Arcada Galati — Dinamo Bucuresti 3:1: огляд і статистика матчу

Romania. Divizia A1 - Championship - Play-off · 22.04.2022 13:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Arcada Galati
Матч завершено3 : 122.04.2022 13:00
Dinamo Bucuresti

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Arcada Galati0%
  • Нічия0%
  • Dinamo Bucuresti0%

Огляд

Підсумковий рахунок: Arcada Galati 3:1 Dinamo Bucuresti, Romania. Divizia A1 - Championship - Play-off, 22.04.2022 13:00 (UTC). Переможець матчу — Arcada Galati.

Форма Arcada Galati в останніх 6 матчах: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2. Форма Dinamo Bucuresti в останніх 6 матчах: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2.

Особисті зустрічі: всього 20, перемоги Arcada Galati — 4, перемоги Dinamo Bucuresti — 2, нічиї — 0. Остання зустріч 01.04.2022 13:00: Dinamo Bucuresti 3:2 Arcada Galati.

Arcada Galati: 1-е місце в таблиці, очки — 75, зіграно матчів — 28. Dinamo Bucuresti: 2-е місце в таблиці, очки — 65, зіграно матчів — 28.

Ще на сайті: результати та розклад Arcada Galati, результати та розклад Dinamo Bucuresti, Romania. Divizia A1 - Championship - Play-off.

Ще матчі: матчі дня: Волейбол. Дані на сторінці надає live 3D-трекер матчів.

Рахунок за періодами

Команда1234Σ
Arcada Galati
251825253
Dinamo Bucuresti
182518171

Перебіг матчу

Arcada Galati +9Найбільший відрив+7 Dinamo Bucuresti
1234

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0

4 / 20
Перемоги
2 / 20
16 / 24
Очки
8 / 24
Матчі
01.04.2022Матч завершено
Dinamo Bucuresti3 : 2Arcada Galati
18.03.2022Матч завершено
Arcada Galati3 : 0Dinamo Bucuresti
05.11.2021Матч завершено
Dinamo Bucuresti1 : 3Arcada Galati
26.02.2021Матч завершено
Dinamo Bucuresti3 : 2Arcada Galati
27.11.2020Матч завершено
Arcada Galati3 : 0Dinamo Bucuresti
05.02.2020Матч завершено
Arcada Galati3 : 1Dinamo Bucuresti

Попередні матчі: Arcada Galati

16.04.2022Матч завершено
Steaua Bucuresti3 : 2Arcada Galati
П
09.04.2022Матч завершено
SCMU Craiova2 : 3Arcada Galati
В
01.04.2022Матч завершено
Dinamo Bucuresti3 : 2Arcada Galati
П
28.03.2022Матч завершено
Arcada Galati3 : 1Steaua Bucuresti
В
22.03.2022Матч завершено
Arcada Galati3 : 1SCMU Craiova
В
18.03.2022Матч завершено
Arcada Galati3 : 0Dinamo Bucuresti
В

Попередні матчі: Dinamo Bucuresti

15.04.2022Матч завершено
Dinamo Bucuresti3 : 0SCMU Craiova
В
08.04.2022Матч завершено
Dinamo Bucuresti3 : 0Steaua Bucuresti
В
01.04.2022Матч завершено
Dinamo Bucuresti3 : 2Arcada Galati
В
27.03.2022Матч завершено
SCMU Craiova3 : 2Dinamo Bucuresti
П
22.03.2022Матч завершено
Steaua Bucuresti1 : 3Dinamo Bucuresti
В
18.03.2022Матч завершено
Arcada Galati3 : 0Dinamo Bucuresti
П

Інформація про матч

Сезон
2021/2022

Найближчі матчі: Arcada Galati

04.11.2026Матч відбудеться
Corona Brasov17:00Arcada Galati
09.11.2026Матч відбудеться
Arcada Galati15:00Steaua Bucuresti
13.11.2026Матч відбудеться
CS Unirea Dej16:00Arcada Galati
20.11.2026Матч відбудеться
Rapid Bucuresti16:00Arcada Galati
27.11.2026Матч відбудеться
Arcada Galati16:00Stiinta Bucuresti

Найближчі матчі: Dinamo Bucuresti

04.11.2026Матч відбудеться
CS Stiinta Explorari Baia Mare15:00Dinamo Bucuresti
06.11.2026Матч відбудеться
Dinamo Bucuresti13:00University Cluj

Romania. Divizia A1 - Championship - Play-off

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Arcada Galati2825030:0075
2Dinamo Bucuresti2822060:0065
3SCMU Craiova2820080:0061
4Steaua Bucuresti2820080:0058

Тренди

  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 5100%
  • Забиває поспіль: 5100%
  • Переможна серія: 3100%
  • Без поразок поспіль: 3100%
  • ТМ 5.5 у 6 з 6 матчів100%
  • Забивала більше 1.5 у 6 з 6 матчів100%
  • Пропускала менше 3.5 у 6 з 6 матчів100%
  • ТБ 2.5 у 6 з 6 матчів100%
  • Пропускала менше 3.5 у 6 з 6 матчів100%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Arcada Galatiматчів: 3 · 3Dinamo Bucuresti
3,7Середній тотал матчу4,0
100%3/3ТБ 1.5—
0%0/3ТМ 1.5—
100%3/3ТБ 2.5100%3/3
0%0/3ТМ 2.50%0/3
67%2/3ТБ 3.567%2/3
33%1/3ТМ 3.533%1/3
0%0/3ТБ 4.533%1/3
100%3/3ТМ 4.567%2/3
0%0/3ТБ 5.50%0/3
100%3/3ТМ 5.5100%3/3
—ТБ 6.50%0/3
—ТМ 6.5100%3/3

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 3
Arcada GalatiDinamo Bucuresti
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
7658100%Період 1100%6969
7565100%Період 2100%7478
7979100%Період 3100%6474
5033100%Період 4100%4747
  • • Arcada Galati найбільше забиває у відрізку Період 3: 79 з 280 (28%).
  • • Arcada Galati найбільше пропускає у відрізку Період 3: 79 з 235.
  • • Dinamo Bucuresti найбільше забиває у відрізку Період 2: 74 з 264 (28%).
  • • Dinamo Bucuresti найбільше пропускає у відрізку Період 2: 78 з 283.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
67%ТБ 3.54 з 6
67%Обидві заб'ють4 з 6
67%Перемога: Arcada Galati4 з 6
33%Перемога: Dinamo Bucuresti2 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 4 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +9 Макс. відрив: +7Зміни лідера: 10