CSM Constanta — CS Stiinta Explorari Baia Mare 3:0: огляд і статистика матчу

Romania. Divizia A1 · 20.01.2024 15:00 · Матч завершено

Порівняти команди
CSM Constanta
Матч завершено3 : 020.01.2024 15:00
CS Stiinta Explorari Baia Mare

Хто переможе?

Голосів: 0
  • CSM Constanta0%
  • Нічия0%
  • CS Stiinta Explorari Baia Mare0%

Огляд

20.01.2024 15:00 (UTC) у турнірі Romania. Divizia A1 зустріч CSM Constanta — CS Stiinta Explorari Baia Mare закінчилася з рахунком 3:0. Перемога — за командою CSM Constanta.

CSM Constanta за останні 6 ігор: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4. CS Stiinta Explorari Baia Mare за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3.

В історії очних матчів CSM Constanta і CS Stiinta Explorari Baia Mare: зустрічей — 5, перемог CSM Constanta — 2, перемог CS Stiinta Explorari Baia Mare — 3, нічиїх — 0. Остання зустріч 23.10.2023 15:00: CS Stiinta Explorari Baia Mare 2:3 CSM Constanta.

CSM Constanta — 7-й рядок таблиці (31 оч. за 22 ігор). CS Stiinta Explorari Baia Mare — 9-й рядок таблиці (27 оч. за 22 ігор).

Ще на сайті: результати та розклад CSM Constanta, результати та розклад CS Stiinta Explorari Baia Mare, таблиця Romania. Divizia A1.

Ще матчі: усі матчі дня — Волейбол. Статистика працює на даних: провайдер спортивних даних SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда123Σ
CSM Constanta
2625283
CS Stiinta Explorari Baia Mare
2421260

Перебіг матчу

CSM Constanta +5Найбільший відрив+3 CS Stiinta Explorari Baia Mare
123

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 5
з них нічиїх: 0

2 / 5
Перемоги
3 / 5
10 / 21
Очки
11 / 21
Матчі
23.10.2023Матч завершено
CS Stiinta Explorari Baia Mare2 : 3CSM Constanta
06.05.2023Матч завершено
CSM Constanta1 : 3CS Stiinta Explorari Baia Mare
29.04.2023Матч завершено
CS Stiinta Explorari Baia Mare3 : 1CSM Constanta
22.02.2023Матч завершено
CSM Constanta2 : 3CS Stiinta Explorari Baia Mare
26.11.2022Матч завершено
CS Stiinta Explorari Baia Mare0 : 3CSM Constanta

Попередні матчі: CSM Constanta

13.01.2024Матч завершено
CSU West University of Timisoara1 : 3CSM Constanta
В
05.01.2024Матч завершено
CSM Constanta0 : 3Arcada Galati
П
22.12.2023Матч завершено
Corona Brasov3 : 0CSM Constanta
П
16.12.2023Матч завершено
CSM Constanta0 : 3Rapid Bucuresti
П
09.12.2023Матч завершено
CS Unirea Dej0 : 3CSM Constanta
В
04.12.2023Матч завершено
CSM Constanta1 : 3SCMU Craiova
П

Попередні матчі: CS Stiinta Explorari Baia Mare

13.01.2024Матч завершено
CS Stiinta Explorari Baia Mare0 : 3Dinamo Bucuresti
П
23.12.2023Матч завершено
CS Stiinta Explorari Baia Mare1 : 3Arcada Galati
П
14.12.2023Матч завершено
University Cluj0 : 3CS Stiinta Explorari Baia Mare
В
09.12.2023Матч завершено
CS Stiinta Explorari Baia Mare3 : 1SCM Zalau
В
02.12.2023Матч завершено
Steaua Bucuresti3 : 0CS Stiinta Explorari Baia Mare
П

Інформація про матч

Сезон
2023/2024

Найближчі матчі: CS Stiinta Explorari Baia Mare

07.11.2026Матч відбудеться
Bucuresti13:00CS Stiinta Explorari Baia Mare
10.11.2026Матч відбудеться
CS Stiinta Explorari Baia Mare16:00Stiinta Bucuresti

1st leg result: 2-3

20.11.2026Матч відбудеться
SCM Zalau16:00CS Stiinta Explorari Baia Mare

Romania. Divizia A1

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Arcada Galati2219030:0056
2Rapid Bucuresti2218040:0055
3Corona Brasov2218040:0053
4Dinamo Bucuresti2215070:0045
5SCMU Craiova2213090:0040
6Steaua Bucuresti2214080:0039
7CSM Constanta22110110:0031
8SCM Zalau2290130:0030
9CS Stiinta Explorari Baia Mare2290130:0027
10CS Unirea Dej2240180:0013
11CSU West University of Timisoara2210210:004
12University Cluj2210210:003
  • Promotion - Division A1 (Play-off: Round of 8)
  • Division A1 (Play Out)

Тренди

  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • Переможна серія: 5100%
  • Без поразок поспіль: 5100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 5100%
  • Забивала менше 3.5 у 10 з 10 матчів100%
  • Пропускала менше 3.5 у 10 з 10 матчів100%
  • ТБ 2.5 у 5 з 5 матчів100%
  • Забивала менше 3.5 у 5 з 5 матчів100%
  • ТМ 4.5 у 8 з 10 матчів80%
  • Пропускала більше 0.5 у 4 з 5 матчів80%

За останніми матчами: господарі — 10, гості — 5

Ринки за останніми матчами

CSM Constantaматчів: 7 · 3CS Stiinta Explorari Baia Mare
4,0Середній тотал матчу3,3
—ТБ 1.5100%3/3
—ТМ 1.50%0/3
100%7/7ТБ 2.5100%3/3
0%0/7ТМ 2.50%0/3
71%5/7ТБ 3.533%1/3
29%2/7ТМ 3.567%2/3
29%2/7ТБ 4.50%0/3
71%5/7ТМ 4.5100%3/3
0%0/7ТБ 5.50%0/3
100%7/7ТМ 5.5100%3/3
0%0/7ТБ 6.5—
100%7/7ТМ 6.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 7 · 3
CSM ConstantaCS Stiinta Explorari Baia Mare
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
154148100%Період 1100%7068
163131100%Період 2100%6863
152144100%Період 3100%6666
113103100%Період 4100%2515
3035100%Період 5———
  • • CSM Constanta найбільше забиває у відрізку Період 2: 163 з 612 (27%).
  • • CSM Constanta найбільше пропускає у відрізку Період 1: 148 з 561.
  • • CS Stiinta Explorari Baia Mare найбільше забиває у відрізку Період 1: 70 з 229 (31%).
  • • CS Stiinta Explorari Baia Mare найбільше пропускає у відрізку Період 1: 68 з 212.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.55 з 5
100%ТБ 2.55 з 5
80%ТБ 3.54 з 5
80%Обидві заб'ють4 з 5
40%Перемога: CSM Constanta2 з 5
60%Перемога: CS Stiinta Explorari Baia Mare3 з 5
0%Нічия0 з 5

Очних зустрічей: 5 · у середньому 4,2 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +5 Макс. відрив: +3Зміни лідера: 15