Arcada Galati — Rapid Bucuresti 3:0: огляд і статистика матчу

Romania. Divizia A1 · 14.01.2023 15:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Arcada Galati
Матч завершено3 : 014.01.2023 15:00
Rapid Bucuresti

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Arcada Galati0%
  • Нічия0%
  • Rapid Bucuresti0%

Огляд

Матч Arcada Galati — Rapid Bucuresti (Romania. Divizia A1, 14.01.2023 15:00 UTC) завершився з рахунком 3:0. Перемога — за командою Arcada Galati.

Arcada Galati за останні 6 ігор: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2. Rapid Bucuresti за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3.

В історії очних матчів Arcada Galati і Rapid Bucuresti: зустрічей — 3, перемог Arcada Galati — 2, перемог Rapid Bucuresti — 1, нічиїх — 0. Остання зустріч 07.12.2022 13:00: Rapid Bucuresti 3:1 Arcada Galati.

Arcada Galati — 3-й рядок таблиці (54 оч. за 22 ігор). Rapid Bucuresti — 5-й рядок таблиці (40 оч. за 22 ігор).

Статистика та результати: Arcada Galati, Rapid Bucuresti, таблиця Romania. Divizia A1.

Дивіться також: Волейбол: результати та розклад. Рахунок і статистика — від віджет Match Centre від SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда123Σ
Arcada Galati
2625253
Rapid Bucuresti
2423220

Перебіг матчу

Arcada Galati +3Найбільший відрив+5 Rapid Bucuresti
123

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 3
з них нічиїх: 0

2 / 3
Перемоги
1 / 3
7 / 10
Очки
3 / 10
Матчі
07.12.2022Матч завершено
Rapid Bucuresti3 : 1Arcada Galati
26.01.2022Матч завершено
Arcada Galati3 : 0Rapid Bucuresti
23.10.2021Матч завершено
Rapid Bucuresti0 : 3Arcada Galati

Попередні матчі: Arcada Galati

10.01.2023Матч завершено
Arcada Galati0 : 3Gas Sales Piacenza
П
16.12.2022Матч завершено
Arcada Galati3 : 0CS Unirea Dej
В
14.12.2022Матч завершено
Arcada Galati3 : 1Savo
В
10.12.2022Матч завершено
SCMU Craiova0 : 3Arcada Galati
В
07.12.2022Матч завершено
Rapid Bucuresti3 : 1Arcada Galati
П
03.12.2022Матч завершено
Arcada Galati3 : 0University Cluj
В

Попередні матчі: Rapid Bucuresti

18.12.2022Матч завершено
SCM Zalau3 : 0Rapid Bucuresti
П
10.12.2022Матч завершено
Rapid Bucuresti1 : 3Dinamo Bucuresti
П
07.12.2022Матч завершено
Rapid Bucuresti3 : 1Arcada Galati
В
03.12.2022Матч завершено
Rapid Bucuresti3 : 0CS Stiinta Explorari Baia Mare
В
26.11.2022Матч завершено
CS Unirea Dej0 : 3Rapid Bucuresti
В
19.11.2022Матч завершено
Rapid Bucuresti2 : 3SCMU Craiova
П

Інформація про матч

Сезон
2022/2023

Найближчі матчі: Arcada Galati

04.11.2026Матч відбудеться
Corona Brasov17:00Arcada Galati
06.11.2026Матч відбудеться
Arcada Galati16:00Steaua Bucuresti

Найближчі матчі: Rapid Bucuresti

04.11.2026Матч відбудеться
SCMU Craiova12:00Rapid Bucuresti
06.11.2026Матч відбудеться
Rapid Bucuresti16:00CS Unirea Dej
10.11.2026Матч відбудеться
Bucuresti16:00Rapid Bucuresti

1st leg result: 0-3

13.11.2026Матч відбудеться
SCM Zalau16:00Rapid Bucuresti

Romania. Divizia A1

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Steaua Bucuresti2221010:0061
2Dinamo Bucuresti2219030:0058
3Arcada Galati2218040:0054
4SCMU Craiova2215070:0045
5Rapid Bucuresti2213090:0040
6SCM Zalau22120100:0036
7CS Stiinta Explorari Baia Mare22110110:0032
8CSM Constanta22100120:0030
9CS Unirea Dej2270150:0021
10Stiinta Bucuresti2240180:0011
11University Cluj2210210:006
12CSMU Suceava2210210:002
  • Promotion - Division A1 (Play-off)
  • Promotion - Division A1 (5th-8th Places)
  • Division A1 (Play Out)

Тренди

  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 у 6 з 6 матчів100%
  • Пропускала менше 3.5 у 6 з 6 матчів100%
  • ТБ 2.5 у 6 з 6 матчів100%
  • Пропускала менше 3.5 у 6 з 6 матчів100%
  • Забивала більше 0.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала більше 0.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Arcada Galatiматчів: 4 · 2Rapid Bucuresti
3,3Середній тотал матчу3,0
100%4/4ТБ 1.5100%2/2
0%0/4ТМ 1.50%0/2
100%4/4ТБ 2.5100%2/2
0%0/4ТМ 2.50%0/2
25%1/4ТБ 3.50%0/2
75%3/4ТМ 3.5100%2/2
0%0/4ТБ 4.50%0/2
100%4/4ТМ 4.5100%2/2
0%0/4ТБ 5.50%0/2
100%4/4ТМ 5.5100%2/2

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 4 · 2
Arcada GalatiRapid Bucuresti
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
9972100%Період 1100%4946
10080100%Період 2100%4544
9371100%Період 3100%4448
2521100%Період 4———
  • • Arcada Galati найбільше забиває у відрізку Період 2: 100 з 317 (32%).
  • • Arcada Galati найбільше пропускає у відрізку Період 2: 80 з 244.
  • • Rapid Bucuresti найбільше забиває у відрізку Період 1: 49 з 138 (36%).
  • • Rapid Bucuresti найбільше пропускає у відрізку Період 3: 48 з 138.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.53 з 3
100%ТБ 2.53 з 3
33%ТБ 3.51 з 3
33%Обидві заб'ють1 з 3
67%Перемога: Arcada Galati2 з 3
33%Перемога: Rapid Bucuresti1 з 3
0%Нічия0 з 3

Очних зустрічей: 3 · у середньому 3,33 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +3 Макс. відрив: +5Зміни лідера: 17