CS Unirea Dej — Steaua Bucuresti 0:3: огляд і статистика матчу

Club Friendlies · 07.09.2024 07:00 · Матч завершено

Порівняти команди
CS Unirea Dej
Матч завершено0 : 307.09.2024 07:00
Steaua Bucuresti

Хто переможе?

Голосів: 0
  • CS Unirea Dej0%
  • Нічия0%
  • Steaua Bucuresti0%

Огляд

Матч CS Unirea Dej — Steaua Bucuresti (Club Friendlies, 07.09.2024 07:00 UTC) завершився з рахунком 0:3. Перемога — за командою Steaua Bucuresti.

CS Unirea Dej за останні 6 ігор: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4. Steaua Bucuresti за останні 6 ігор: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4.

В історії очних матчів CS Unirea Dej і Steaua Bucuresti: зустрічей — 20, перемог CS Unirea Dej — 0, перемог Steaua Bucuresti — 6, нічиїх — 0. Остання зустріч 12.03.2024 16:00: CS Unirea Dej 0:3 Steaua Bucuresti.

Ще на сайті: результати та розклад CS Unirea Dej, результати та розклад Steaua Bucuresti, Club Friendlies.

Інші ігри: усі матчі дня — Волейбол. Статистика працює на даних: 3D-трекер матчів SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда123Σ
CS Unirea Dej
2222150
Steaua Bucuresti
2525253

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0

0 / 20
Перемоги
6 / 20
0 / 18
Очки
18 / 18
Матчі
12.03.2024Матч завершено
CS Unirea Dej0 : 3Steaua Bucuresti
12.01.2024Матч завершено
Steaua Bucuresti3 : 0CS Unirea Dej
28.01.2023Матч завершено
Steaua Bucuresti3 : 0CS Unirea Dej
22.10.2022Матч завершено
CS Unirea Dej0 : 3Steaua Bucuresti
16.02.2022Матч завершено
CS Unirea Dej0 : 3Steaua Bucuresti
22.11.2021Матч завершено
Steaua Bucuresti3 : 0CS Unirea Dej

Попередні матчі: CS Unirea Dej

06.09.2024Матч завершено
Corona Brasov3 : 1CS Unirea Dej
П
05.09.2024Матч завершено
Dinamo Bucuresti3 : 0CS Unirea Dej
П
13.04.2024Матч завершено
CS Unirea Dej1 : 3CS Stiinta Explorari Baia Mare
П
06.04.2024Матч завершено
CS Stiinta Explorari Baia Mare3 : 0CS Unirea Dej
П
30.03.2024Матч завершено
CSU West University of Timisoara1 : 3CS Unirea Dej
В
24.03.2024Матч завершено
CS Unirea Dej3 : 1CSU West University of Timisoara
В

Попередні матчі: Steaua Bucuresti

05.09.2024Матч завершено
Corona Brasov3 : 2Steaua Bucuresti
П
27.04.2024Матч завершено
Steaua Bucuresti2 : 3SCM Zalau
П
20.04.2024Матч завершено
SCM Zalau3 : 2Steaua Bucuresti
П
10.04.2024Матч завершено
CSM Constanta1 : 3Steaua Bucuresti
В
06.04.2024Матч завершено
Steaua Bucuresti3 : 1CSM Constanta
В
27.03.2024Матч завершено
Steaua Bucuresti1 : 3Corona Brasov
П

Інформація про матч

Турнір
Club Friendlies
Сезон
2024

Найближчі матчі: CS Unirea Dej

04.11.2026Матч відбудеться
Steaua Bucuresti17:00CS Unirea Dej
06.11.2026Матч відбудеться
Rapid Bucuresti16:00CS Unirea Dej

Найближчі матчі: Steaua Bucuresti

04.11.2026Матч відбудеться
Steaua Bucuresti17:00CS Unirea Dej
06.11.2026Матч відбудеться
Arcada Galati16:00Steaua Bucuresti

Тренди

  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Серія поразок: 4100%
  • Без перемог поспіль: 4100%
  • Серія поразок: 3100%
  • Без перемог поспіль: 3100%
  • ТБ 2.5 у 6 з 6 матчів100%
  • Забивала менше 3.5 у 6 з 6 матчів100%
  • Пропускала більше 0.5 у 6 з 6 матчів100%
  • ТБ 3.5 у 6 з 6 матчів100%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

CS Unirea Dejматчів: 2 · 3Steaua Bucuresti
4,0Середній тотал матчу4,7
100%2/2ТБ 2.5100%3/3
0%0/2ТМ 2.50%0/3
100%2/2ТБ 3.5100%3/3
0%0/2ТМ 3.50%0/3
0%0/2ТБ 4.567%2/3
100%2/2ТМ 4.533%1/3
0%0/2ТБ 5.50%0/3
100%2/2ТМ 5.5100%3/3
0%0/2ТБ 6.50%0/3
100%2/2ТМ 6.5100%3/3

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 2 · 3
CS Unirea DejSteaua Bucuresti
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
5038100%Період 1100%7365
4845100%Період 2100%6673
3850100%Період 3100%6975
4840100%Період 4100%6765
  • • CS Unirea Dej найбільше забиває у відрізку Період 1: 50 з 184 (27%).
  • • CS Unirea Dej найбільше пропускає у відрізку Період 3: 50 з 173.
  • • Steaua Bucuresti найбільше забиває у відрізку Період 1: 73 з 296 (25%).
  • • Steaua Bucuresti найбільше пропускає у відрізку Період 3: 75 з 308.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
0%ТБ 3.50 з 6
0%Обидві заб'ють0 з 6
0%Перемога: CS Unirea Dej0 з 6
100%Перемога: Steaua Bucuresti6 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 3 гола за матч.