Arcada Galati — SCM Zalau 3:0: огляд і статистика матчу

Romania. Divizia A1 · 16.02.2022 17:08 · Матч завершено

Порівняти команди
Arcada Galati
Матч завершено3 : 016.02.2022 17:08
SCM Zalau

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Arcada Galati0%
  • Нічия0%
  • SCM Zalau0%

Огляд

Підсумковий рахунок: Arcada Galati 3:0 SCM Zalau, Romania. Divizia A1, 16.02.2022 17:08 (UTC). Переможець матчу — Arcada Galati.

Форма Arcada Galati в останніх 6 матчах: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2. Форма SCM Zalau в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3.

Особисті зустрічі: всього 19, перемоги Arcada Galati — 4, перемоги SCM Zalau — 2, нічиї — 0. Остання зустріч 20.11.2021 17:48: SCM Zalau 1:3 Arcada Galati.

Arcada Galati: 1-е місце в таблиці, очки — 62, зіграно матчів — 22. SCM Zalau: 6-е місце в таблиці, очки — 34, зіграно матчів — 22.

Пов'язані сторінки: статистика Arcada Galati, статистика SCM Zalau, Romania. Divizia A1.

Дивіться також: усі матчі дня — Волейбол. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте live 3D-трекер матчів.

Рахунок за періодами

Команда123Σ
Arcada Galati
2525253
SCM Zalau
1014150

Перебіг матчу

Arcada Galati +15Найбільший відрив+2 SCM Zalau
123

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 19
з них нічиїх: 0

4 / 19
Перемоги
2 / 19
14 / 21
Очки
7 / 21
Матчі
16.02.2022Матч завершено
Arcada Galati3 : 0SCM Zalau
20.11.2021Матч завершено
SCM Zalau1 : 3Arcada Galati
16.04.2021Матч завершено
Arcada Galati3 : 0SCM Zalau
09.04.2021Матч завершено
Arcada Galati1 : 3SCM Zalau
15.01.2021Матч завершено
Arcada Galati3 : 0SCM Zalau
05.11.2020Матч завершено
SCM Zalau3 : 1Arcada Galati

Попередні матчі: Arcada Galati

16.02.2022Матч завершено
Arcada Galati3 : 0SCM Zalau
В
12.02.2022Матч завершено
Steaua Bucuresti2 : 3Arcada Galati
В
08.02.2022Матч завершено
Arcada Galati1 : 3Skra Belchatow
П
01.02.2022Матч завершено
Skra Belchatow3 : 2Arcada Galati
П
29.01.2022Матч завершено
CS Stiinta Explorari Baia Mare0 : 3Arcada Galati
В
26.01.2022Матч завершено
Arcada Galati3 : 0Rapid Bucuresti
В

Попередні матчі: SCM Zalau

16.02.2022Матч завершено
Arcada Galati3 : 0SCM Zalau
П
12.02.2022Матч завершено
SCM Zalau1 : 3SCMU Craiova
П
07.02.2022Матч завершено
SCM Zalau0 : 3Steaua Bucuresti
П
26.01.2022Матч завершено
SCM Zalau3 : 0CS Stiinta Explorari Baia Mare
В
22.01.2022Матч завершено
Rapid Bucuresti1 : 3SCM Zalau
В
15.01.2022Матч завершено
SCM Zalau3 : 0CSU West University of Timisoara
В

Інформація про матч

Сезон
2021/2022

Найближчі матчі: Arcada Galati

04.11.2026Матч відбудеться
Corona Brasov17:00Arcada Galati
06.11.2026Матч відбудеться
Arcada Galati16:00Steaua Bucuresti

Найближчі матчі: SCM Zalau

04.11.2026Матч відбудеться
SCM Zalau16:00Bucuresti
06.11.2026Матч відбудеться
SCMU Craiova16:00SCM Zalau
13.11.2026Матч відбудеться
SCM Zalau16:00Rapid Bucuresti
20.11.2026Матч відбудеться
SCM Zalau16:00CS Stiinta Explorari Baia Mare
27.11.2026Матч відбудеться
University Cluj16:00SCM Zalau

Romania. Divizia A1

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Arcada Galati2221010:0062
2Steaua Bucuresti2219030:0055
3Dinamo Bucuresti2218040:0053
4SCMU Craiova2217050:0053
5Olimpia Titanii2213090:0039
6SCM Zalau22120100:0034
7CS Stiinta Explorari Baia Mare2290130:0030
8Stiinta Bucuresti2280140:0024
9CS Unirea Dej2270150:0021
10Rapid Bucuresti2250170:0015
11University Cluj2230190:008
12CSU West University of Timisoara2200220:002
  • Promotion - Division A1 (Championship - Play-off)
  • Promotion - Division A1 (5th-8th Places)
  • Division A1 (Relegation group)

Тренди

  • ТБ 2.5 поспіль: 5100%
  • Забиває поспіль: 5100%
  • Обидві забивають поспіль: 3100%
  • ТМ 5.5 у 5 з 5 матчів100%
  • Пропускала менше 3.5 у 5 з 5 матчів100%
  • Забивала більше 1.5 у 4 з 5 матчів80%

За останніми матчами: господарі — 5, гості — 2

Ринки за останніми матчами

Arcada Galatiматчів: 2 · 0SCM Zalau
3,5Середній тотал матчу0,0
100%2/2ТБ 1.5—
0%0/2ТМ 1.5—
100%2/2ТБ 2.5—
0%0/2ТМ 2.5—
50%1/2ТБ 3.5—
50%1/2ТМ 3.5—
0%0/2ТБ 4.5—
100%2/2ТМ 4.5—
0%0/2ТБ 5.5—
100%2/2ТМ 5.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 2 · 0
Arcada GalatiSCM Zalau
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
4637100%Період 1———
5036100%Період 2———
4439100%Період 3———
2325100%Період 4———
  • • Arcada Galati найбільше забиває у відрізку Період 2: 50 з 163 (31%).
  • • Arcada Galati найбільше пропускає у відрізку Період 3: 39 з 137.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
50%ТБ 3.53 з 6
50%Обидві заб'ють3 з 6
67%Перемога: Arcada Galati4 з 6
33%Перемога: SCM Zalau2 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 3,5 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +15 Макс. відрив: +2Зміни лідера: 2