Rapid Bucuresti — Arcada Galati 3:1: огляд і статистика матчу

Romania. Divizia A1 · 07.12.2022 13:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Rapid Bucuresti
Матч завершено3 : 107.12.2022 13:00
Arcada Galati

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Rapid Bucuresti0%
  • Нічия0%
  • Arcada Galati0%

Огляд

07.12.2022 13:00 (UTC) у турнірі Romania. Divizia A1 зустріч Rapid Bucuresti — Arcada Galati закінчилася з рахунком 3:1. Перемога — за командою Rapid Bucuresti.

Rapid Bucuresti за останні 6 ігор: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2. Arcada Galati за останні 6 ігор: перемоги — 5, нічиї — 0, поразки — 1.

В історії очних матчів Rapid Bucuresti і Arcada Galati: зустрічей — 2, перемог Rapid Bucuresti — 0, перемог Arcada Galati — 2, нічиїх — 0. Остання зустріч 26.01.2022 17:04: Arcada Galati 3:0 Rapid Bucuresti.

Rapid Bucuresti — 5-й рядок таблиці (40 оч. за 22 ігор). Arcada Galati — 3-й рядок таблиці (54 оч. за 22 ігор).

Статистика та результати: Rapid Bucuresti, Arcada Galati, таблиця і результати: Romania. Divizia A1.

Дивіться також: матчі дня: Волейбол. Рахунок і статистика — від live 3D-трекер матчів.

Рахунок за періодами

Команда1234Σ
Rapid Bucuresti
252425253
Arcada Galati
232621231

Перебіг матчу

Rapid Bucuresti +7Найбільший відрив+2 Arcada Galati
1234

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 2
з них нічиїх: 0

0 / 2
Перемоги
2 / 2
0 / 6
Очки
6 / 6
Матчі
26.01.2022Матч завершено
Arcada Galati3 : 0Rapid Bucuresti
23.10.2021Матч завершено
Rapid Bucuresti0 : 3Arcada Galati

Попередні матчі: Rapid Bucuresti

03.12.2022Матч завершено
Rapid Bucuresti3 : 0CS Stiinta Explorari Baia Mare
В
26.11.2022Матч завершено
CS Unirea Dej0 : 3Rapid Bucuresti
В
19.11.2022Матч завершено
Rapid Bucuresti2 : 3SCMU Craiova
П
11.11.2022Матч завершено
University Cluj0 : 3Rapid Bucuresti
В
05.11.2022Матч завершено
Rapid Bucuresti3 : 0CSMU Suceava
В
29.10.2022Матч завершено
Steaua Bucuresti3 : 0Rapid Bucuresti
П

Попередні матчі: Arcada Galati

03.12.2022Матч завершено
Arcada Galati3 : 0University Cluj
В
30.11.2022Матч завершено
Savo1 : 3Arcada Galati
В
26.11.2022Матч завершено
CSMU Suceava0 : 3Arcada Galati
В
19.11.2022Матч завершено
Arcada Galati1 : 3Steaua Bucuresti
П
16.11.2022Матч завершено
Neftohimic 2010 Burgas0 : 3Arcada Galati
В
12.11.2022Матч завершено
CSM Constanta0 : 3Arcada Galati
В

Інформація про матч

Сезон
2022/2023

Найближчі матчі: Rapid Bucuresti

04.11.2026Матч відбудеться
SCMU Craiova12:00Rapid Bucuresti
06.11.2026Матч відбудеться
Rapid Bucuresti16:00CS Unirea Dej
10.11.2026Матч відбудеться
Bucuresti16:00Rapid Bucuresti

1st leg result: 0-3

13.11.2026Матч відбудеться
SCM Zalau16:00Rapid Bucuresti

Найближчі матчі: Arcada Galati

04.11.2026Матч відбудеться
Corona Brasov17:00Arcada Galati
06.11.2026Матч відбудеться
Arcada Galati16:00Steaua Bucuresti
13.11.2026Матч відбудеться
CS Unirea Dej16:00Arcada Galati

Romania. Divizia A1

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Steaua Bucuresti2221010:0061
2Dinamo Bucuresti2219030:0058
3Arcada Galati2218040:0054
4SCMU Craiova2215070:0045
5Rapid Bucuresti2213090:0040
6SCM Zalau22120100:0036
7CS Stiinta Explorari Baia Mare22110110:0032
8CSM Constanta22100120:0030
9CS Unirea Dej2270150:0021
10Stiinta Bucuresti2240180:0011
11University Cluj2210210:006
12CSMU Suceava2210210:002
  • Promotion - Division A1 (Play-off)
  • Promotion - Division A1 (5th-8th Places)
  • Division A1 (Play Out)

Тренди

  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 5100%
  • Переможна серія: 3100%
  • Без поразок поспіль: 3100%
  • Пропускала менше 3.5 у 6 з 6 матчів100%
  • ТБ 2.5 у 6 з 6 матчів100%
  • ТМ 3.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала більше 1.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала більше 1.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала менше 1.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Rapid Bucurestiматчів: 3 · 4Arcada Galati
3,7Середній тотал матчу3,3
100%3/3ТБ 1.5100%4/4
0%0/3ТМ 1.50%0/4
100%3/3ТБ 2.5100%4/4
0%0/3ТМ 2.50%0/4
33%1/3ТБ 3.525%1/4
67%2/3ТМ 3.575%3/4
33%1/3ТБ 4.50%0/4
67%2/3ТМ 4.5100%4/4
0%0/3ТБ 5.50%0/4
100%3/3ТМ 5.5100%4/4

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 4
Rapid BucurestiArcada Galati
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
9671100%Період 1100%10085
7059100%Період 2100%10077
6951100%Період 3100%10076
2522100%Період 4100%2520
1315100%Період 5———
  • • Rapid Bucuresti найбільше забиває у відрізку Період 1: 96 з 273 (35%).
  • • Rapid Bucuresti найбільше пропускає у відрізку Період 1: 71 з 218.
  • • Arcada Galati найбільше забиває у відрізку Період 1: 100 з 325 (31%).
  • • Arcada Galati найбільше пропускає у відрізку Період 1: 85 з 258.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Хід рахунку

Макс. відрив: +7 Макс. відрив: +2Зміни лідера: 11