CS Unirea Dej — Arcada Galati 3:1: огляд і статистика матчу

Romania. Divizia A1 · 09.11.2024 16:00 · Матч завершено

Порівняти команди
CS Unirea Dej
Матч завершено3 : 109.11.2024 16:00
Arcada Galati

Хто переможе?

Голосів: 0
  • CS Unirea Dej0%
  • Нічия0%
  • Arcada Galati0%

Огляд

Матч CS Unirea Dej — Arcada Galati (Romania. Divizia A1, 09.11.2024 16:00 UTC) завершився з рахунком 3:1. Переможець матчу — CS Unirea Dej.

Форма CS Unirea Dej в останніх 6 матчах: перемоги — 1, нічиї — 0, поразки — 5. Форма Arcada Galati в останніх 6 матчах: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2.

Особисті зустрічі: всього 20, перемоги CS Unirea Dej — 0, перемоги Arcada Galati — 6, нічиї — 0. Остання зустріч 14.02.2024 16:00: Arcada Galati 3:0 CS Unirea Dej.

CS Unirea Dej: 9-е місце в таблиці, очки — 15, зіграно матчів — 20. Arcada Galati: 5-е місце в таблиці, очки — 38, зіграно матчів — 20.

Ще на сайті: CS Unirea Dej, Arcada Galati, таблиця і результати: Romania. Divizia A1.

Дивіться також: Волейбол: результати та розклад. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте провайдер спортивних даних SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда1234Σ
CS Unirea Dej
212625253
Arcada Galati
252420191

Перебіг матчу

CS Unirea Dej +7Найбільший відрив+4 Arcada Galati
1234

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0

0 / 20
Перемоги
6 / 20
1 / 19
Очки
18 / 19
Матчі
14.02.2024Матч завершено
Arcada Galati3 : 0CS Unirea Dej
25.11.2023Матч завершено
CS Unirea Dej0 : 3Arcada Galati
04.03.2023Матч завершено
CS Unirea Dej1 : 3Arcada Galati
16.12.2022Матч завершено
Arcada Galati3 : 0CS Unirea Dej
27.02.2022Матч завершено
CS Unirea Dej0 : 3Arcada Galati
04.12.2021Матч завершено
Arcada Galati3 : 0CS Unirea Dej

Попередні матчі: CS Unirea Dej

30.10.2024Матч завершено
University Cluj0 : 3CS Unirea Dej
В
18.10.2024Матч завершено
SCMU Craiova3 : 0CS Unirea Dej
П
11.10.2024Матч завершено
CS Unirea Dej0 : 3Rapid Bucuresti
П
05.10.2024Матч завершено
Steaua Bucuresti3 : 0CS Unirea Dej
П
13.09.2024Матч завершено
CS Stiinta Explorari Baia Mare3 : 0CS Unirea Dej
П
07.09.2024Матч завершено
CS Unirea Dej0 : 3Steaua Bucuresti
П

Попередні матчі: Arcada Galati

02.11.2024Матч завершено
Arcada Galati3 : 0University Cluj
В
30.10.2024Матч завершено
Dinamo Bucuresti3 : 1Arcada Galati
П
26.10.2024Матч завершено
Arcada Galati3 : 0SCMU Craiova
В
20.10.2024Матч завершено
Rapid Bucuresti3 : 0Arcada Galati
П
12.10.2024Матч завершено
Arcada Galati3 : 0Steaua Bucuresti
В
05.10.2024Матч завершено
Stiinta Bucuresti1 : 3Arcada Galati
В

Інформація про матч

Сезон
2024/2025

Найближчі матчі: CS Unirea Dej

07.11.2026Матч відбудеться
Rapid Bucuresti14:00CS Unirea Dej
10.11.2026Матч відбудеться
University Cluj16:00CS Unirea Dej

1st leg result: 0-3

13.11.2026Матч відбудеться
CS Unirea Dej16:00Arcada Galati

Найближчі матчі: Arcada Galati

09.11.2026Матч відбудеться
Arcada Galati15:00Steaua Bucuresti
13.11.2026Матч відбудеться
CS Unirea Dej16:00Arcada Galati
20.11.2026Матч відбудеться
Rapid Bucuresti16:00Arcada Galati
27.11.2026Матч відбудеться
Arcada Galati16:00Stiinta Bucuresti

Romania. Divizia A1

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Dinamo Bucuresti2017030:0051
2Corona Brasov2014060:0044
3SCMU Craiova2013070:0041
4SCM Zalau2014060:0040
5Arcada Galati2013070:0038
6Steaua Bucuresti2012080:0035
7Rapid Bucuresti2090110:0026
8CS Stiinta Explorari Baia Mare2080120:0026
9CS Unirea Dej2050150:0015
10Stiinta Bucuresti2040160:0012
11University Cluj2010190:002
  • Promotion - Division A1 (Play-off: Round of 8)
  • Division A1 (Play Out)

Тренди

  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 3100%
  • ТМ 3.5 у 6 з 6 матчів100%
  • ТБ 2.5 у 6 з 6 матчів100%
  • Пропускала менше 3.5 у 6 з 6 матчів100%
  • Забивала менше 1.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала більше 1.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Поразки в 5 з 6 матчів83%
  • Забивала більше 0.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

CS Unirea Dejматчів: 2 · 3Arcada Galati
3,0Середній тотал матчу3,7
100%2/2ТБ 1.5100%3/3
0%0/2ТМ 1.50%0/3
100%2/2ТБ 2.5100%3/3
0%0/2ТМ 2.50%0/3
0%0/2ТБ 3.567%2/3
100%2/2ТМ 3.533%1/3
0%0/2ТБ 4.50%0/3
100%2/2ТМ 4.5100%3/3
0%0/2ТБ 5.50%0/3
100%2/2ТМ 5.5100%3/3

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 2 · 3
CS Unirea DejArcada Galati
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
4350100%Період 1100%7170
4250100%Період 2100%6565
3750100%Період 3100%6575
  • • CS Unirea Dej найбільше забиває у відрізку Період 1: 43 з 122 (35%).
  • • CS Unirea Dej найбільше пропускає у відрізку Період 1: 50 з 150.
  • • Arcada Galati найбільше забиває у відрізку Період 1: 71 з 245 (29%).
  • • Arcada Galati найбільше пропускає у відрізку Період 3: 75 з 254.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
17%ТБ 3.51 з 6
17%Обидві заб'ють1 з 6
0%Перемога: CS Unirea Dej0 з 6
100%Перемога: Arcada Galati6 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 3,17 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +7 Макс. відрив: +4Зміни лідера: 4