Adelaide Storm — Canberra Heat 4:1: огляд і статистика матчу

Australia. AVL · 20.09.2025 04:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Adelaide Storm
Матч завершено4 : 120.09.2025 04:00
Canberra Heat

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Adelaide Storm0%
  • Нічия0%
  • Canberra Heat0%

Огляд

20.09.2025 04:00 (UTC) у турнірі Australia. AVL зустріч Adelaide Storm — Canberra Heat закінчилася з рахунком 4:1. Переможець матчу — Adelaide Storm.

Форма Adelaide Storm в останніх 6 матчах: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2. Форма Canberra Heat в останніх 6 матчах: перемоги — 0, нічиї — 0, поразки — 6.

Особисті зустрічі: всього 11, перемоги Adelaide Storm — 3, перемоги Canberra Heat — 3, нічиї — 0. Остання зустріч 02.09.2023 09:00: Adelaide Storm 5:0 Canberra Heat.

Adelaide Storm: 6-е місце в таблиці, очки — 3, зіграно матчів — 5. Canberra Heat: 5-е місце в таблиці, очки — 5, зіграно матчів — 5.

Пов'язані сторінки: Adelaide Storm, Canberra Heat, Australia. AVL.

Інші ігри: усі матчі дня — Волейбол. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12345Σ
Adelaide Storm
18181818174
Canberra Heat
1214179181

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 11
з них нічиїх: 0

3 / 11
Перемоги
3 / 11
13 / 24
Очки
11 / 24
Матчі
02.09.2023Матч завершено
Adelaide Storm5 : 0Canberra Heat
04.12.2022Матч завершено
Canberra Heat3 : 2Adelaide Storm
30.10.2022Матч завершено
Adelaide Storm3 : 1Canberra Heat
29.10.2022Матч завершено
Adelaide Storm3 : 1Canberra Heat
10.11.2019Матч завершено
Canberra Heat3 : 0Adelaide Storm
09.11.2019Матч завершено
Canberra Heat3 : 0Adelaide Storm

Попередні матчі: Adelaide Storm

12.10.2024Матч завершено
Queensland Pirates3 : 2Adelaide Storm
П
21.09.2024Матч завершено
Adelaide Storm3 : 2Melbourne Vipers
В
14.09.2024Матч завершено
Adelaide Storm5 : 0NSW Phoenix
В
07.09.2024Матч завершено
Queensland Pirates2 : 3Adelaide Storm
В
17.09.2023Матч завершено
Adelaide Storm1 : 3WA Steel
П
02.09.2023Матч завершено
Adelaide Storm5 : 0Canberra Heat
В

Попередні матчі: Canberra Heat

29.09.2024Матч завершено
WA Steel5 : 0Canberra Heat
П
14.09.2024Матч завершено
Canberra Heat0 : 5Queensland Pirates
П
07.09.2024Матч завершено
Melbourne Vipers4 : 1Canberra Heat
П
31.08.2024Матч завершено
NSW Phoenix5 : 0Canberra Heat
П
10.09.2023Матч завершено
Canberra Heat1 : 4WA Steel
П
02.09.2023Матч завершено
Adelaide Storm5 : 0Canberra Heat
П

Інформація про матч

Сезон
2025

Найближчі матчі: Adelaide Storm

07.11.2026Матч відбудеться
Canberra Heat01:00Adelaide Storm

Найближчі матчі: Canberra Heat

24.10.2026Матч відбудеться
NSW Phoenix06:30Canberra Heat
07.11.2026Матч відбудеться
Canberra Heat01:00Adelaide Storm

Australia. AVL

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Queensland Pirates55000:0015
2WA Steel53020:0010
3NSW Phoenix53020:0010
4Melbourne Vipers52030:009
5Canberra Heat51040:005
6Adelaide Storm51040:003
  • Проход дальше - АВЛ (Плей-офф: 1/2)(Stat)

Тренди

  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Серія поразок: 6100%
  • Без перемог поспіль: 6100%
  • Забивала більше 1.5 у 9 з 10 матчів90%
  • ТБ 4.5 у 9 з 10 матчів90%
  • ТБ 4.5 у 8 з 10 матчів80%
  • Забивала менше 2.5 у 8 з 10 матчів80%
  • Пропускала більше 2.5 у 8 з 10 матчів80%
  • Поразки в 8 з 10 матчів80%
  • Пропускала більше 1.5 у 7 з 10 матчів70%

За останніми матчами: господарі — 10, гості — 10

Ринки за останніми матчами

Adelaide Stormматчів: 7 · 6Canberra Heat
4,6Середній тотал матчу4,7
100%7/7ТБ 2.5100%6/6
0%0/7ТМ 2.50%0/6
86%6/7ТБ 3.583%5/6
14%1/7ТМ 3.517%1/6
71%5/7ТБ 4.583%5/6
29%2/7ТМ 4.517%1/6
0%0/7ТБ 5.50%0/6
100%7/7ТМ 5.5100%6/6
0%0/7ТБ 6.50%0/6
100%7/7ТМ 6.5100%6/6

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 7 · 6
Adelaide StormCanberra Heat
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
140110100%Період 1100%5879
137126100%Період 2100%5179
137114100%Період 3100%6881
11086100%Період 4100%2854
8170100%Період 5100%3754
  • • Adelaide Storm найбільше забиває у відрізку Період 1: 140 з 605 (23%).
  • • Adelaide Storm найбільше пропускає у відрізку Період 2: 126 з 506.
  • • Canberra Heat найбільше забиває у відрізку Період 3: 68 з 242 (28%).
  • • Canberra Heat найбільше пропускає у відрізку Період 3: 81 з 347.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
67%ТБ 3.54 з 6
50%Обидві заб'ють3 з 6
50%Перемога: Adelaide Storm3 з 6
50%Перемога: Canberra Heat3 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 4 гола за матч.