрізку P2: усього 15.
  • Очікувані голи за таймами: 1-й — 1,67, 2-й — 3,34.

Точний рахунок за моделлю

4–34,2%3–33,8%4–43,6%5–33,6%4–23,6%3–43,4%3–23,3%5–43,2%5–23,1%

Заб'є 4+: Stuttgart Rebels — 63%, Peiting — 46%

РинокісторіяісторіяМодельСправ. коеф.
ТБ 0.5——100%1.00
ТБ 1.5——100%1.00
ТБ 2.5——98%1.02
ТБ 3.5100%100%95%1.05
ТБ 4.5100%100%89%1.12

Модель Пуассона за останніми матчами: господарі — вдома (3), гості — на виїзді (2). Історія — частка матчів кожної команди, де лінія зайшла.

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Серія поразок: 3100%
  • Без перемог поспіль: 3100%
  • Забивала більше 1.5 у 6 з 6 матчів100%
  • Пропускала більше 1.5 у 6 з 6 матчів100%
  • ТБ 5.5 у 5 з 6 матчів83%
  • ТБ 5.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала більше 2.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Обидві забили в 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Stuttgart Rebelsматчів: 3 · 2Peiting
7,7Середній тотал матчу8,0
100%3/3ТБ 3.5100%2/2
0%0/3ТМ 3.50%0/2
100%3/3ТБ 4.5100%2/2
0%0/3ТМ 4.50%0/2
67%2/3ТБ 5.5100%2/2
33%1/3ТМ 5.50%0/2
33%1/3ТБ 6.5100%2/2
67%2/3ТМ 6.50%0/2
33%1/3ТБ 7.550%1/2
67%2/3ТМ 7.550%1/2

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Перший гол і що далі

Забивши першою…

Stuttgart RebelsPeiting
—Забиває першою—
—…і перемагає—
—…і грає внічию—
—…і програє—
—…і потім пропускає—

Пропустивши першою…

—Пропускає першою—
—…і потім забиває—
—…і виграє (камбек)—
—…і рятує нічию—

Загалом

67%2/3Забиває в обох таймах50%1/2
100%3/3Забиває взагалі100%2/2

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 2
Stuttgart RebelsPeiting
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
43100%Період 150%11
2367%Період 2100%46
56100%Період 3100%13
  • • Stuttgart Rebels найбільше забиває у відрізку Період 3: 5 з 11 (45%).
  • • Stuttgart Rebels найбільше пропускає у відрізку Період 3: 6 з 12.
  • • Peiting найбільше забиває у відрізку Період 2: 4 з 6 (67%).
  • • Peiting найбільше пропускає у відрізку Період 2: 6 з 10.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
83%Обидві заб'ють5 з 6
17%Перемога: Stuttgart Rebels1 з 6
83%Перемога: Peiting5 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 8 гола за матч.