SCM Zalau — Dinamo Bucuresti 1:3: огляд і статистика матчу

Romania. Divizia A1 · 14.01.2023 15:30 · Матч завершено

Порівняти команди
SCM Zalau
Матч завершено1 : 314.01.2023 15:30
Dinamo Bucuresti

Хто переможе?

Голосів: 0
  • SCM Zalau0%
  • Нічия0%
  • Dinamo Bucuresti0%

Огляд

Підсумковий рахунок: SCM Zalau 1:3 Dinamo Bucuresti, Romania. Divizia A1, 14.01.2023 15:30 (UTC). Переможець матчу — Dinamo Bucuresti.

Форма SCM Zalau в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3. Форма Dinamo Bucuresti в останніх 6 матчах: перемоги — 5, нічиї — 0, поразки — 1.

Особисті зустрічі: всього 20, перемоги SCM Zalau — 1, перемоги Dinamo Bucuresti — 5, нічиї — 0. Остання зустріч 08.10.2022 16:45: Dinamo Bucuresti 3:2 SCM Zalau.

SCM Zalau: 6-е місце в таблиці, очки — 36, зіграно матчів — 22. Dinamo Bucuresti: 2-е місце в таблиці, очки — 58, зіграно матчів — 22.

Ще на сайті: статистика SCM Zalau, статистика Dinamo Bucuresti, таблиця Romania. Divizia A1.

Інші ігри: Волейбол: результати та розклад. Дані на сторінці надає 3D-трекер матчів SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда1234Σ
SCM Zalau
202522151
Dinamo Bucuresti
251925253

Перебіг матчу

SCM Zalau +7Найбільший відрив+10 Dinamo Bucuresti
1234

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0

1 / 20
Перемоги
5 / 20
9 / 24
Очки
15 / 24
Матчі
08.10.2022Матч завершено
Dinamo Bucuresti3 : 2SCM Zalau
07.03.2022Матч завершено
Dinamo Bucuresti3 : 0SCM Zalau
29.10.2021Матч завершено
SCM Zalau1 : 3Dinamo Bucuresti
28.03.2021Матч завершено
Dinamo Bucuresti3 : 1SCM Zalau
13.12.2020Матч завершено
SCM Zalau3 : 0Dinamo Bucuresti
07.03.2020Матч завершено
Dinamo Bucuresti3 : 2SCM Zalau

Попередні матчі: SCM Zalau

18.12.2022Матч завершено
SCM Zalau3 : 0Rapid Bucuresti
В
10.12.2022Матч завершено
CS Unirea Dej3 : 1SCM Zalau
П
04.12.2022Матч завершено
SCM Zalau0 : 3SCMU Craiova
П
26.11.2022Матч завершено
University Cluj0 : 3SCM Zalau
В
19.11.2022Матч завершено
SCM Zalau3 : 0CSMU Suceava
В
13.11.2022Матч завершено
Steaua Bucuresti3 : 1SCM Zalau
П

Попередні матчі: Dinamo Bucuresti

13.12.2022Матч завершено
Dinamo Bucuresti3 : 0CS Stiinta Explorari Baia Mare
В
10.12.2022Матч завершено
Rapid Bucuresti1 : 3Dinamo Bucuresti
В
03.12.2022Матч завершено
Dinamo Bucuresti3 : 0CS Unirea Dej
В
26.11.2022Матч завершено
SCMU Craiova1 : 3Dinamo Bucuresti
В
19.11.2022Матч завершено
Dinamo Bucuresti3 : 0University Cluj
В
16.11.2022Матч завершено
Dinamo Bucuresti0 : 3SVG Luneburg
П

Інформація про матч

Сезон
2022/2023

Найближчі матчі: SCM Zalau

07.11.2026Матч відбудеться
SCMU Craiova16:00SCM Zalau
13.11.2026Матч відбудеться
SCM Zalau16:00Rapid Bucuresti
20.11.2026Матч відбудеться
SCM Zalau16:00CS Stiinta Explorari Baia Mare
27.11.2026Матч відбудеться
University Cluj16:00SCM Zalau

Найближчі матчі: Dinamo Bucuresti

07.11.2026Матч відбудеться
Dinamo Bucuresti13:00University Cluj

Romania. Divizia A1

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Steaua Bucuresti2221010:0061
2Dinamo Bucuresti2219030:0058
3Arcada Galati2218040:0054
4SCMU Craiova2215070:0045
5Rapid Bucuresti2213090:0040
6SCM Zalau22120100:0036
7CS Stiinta Explorari Baia Mare22110110:0032
8CSM Constanta22100120:0030
9CS Unirea Dej2270150:0021
10Stiinta Bucuresti2240180:0011
11University Cluj2210210:006
12CSMU Suceava2210210:002
  • Promotion - Division A1 (Play-off)
  • Promotion - Division A1 (5th-8th Places)
  • Division A1 (Play Out)

Тренди

  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Переможна серія: 5100%
  • Без поразок поспіль: 5100%
  • Забиває поспіль: 5100%
  • ТБ 2.5 у 6 з 6 матчів100%
  • Пропускала менше 3.5 у 6 з 6 матчів100%
  • ТБ 2.5 у 6 з 6 матчів100%
  • Забивала більше 0.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала більше 1.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала менше 1.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Перемоги в 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

SCM Zalauматчів: 3 · 2Dinamo Bucuresti
3,0Середній тотал матчу4,0
100%3/3ТБ 1.5—
0%0/3ТМ 1.5—
100%3/3ТБ 2.5100%2/2
0%0/3ТМ 2.50%0/2
0%0/3ТБ 3.5100%2/2
100%3/3ТМ 3.50%0/2
0%0/3ТБ 4.50%0/2
100%3/3ТМ 4.5100%2/2
0%0/3ТБ 5.50%0/2
100%3/3ТМ 5.5100%2/2
—ТБ 6.50%0/2
—ТМ 6.5100%2/2

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 2
SCM ZalauDinamo Bucuresti
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
7166100%Період 1100%3650
7351100%Період 2100%5032
7058100%Період 3100%5446
  • • SCM Zalau найбільше забиває у відрізку Період 2: 73 з 214 (34%).
  • • SCM Zalau найбільше пропускає у відрізку Період 1: 66 з 175.
  • • Dinamo Bucuresti найбільше забиває у відрізку Період 3: 54 з 191 (28%).
  • • Dinamo Bucuresti найбільше пропускає у відрізку Період 1: 50 з 172.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
67%ТБ 3.54 з 6
67%Обидві заб'ють4 з 6
17%Перемога: SCM Zalau1 з 6
83%Перемога: Dinamo Bucuresti5 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 4 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +7 Макс. відрив: +10Зміни лідера: 4