University Cluj — SCMU Craiova 0:3: огляд і статистика матчу

Romania. Divizia A1 · 30.10.2022 15:00 · Матч завершено

Порівняти команди
University Cluj
Матч завершено0 : 330.10.2022 15:00
SCMU Craiova

Хто переможе?

Голосів: 0
  • University Cluj0%
  • Нічия0%
  • SCMU Craiova0%

Огляд

Підсумковий рахунок: University Cluj 0:3 SCMU Craiova, Romania. Divizia A1, 30.10.2022 15:00 (UTC). Перемога — за командою SCMU Craiova.

University Cluj за останні 6 ігор: перемоги — 1, нічиї — 0, поразки — 5. SCMU Craiova за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3.

В історії очних матчів University Cluj і SCMU Craiova: зустрічей — 9, перемог University Cluj — 0, перемог SCMU Craiova — 6, нічиїх — 0. Остання зустріч 26.01.2022 15:30: SCMU Craiova 3:0 University Cluj.

University Cluj — 11-й рядок таблиці (6 оч. за 22 ігор). SCMU Craiova — 4-й рядок таблиці (45 оч. за 22 ігор).

Статистика та результати: University Cluj, SCMU Craiova, Romania. Divizia A1.

Дивіться також: матчі дня: Волейбол. Статистика працює на даних: віджет статистики SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда123Σ
University Cluj
1418200
SCMU Craiova
2525253

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 9
з них нічиїх: 0

0 / 9
Перемоги
6 / 9
2 / 20
Очки
18 / 20
Матчі
26.01.2022Матч завершено
SCMU Craiova3 : 0University Cluj
23.10.2021Матч завершено
University Cluj0 : 3SCMU Craiova
13.02.2021Матч завершено
SCMU Craiova3 : 0University Cluj
23.11.2020Матч завершено
SCMU Craiova3 : 1University Cluj
15.02.2020Матч завершено
SCMU Craiova3 : 1University Cluj
30.11.2019Матч завершено
University Cluj0 : 3SCMU Craiova

Попередні матчі: University Cluj

22.10.2022Матч завершено
University Cluj0 : 3CS Stiinta Explorari Baia Mare
П
15.10.2022Матч завершено
CSMU Suceava3 : 2University Cluj
П
08.10.2022Матч завершено
Steaua Bucuresti3 : 0University Cluj
П
20.04.2022Матч завершено
University Cluj2 : 3CS Unirea Dej
П
16.04.2022Матч завершено
University Cluj3 : 0CSU West University of Timisoara
В
30.03.2022Матч завершено
University Cluj1 : 3Rapid Bucuresti
П

Попередні матчі: SCMU Craiova

22.10.2022Матч завершено
SCMU Craiova3 : 0CSMU Suceava
В
15.10.2022Матч завершено
Steaua Bucuresti3 : 2SCMU Craiova
П
08.10.2022Матч завершено
SCMU Craiova3 : 0CSM Constanta
В
22.04.2022Матч завершено
SCMU Craiova3 : 1Steaua Bucuresti
В
15.04.2022Матч завершено
Dinamo Bucuresti3 : 0SCMU Craiova
П
09.04.2022Матч завершено
SCMU Craiova2 : 3Arcada Galati
П

Інформація про матч

Сезон
2022/2023

Найближчі матчі: University Cluj

04.11.2026Матч відбудеться
University Cluj13:00Stiinta Bucuresti
06.11.2026Матч відбудеться
Dinamo Bucuresti16:00University Cluj
10.11.2026Матч відбудеться
University Cluj16:00CS Unirea Dej

1st leg result: 0-3

13.11.2026Матч відбудеться
University Cluj16:00Bucuresti
20.11.2026Матч відбудеться
SCMU Craiova16:00University Cluj

Найближчі матчі: SCMU Craiova

04.11.2026Матч відбудеться
SCMU Craiova12:00Rapid Bucuresti
06.11.2026Матч відбудеться
SCMU Craiova16:00SCM Zalau
10.11.2026Матч відбудеться
SCMU Craiova16:00Corona Brasov

1st leg result: 3-2

20.11.2026Матч відбудеться
SCMU Craiova16:00University Cluj

Romania. Divizia A1

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Steaua Bucuresti2221010:0061
2Dinamo Bucuresti2219030:0058
3Arcada Galati2218040:0054
4SCMU Craiova2215070:0045
5Rapid Bucuresti2213090:0040
6SCM Zalau22120100:0036
7CS Stiinta Explorari Baia Mare22110110:0032
8CSM Constanta22100120:0030
9CS Unirea Dej2270150:0021
10Stiinta Bucuresti2240180:0011
11University Cluj2210210:006
12CSMU Suceava2210210:002
  • Promotion - Division A1 (Play-off)
  • Promotion - Division A1 (5th-8th Places)
  • Division A1 (Play Out)

Тренди

  • ТБ 2.5 поспіль: 4100%
  • Серія поразок: 3100%
  • Без перемог поспіль: 3100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 3100%

За останніми матчами: господарі — 4, гості — 3

Ринки за останніми матчами

University Clujматчів: 2 · 1SCMU Craiova
3,0Середній тотал матчу3,0
100%2/2ТБ 1.5100%1/1
0%0/2ТМ 1.50%0/1
100%2/2ТБ 2.5100%1/1
0%0/2ТМ 2.50%0/1
0%0/2ТБ 3.50%0/1
100%2/2ТМ 3.5100%1/1
0%0/2ТБ 4.50%0/1
100%2/2ТМ 4.5100%1/1
0%0/2ТБ 5.50%0/1
100%2/2ТМ 5.5100%1/1

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 2 · 1
University ClujSCMU Craiova
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
4146100%Період 1100%1925
3744100%Період 2100%1925
4644100%Період 3100%1025
  • • University Cluj найбільше забиває у відрізку Період 3: 46 з 124 (37%).
  • • University Cluj найбільше пропускає у відрізку Період 1: 46 з 134.
  • • SCMU Craiova найбільше забиває у відрізку Період 1: 19 з 48 (40%).
  • • SCMU Craiova найбільше пропускає у відрізку Період 1: 25 з 75.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
33%ТБ 3.52 з 6
33%Обидві заб'ють2 з 6
0%Перемога: University Cluj0 з 6
100%Перемога: SCMU Craiova6 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 3,33 гола за матч.