SCM Zalau — CSM Constanta 3:1: огляд і статистика матчу

Romania. Divizia A1 · 05.11.2022 16:00 · Матч завершено

Порівняти команди
SCM Zalau
Матч завершено3 : 105.11.2022 16:00
CSM Constanta

Хто переможе?

Голосів: 0
  • SCM Zalau0%
  • Нічия0%
  • CSM Constanta0%

Огляд

Матч SCM Zalau — CSM Constanta (Romania. Divizia A1, 05.11.2022 16:00 UTC) завершився з рахунком 3:1. Перемога — за командою SCM Zalau.

SCM Zalau за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3. CSM Constanta за останні 6 ігор: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4.

В історії очних матчів SCM Zalau і CSM Constanta: зустрічей — 1, перемог SCM Zalau — 3, перемог CSM Constanta — 3, нічиїх — 0. Остання зустріч 30.01.2016 16:00: SCM Zalau 3:0 CSM Constanta.

SCM Zalau — 6-й рядок таблиці (36 оч. за 22 ігор). CSM Constanta — 8-й рядок таблиці (30 оч. за 22 ігор).

Пов'язані сторінки: результати та розклад SCM Zalau, результати та розклад CSM Constanta, Romania. Divizia A1.

Ще матчі: Волейбол: результати та розклад. Рахунок і статистика — від візуалізація матчів SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда1234Σ
SCM Zalau
232525253
CSM Constanta
252016201

Перебіг матчу

SCM Zalau +9Найбільший відрив+5 CSM Constanta
1234

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 1
з них нічиїх: 0

3 / 1
Перемоги
3 / 1
13 / 24
Очки
11 / 24
Матчі
30.01.2016Матч завершено
SCM Zalau3 : 0CSM Constanta
30.10.2015Матч завершено
CSM Constanta3 : 2SCM Zalau
04.05.2015Матч завершено
CSM Constanta3 : 1SCM Zalau
28.04.2015Матч завершено
SCM Zalau3 : 2CSM Constanta
27.04.2015Матч завершено
SCM Zalau3 : 0CSM Constanta
22.04.2015Матч завершено
CSM Constanta3 : 1SCM Zalau

Попередні матчі: SCM Zalau

30.10.2022Матч завершено
Stiinta Bucuresti0 : 3SCM Zalau
В
22.10.2022Матч завершено
SCM Zalau1 : 3Arcada Galati
П
15.10.2022Матч завершено
CS Stiinta Explorari Baia Mare1 : 3SCM Zalau
В
08.10.2022Матч завершено
Dinamo Bucuresti3 : 2SCM Zalau
П
20.04.2022Матч завершено
Stiinta Bucuresti2 : 3SCM Zalau
В
16.04.2022Матч завершено
SCM Zalau0 : 3Olimpia Titanii
П

Попередні матчі: CSM Constanta

29.10.2022Матч завершено
CSM Constanta1 : 3Dinamo Bucuresti
22.10.2022Матч завершено
Rapid Bucuresti3 : 0CSM Constanta
15.10.2022Матч завершено
CSM Constanta3 : 1CS Unirea Dej
08.10.2022Матч завершено
SCMU Craiova3 : 0CSM Constanta
02.04.2016Матч завершено
CSM Constanta0 : 3University Cluj
27.03.2016Матч завершено
University Cluj3 : 0CSM Constanta

Інформація про матч

Сезон
2022/2023

Найближчі матчі: SCM Zalau

04.11.2026Матч відбудеться
SCM Zalau16:00Bucuresti
06.11.2026Матч відбудеться
SCMU Craiova16:00SCM Zalau
13.11.2026Матч відбудеться
SCM Zalau16:00Rapid Bucuresti
20.11.2026Матч відбудеться
SCM Zalau16:00CS Stiinta Explorari Baia Mare
27.11.2026Матч відбудеться
University Cluj16:00SCM Zalau

Romania. Divizia A1

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Steaua Bucuresti2221010:0061
2Dinamo Bucuresti2219030:0058
3Arcada Galati2218040:0054
4SCMU Craiova2215070:0045
5Rapid Bucuresti2213090:0040
6SCM Zalau22120100:0036
7CS Stiinta Explorari Baia Mare22110110:0032
8CSM Constanta22100120:0030
9CS Unirea Dej2270150:0021
10Stiinta Bucuresti2240180:0011
11University Cluj2210210:006
12CSMU Suceava2210210:002
  • Promotion - Division A1 (Play-off)
  • Promotion - Division A1 (5th-8th Places)
  • Division A1 (Play Out)

Тренди

  • ТБ 2.5 поспіль: 5100%
  • Забиває поспіль: 5100%
  • ТМ 5.5 у 5 з 5 матчів100%
  • Пропускала менше 3.5 у 5 з 5 матчів100%
  • Забивала більше 1.5 у 4 з 5 матчів80%

За останніми матчами: господарі — 5, гості — 0

Ринки за останніми матчами

SCM Zalauматчів: 1 · 0CSM Constanta
4,0Середній тотал матчу0,0
100%1/1ТБ 2.5—
0%0/1ТМ 2.5—
100%1/1ТБ 3.5—
0%0/1ТМ 3.5—
0%0/1ТБ 4.5—
100%1/1ТМ 4.5—
0%0/1ТБ 5.5—
100%1/1ТМ 5.5—
0%0/1ТБ 6.5—
100%1/1ТМ 6.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 1 · 0
SCM ZalauCSM Constanta
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
2125100%Період 1———
2520100%Період 2———
2025100%Період 3———
2325100%Період 4———
  • • SCM Zalau найбільше забиває у відрізку Період 2: 25 з 89 (28%).
  • • SCM Zalau найбільше пропускає у відрізку Період 1: 25 з 95.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
67%ТБ 3.54 з 6
67%Обидві заб'ють4 з 6
50%Перемога: SCM Zalau3 з 6
0%Перемога: CSM Constanta0 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 4 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +9 Макс. відрив: +5Зміни лідера: 12