Imielin (Women) — Gedania Gdansk (Women) 3:0: огляд і статистика матчу

Poland. League 1. Women · 26.10.2024 15:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Imielin (Women)
Матч завершено3 : 026.10.2024 15:00
Gedania Gdansk (Women)

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Imielin (Women)0%
  • Нічия0%
  • Gedania Gdansk (Women)0%

Огляд

Матч Imielin (Women) — Gedania Gdansk (Women) (Poland. League 1. Women, 26.10.2024 15:00 UTC) завершився з рахунком 3:0. Переможець матчу — Imielin (Women).

Форма Imielin (Women) в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4. Форма Gedania Gdansk (Women) в останніх 6 матчах: перемоги — 1, нічиї — 0, поразки — 5.

Imielin (Women): 4-е місце в таблиці, очки — 42, зіграно матчів — 24. Gedania Gdansk (Women): 12-е місце в таблиці, очки — 22, зіграно матчів — 24.

Статистика та результати: статистика Imielin (Women), статистика Gedania Gdansk (Women), таблиця і результати: Poland. League 1. Women.

Дивіться також: усі матчі дня — Волейбол. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте віджет статистики SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда123Σ
Imielin (Women)
2525253
Gedania Gdansk (Women)
1317210

Перебіг матчу

Imielin (Women) +12Найбільший відрив+2 Gedania Gdansk (Women)
123

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 0
з них нічиїх: 0

0 / 0
Перемоги
0 / 0
0 / 0
Очки
0 / 0
Матчі
28.10.2026Матч завершено
Gedania Gdansk (Women)3 : 1Imielin (Women)
25.01.2025Матч завершено
Gedania Gdansk (Women)0 : 0Imielin (Women)

Попередні матчі: Imielin (Women)

12.10.2024Матч завершено
Imielin (Women)2 : 3Pila (Women)
П
05.10.2024Матч завершено
Imielin (Women)3 : 2Nowy Dwor Mazowiecki (Women)
В
28.09.2024Матч завершено
Imielin (Women)3 : 2PMKS Nike Wegrow (Women)
В
28.04.2024Матч завершено
Pila (Women)3 : 1Imielin (Women)
П
27.04.2024Матч завершено
Imielin (Women)1 : 3MKS Sokol Mogilno (Women)
П
26.04.2024Матч завершено
Nowy Dwor Mazowiecki (Women)3 : 1Imielin (Women)
П

Попередні матчі: Gedania Gdansk (Women)

19.10.2024Матч завершено
Gedania Gdansk (Women)3 : 2SMS Szczyrk (Women)
В
12.10.2024Матч завершено
KSG Warsaw (Women)3 : 0Gedania Gdansk (Women)
П
09.10.2024Матч завершено
Gedania Gdansk (Women)2 : 3Easy Wrap Kobylka (Women)
П
05.10.2024Матч завершено
Solna Welichka (Women)3 : 0Gedania Gdansk (Women)
П
28.09.2024Матч завершено
Gedania Gdansk (Women)0 : 3Plomien Sosnowiec (Women)
П
20.04.2010Матч завершено
Gedania Gdansk (Women)0 : 3Stal Mielec (Women)
П

Інформація про матч

Сезон
2024/2025

Найближчі матчі: Imielin (Women)

15.11.2026Матч відбудеться
KSG Warsaw (Women)15:00Imielin (Women)

Найближчі матчі: Gedania Gdansk (Women)

09.11.2024Матч відбудеться
Azoty Tarnow (Women)16:00Gedania Gdansk (Women)

Poland. League 1. Women

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Nowy Dwor Mazowiecki (Women)2421030:0064
2KSG Warsaw (Women)2419050:0057
3Pila (Women)2419050:0056
4Imielin (Women)24140100:0042
5PMKS Nike Wegrow (Women)24140100:0042
6Plomien Sosnowiec (Women)24130110:0037
7Solna Welichka (Women)24110130:0032
8Bas Bialystok (Women)24110130:0031
9SMS Szczyrk (Women)24100140:0031
10PGE LTS Legionovia (Women)2480160:0028
11Energetyk Poznan (Women)2480160:0023
12Gedania Gdansk (Women)2470170:0022
13Easy Wrap Kobylka (Women)2410230:003
  • Promotion - League 1. Women (Play-off: Round of 8)
  • Relegation

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • ТБ 3.5 у 6 з 6 матчів100%
  • Забивала менше 3.5 у 6 з 6 матчів100%
  • Пропускала більше 1.5 у 6 з 6 матчів100%
  • ТБ 2.5 у 6 з 6 матчів100%
  • Пропускала більше 1.5 у 6 з 6 матчів100%
  • Забивала менше 2.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Поразки в 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Imielin (Women)матчів: 4 · 2Gedania Gdansk (Women)
4,8Середній тотал матчу3,0
—ТБ 1.5100%2/2
—ТМ 1.50%0/2
100%4/4ТБ 2.5100%2/2
0%0/4ТМ 2.50%0/2
100%4/4ТБ 3.50%0/2
0%0/4ТМ 3.5100%2/2
75%3/4ТБ 4.50%0/2
25%1/4ТМ 4.5100%2/2
0%0/4ТБ 5.50%0/2
100%4/4ТМ 5.5100%2/2
0%0/4ТБ 6.5—
100%4/4ТМ 6.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 4 · 2
Imielin (Women)Gedania Gdansk (Women)
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
9790100%Період 1100%3550
8596100%Період 2100%3950
8490100%Період 3100%4651
9190100%Період 4———
3943100%Період 5———
  • • Imielin (Women) найбільше забиває у відрізку Період 1: 97 з 396 (24%).
  • • Imielin (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 2: 96 з 409.
  • • Gedania Gdansk (Women) найбільше забиває у відрізку Період 3: 46 з 120 (38%).
  • • Gedania Gdansk (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 3: 51 з 151.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Хід рахунку

Макс. відрив: +12 Макс. відрив: +2Зміни лідера: 4