Sremska Mitrovica (Women) — TENT (Women) 3:1: огляд і статистика матчу

Serbian Cup. Women · 18.12.2024 19:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Sremska Mitrovica (Women)
Матч завершено3 : 118.12.2024 19:002nd leg. Series tied 1-1
TENT (Women)

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Sremska Mitrovica (Women)0%
  • Нічия0%
  • TENT (Women)0%

Огляд

Підсумковий рахунок: Sremska Mitrovica (Women) 3:1 TENT (Women), Serbian Cup. Women, 18.12.2024 19:00 (UTC). Перемога — за командою Sremska Mitrovica (Women).

Sremska Mitrovica (Women) за останні 6 ігор: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2. TENT (Women) за останні 6 ігор: перемоги — 6, нічиї — 0, поразки — 0.

В історії очних матчів Sremska Mitrovica (Women) і TENT (Women): зустрічей — 18, перемог Sremska Mitrovica (Women) — 1, перемог TENT (Women) — 5, нічиїх — 0. Остання зустріч 04.12.2024 18:00: TENT (Women) 3:0 Sremska Mitrovica (Women).

Ще на сайті: Sremska Mitrovica (Women), TENT (Women), таблиця і результати: Serbian Cup. Women.

Дивіться також: усі матчі дня — Волейбол. Статистика працює на даних: віджет Match Centre від SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда1234Σ
Sremska Mitrovica (Women)
252523253
TENT (Women)
191325121

Перебіг матчу

Sremska Mitrovica (Women) +14Найбільший відрив+4 TENT (Women)
1234

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 18
з них нічиїх: 0

1 / 18
Перемоги
5 / 18
7 / 24
Очки
17 / 24
Матчі
04.12.2024Матч завершено
TENT (Women)3 : 0Sremska Mitrovica (Women)
17.11.2024Матч завершено
Sremska Mitrovica (Women)2 : 3TENT (Women)
09.03.2024Матч завершено
TENT (Women)3 : 1Sremska Mitrovica (Women)
02.12.2023Матч завершено
Sremska Mitrovica (Women)1 : 3TENT (Women)
23.02.2023Матч завершено
TENT (Women)2 : 3Sremska Mitrovica (Women)
19.11.2022Матч завершено
Sremska Mitrovica (Women)0 : 3TENT (Women)

Попередні матчі: Sremska Mitrovica (Women)

14.12.2024Матч завершено
Sremska Mitrovica (Women)3 : 0Omladinac (Women)
В
07.12.2024Матч завершено
Radnicki Blasters (Women)0 : 3Sremska Mitrovica (Women)
В
04.12.2024Матч завершено
TENT (Women)3 : 0Sremska Mitrovica (Women)
П
30.11.2024Матч завершено
Sremska Mitrovica (Women)3 : 1Partizan (Women)
В
26.11.2024Матч завершено
Sremska Mitrovica (Women)0 : 3OK Crvena Zvezda (Women)
П
23.11.2024Матч завершено
Indjija (Women)0 : 3Sremska Mitrovica (Women)
В

Попередні матчі: TENT (Women)

14.12.2024Матч завершено
Jedinstvo Uzice (Women)0 : 3TENT (Women)
В
10.12.2024Матч завершено
Levallois Paris Saint-Cloud (Women)2 : 3TENT (Women)
В
07.12.2024Матч завершено
TENT (Women)3 : 2OK Crvena Zvezda (Women)
В
04.12.2024Матч завершено
TENT (Women)3 : 0Sremska Mitrovica (Women)
В
30.11.2024Матч завершено
UB (Women)2 : 3TENT (Women)
В
27.11.2024Матч завершено
TENT (Women)3 : 0Schwerin (Women)
В

Інформація про матч

Турнір
Serbian Cup. Women
Сезон
2024/2025

Найближчі матчі: Sremska Mitrovica (Women)

06.11.2026Матч відбудеться
Spartak Subotica (Women)18:00Sremska Mitrovica (Women)

Найближчі матчі: TENT (Women)

06.11.2026Матч відбудеться
BC Belgrade (Women)13:30TENT (Women)
11.11.2026Матч відбудеться
TENT (Women)18:00Jedinstvo Uzice (Women)

1st leg result: 3-0

Serbian Cup. Women

Тренди

  • Переможна серія: 5100%
  • Без поразок поспіль: 5100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 5100%
  • Забиває поспіль: 5100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 3100%
  • ТБ 2.5 у 5 з 5 матчів100%
  • Забивала більше 1.5 у 5 з 5 матчів100%
  • Пропускала менше 2.5 у 5 з 5 матчів100%

За останніми матчами: господарі — 3, гості — 5

Ринки за останніми матчами

Sremska Mitrovica (Women)матчів: 1 · 2TENT (Women)
3,0Середній тотал матчу4,0
100%1/1ТБ 1.5—
0%0/1ТМ 1.5—
100%1/1ТБ 2.5100%2/2
0%0/1ТМ 2.50%0/2
0%0/1ТБ 3.550%1/2
100%1/1ТМ 3.550%1/2
0%0/1ТБ 4.550%1/2
100%1/1ТМ 4.550%1/2
0%0/1ТБ 5.50%0/2
100%1/1ТМ 5.5100%2/2
—ТБ 6.50%0/2
—ТМ 6.5100%2/2

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 1 · 2
Sremska Mitrovica (Women)TENT (Women)
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
2512100%Період 1100%5142
2515100%Період 2100%4248
2515100%Період 3100%4447
  • • Sremska Mitrovica (Women) найбільше забиває у відрізку Період 1: 25 з 75 (33%).
  • • Sremska Mitrovica (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 2: 15 з 42.
  • • TENT (Women) найбільше забиває у відрізку Період 1: 51 з 177 (29%).
  • • TENT (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 2: 48 з 171.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
67%ТБ 3.54 з 6
67%Обидві заб'ють4 з 6
17%Перемога: Sremska Mitrovica (Women)1 з 6
83%Перемога: TENT (Women)5 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 4 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +14 Макс. відрив: +4Зміни лідера: 12