Muhlviertel — UVC Waidhofen Ybbs 3:2: огляд і статистика матчу

Austria. Bundesliga 2 · 22.11.2025 18:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Muhlviertel
Матч завершено3 : 222.11.2025 18:00
UVC Waidhofen Ybbs

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Muhlviertel0%
  • Нічия0%
  • UVC Waidhofen Ybbs0%

Огляд

Матч Muhlviertel — UVC Waidhofen Ybbs (Austria. Bundesliga 2, 22.11.2025 18:00 UTC) завершився з рахунком 3:2. Перемога — за командою Muhlviertel.

Muhlviertel за останні 6 ігор: перемоги — 6, нічиї — 0, поразки — 0. UVC Waidhofen Ybbs за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3.

В історії очних матчів Muhlviertel і UVC Waidhofen Ybbs: зустрічей — 4, перемог Muhlviertel — 1, перемог UVC Waidhofen Ybbs — 3, нічиїх — 0. Остання зустріч 07.12.2024 15:00: UVC Waidhofen Ybbs 3:2 Muhlviertel.

Muhlviertel — 3-й рядок таблиці (39 оч. за 18 ігор). UVC Waidhofen Ybbs — 4-й рядок таблиці (33 оч. за 18 ігор).

Пов'язані сторінки: результати та розклад Muhlviertel, результати та розклад UVC Waidhofen Ybbs, таблиця Austria. Bundesliga 2.

Інші ігри: матчі дня: Волейбол. Рахунок і статистика — від API спортивних даних SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12345Σ
Muhlviertel
25242524153
UVC Waidhofen Ybbs
23262226122

Перебіг матчу

Muhlviertel +4Найбільший відрив+5 UVC Waidhofen Ybbs
12345

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 4
з них нічиїх: 0

1 / 4
Перемоги
3 / 4
5 / 16
Очки
11 / 16
Матчі
07.12.2024Матч завершено
UVC Waidhofen Ybbs3 : 2Muhlviertel
05.10.2024Матч завершено
Muhlviertel3 : 2UVC Waidhofen Ybbs
20.01.2024Матч завершено
UVC Waidhofen Ybbs3 : 0Muhlviertel
04.11.2023Матч завершено
Muhlviertel0 : 3UVC Waidhofen Ybbs

Попередні матчі: Muhlviertel

15.11.2025Матч завершено
Muhlviertel3 : 1Wiener Neustadt
В
09.11.2025Матч завершено
Wiener Neustadt1 : 3Muhlviertel
В
08.11.2025Матч завершено
Union Raiffeisen Waldviertel II2 : 3Muhlviertel
В
01.11.2025Матч завершено
PSV Salzburg2 : 3Muhlviertel
В
25.10.2025Матч завершено
Muhlviertel3 : 2HotVolleys Vienna
В
19.10.2025Матч завершено
Roadrunners Wien0 : 3Muhlviertel
В

Попередні матчі: UVC Waidhofen Ybbs

15.11.2025Матч завершено
UVC Waidhofen Ybbs3 : 0UVC Bruck
В
14.11.2025Матч завершено
UVC Waidhofen Ybbs3 : 2Wiener Neustadt
В
09.11.2025Матч завершено
HotVolleys Vienna3 : 0UVC Waidhofen Ybbs
П
08.11.2025Матч завершено
Wiener Neustadt3 : 0UVC Waidhofen Ybbs
П
01.11.2025Матч завершено
Raiffeisen Wolfurt3 : 0UVC Waidhofen Ybbs
П
25.10.2025Матч завершено
UVC Waidhofen Ybbs3 : 0PSV Salzburg
В

Інформація про матч

Турнір
Bundesliga 2

Найближчі матчі: Muhlviertel

07.11.2026Матч відбудеться
Muhlviertel15:30PSV Salzburg
28.11.2026Матч відбудеться
Muhlviertel15:30Union VBC Steyr-Kremstalvolley

Austria. Bundesliga 2

Group 1
#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Raiffeisen Wolfurt1813050:0042
2Wiener Neustadt1813050:0040
3Muhlviertel1815030:0039
4UVC Waidhofen Ybbs1812060:0033
5Union VV Dobling1811070:0032
6Union Raiffeisen Waldviertel II189090:0030
7HotVolleys Vienna1810080:0028
8PSV Salzburg1850130:0019
9Roadrunners Wien1820160:006
10UVC Bruck1800180:001
Group 2
#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1UVC Holding Graz II1816020:0044
2Hausmannstatten1815030:0041
3HIB Volley1813050:0041
4Zadruga Aich Dob II1811070:0034
5VBC Weiz1810080:0030
6VBK Klagenfurt II1880100:0026
7Lassnitzhohe1860120:0019
8TSV Hartberg II1840140:0015
9Union Leibnitz1850130:0014
10Volleyballakademie Graz1820160:006
  • Promotion - Bundesliga (Promotion)
  • Promotion - Bundesliga 2 (Winners stage)
  • Bundesliga 2 (Losers stage)

Тренди

  • ТБ 2.5 поспіль: 5100%
  • Переможна серія: 4100%
  • Без поразок поспіль: 4100%
  • Обидві забивають поспіль: 4100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 4100%
  • Забиває поспіль: 4100%
  • ТМ 3.5 у 5 з 5 матчів100%
  • Забивала менше 3.5 у 5 з 5 матчів100%
  • Пропускала менше 3.5 у 5 з 5 матчів100%

За останніми матчами: господарі — 4, гості — 5

Ринки за останніми матчами

Muhlviertelматчів: 1 · 3UVC Waidhofen Ybbs
5,0Середній тотал матчу3,0
—ТБ 1.5100%3/3
—ТМ 1.50%0/3
—ТБ 2.5100%3/3
—ТМ 2.50%0/3
100%1/1ТБ 3.50%0/3
0%0/1ТМ 3.5100%3/3
100%1/1ТБ 4.50%0/3
0%0/1ТМ 4.5100%3/3
0%0/1ТБ 5.50%0/3
100%1/1ТМ 5.5100%3/3
0%0/1ТБ 6.5—
100%1/1ТМ 6.5—
0%0/1ТБ 7.5—
100%1/1ТМ 7.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 1 · 3
MuhlviertelUVC Waidhofen Ybbs
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
3335100%Період 1100%5680
2518100%Період 2100%4075
3533100%Період 3100%5577
2325100%Період 4———
1512100%Період 5———
  • • Muhlviertel найбільше забиває у відрізку Період 3: 35 з 131 (27%).
  • • Muhlviertel найбільше пропускає у відрізку Період 1: 35 з 123.
  • • UVC Waidhofen Ybbs найбільше забиває у відрізку Період 1: 56 з 151 (37%).
  • • UVC Waidhofen Ybbs найбільше пропускає у відрізку Період 1: 80 з 232.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.54 з 4
100%ТБ 2.54 з 4
50%ТБ 3.52 з 4
50%Обидві заб'ють2 з 4
25%Перемога: Muhlviertel1 з 4
75%Перемога: UVC Waidhofen Ybbs3 з 4
0%Нічия0 з 4

Очних зустрічей: 4 · у середньому 4 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +4 Макс. відрив: +5Зміни лідера: 19