SCM Zalau — Steaua Bucuresti 3:2: огляд і статистика матчу

Romania. Divizia A1 - 5th-8th Places · 20.04.2024 15:00 · Матч завершено

Порівняти команди
SCM Zalau
Матч завершено3 : 220.04.2024 15:00First Match
Steaua Bucuresti

Хто переможе?

Голосів: 0
  • SCM Zalau0%
  • Нічия0%
  • Steaua Bucuresti0%

Огляд

Матч SCM Zalau — Steaua Bucuresti (Romania. Divizia A1 - 5th-8th Places, 20.04.2024 15:00 UTC) завершився з рахунком 3:2. Перемога — за командою SCM Zalau.

SCM Zalau за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3. Steaua Bucuresti за останні 6 ігор: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2.

В історії очних матчів SCM Zalau і Steaua Bucuresti: зустрічей — 20, перемог SCM Zalau — 1, перемог Steaua Bucuresti — 5, нічиїх — 0. Остання зустріч 09.03.2024 14:00: SCM Zalau 2:3 Steaua Bucuresti.

SCM Zalau — 5-й рядок таблиці (0 оч. за 0 ігор). Steaua Bucuresti — 6-й рядок таблиці (0 оч. за 0 ігор).

Статистика та результати: результати та розклад SCM Zalau, результати та розклад Steaua Bucuresti, таблиця Romania. Divizia A1 - 5th-8th Places.

Дивіться також: усі матчі дня — Волейбол. Рахунок і статистика — від віджет статистики SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12345Σ
SCM Zalau
25252620153
Steaua Bucuresti
22222825102

Перебіг матчу

SCM Zalau +6Найбільший відрив+7 Steaua Bucuresti
12345

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0

1 / 20
Перемоги
5 / 20
6 / 22
Очки
16 / 22
Матчі
09.03.2024Матч завершено
SCM Zalau2 : 3Steaua Bucuresti
17.12.2023Матч завершено
Steaua Bucuresti1 : 3SCM Zalau
11.02.2023Матч завершено
SCM Zalau0 : 3Steaua Bucuresti
13.11.2022Матч завершено
Steaua Bucuresti3 : 1SCM Zalau
07.02.2022Матч завершено
SCM Zalau0 : 3Steaua Bucuresti
06.11.2021Матч завершено
Steaua Bucuresti3 : 0SCM Zalau

Попередні матчі: SCM Zalau

13.04.2024Матч завершено
SCMU Craiova1 : 3SCM Zalau
В
10.04.2024Матч завершено
SCM Zalau2 : 3SCMU Craiova
П
06.04.2024Матч завершено
SCMU Craiova1 : 3SCM Zalau
В
30.03.2024Матч завершено
Arcada Galati3 : 0SCM Zalau
П
27.03.2024Матч завершено
SCM Zalau3 : 0Arcada Galati
В
22.03.2024Матч завершено
Arcada Galati3 : 0SCM Zalau
П

Попередні матчі: Steaua Bucuresti

10.04.2024Матч завершено
CSM Constanta1 : 3Steaua Bucuresti
В
06.04.2024Матч завершено
Steaua Bucuresti3 : 1CSM Constanta
В
27.03.2024Матч завершено
Steaua Bucuresti1 : 3Corona Brasov
П
23.03.2024Матч завершено
Corona Brasov3 : 0Steaua Bucuresti
П
12.03.2024Матч завершено
CS Unirea Dej0 : 3Steaua Bucuresti
В
09.03.2024Матч завершено
SCM Zalau2 : 3Steaua Bucuresti
В

Інформація про матч

Сезон
2023/2024

Найближчі матчі: SCM Zalau

07.11.2026Матч відбудеться
SCMU Craiova16:00SCM Zalau
13.11.2026Матч відбудеться
SCM Zalau16:00Rapid Bucuresti
20.11.2026Матч відбудеться
SCM Zalau16:00CS Stiinta Explorari Baia Mare
27.11.2026Матч відбудеться
University Cluj16:00SCM Zalau

Найближчі матчі: Steaua Bucuresti

09.11.2026Матч відбудеться
Arcada Galati15:00Steaua Bucuresti

Romania. Divizia A1 - 5th-8th Places

Round of 4
#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
5SCM Zalau00000:000
6Steaua Bucuresti00000:000
7SCMU Craiova00000:000
8CSM Constanta00000:000

Romania. Divizia A1 - 5th-8th Places

Тренди

  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 5100%
  • Обидві забивають поспіль: 3100%
  • Забиває поспіль: 3100%
  • ТБ 2.5 у 6 з 6 матчів100%
  • ТБ 2.5 у 5 з 5 матчів100%
  • Забивала менше 3.5 у 5 з 5 матчів100%
  • Забивала більше 0.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала більше 0.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала більше 0.5 у 4 з 5 матчів80%

За останніми матчами: господарі — 5, гості — 6

Ринки за останніми матчами

SCM Zalauматчів: 2 · 4Steaua Bucuresti
4,0Середній тотал матчу3,8
—ТБ 1.5100%4/4
—ТМ 1.50%0/4
100%2/2ТБ 2.5100%4/4
0%0/2ТМ 2.50%0/4
50%1/2ТБ 3.550%2/4
50%1/2ТМ 3.550%2/4
50%1/2ТБ 4.525%1/4
50%1/2ТМ 4.575%3/4
0%0/2ТБ 5.50%0/4
100%2/2ТМ 5.5100%4/4
0%0/2ТБ 6.5—
100%2/2ТМ 6.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 2 · 4
SCM ZalauSteaua Bucuresti
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
5036100%Період 1100%8984
4649100%Період 2100%8382
5151100%Період 3100%101101
2518100%Період 4100%5043
1115100%Період 5100%2321
  • • SCM Zalau найбільше забиває у відрізку Період 3: 51 з 183 (28%).
  • • SCM Zalau найбільше пропускає у відрізку Період 3: 51 з 169.
  • • Steaua Bucuresti найбільше забиває у відрізку Період 3: 101 з 346 (29%).
  • • Steaua Bucuresti найбільше пропускає у відрізку Період 3: 101 з 331.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
50%ТБ 3.53 з 6
50%Обидві заб'ють3 з 6
17%Перемога: SCM Zalau1 з 6
83%Перемога: Steaua Bucuresti5 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 3,67 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +6 Макс. відрив: +7Зміни лідера: 11