SCM Zalau — Budva 3:0: огляд і статистика матчу

CEV Challenge Cup · 10.12.2025 16:00 · Матч завершено

Порівняти команди
SCM Zalau
Матч завершено3 : 010.12.2025 16:002nd leg. 1st leg result: 3-0. Aggregate: 6-0
Budva

Хто переможе?

Голосів: 0
  • SCM Zalau0%
  • Нічия0%
  • Budva0%

Огляд

Матч SCM Zalau — Budva (CEV Challenge Cup, 10.12.2025 16:00 UTC) завершився з рахунком 3:0. Перемога — за командою SCM Zalau.

SCM Zalau за останні 6 ігор: перемоги — 5, нічиї — 0, поразки — 1. Budva за останні 6 ігор: перемоги — 5, нічиї — 0, поразки — 1.

В історії очних матчів SCM Zalau і Budva: зустрічей — 1, перемог SCM Zalau — 1, перемог Budva — 0, нічиїх — 0. Остання зустріч 09.12.2025 16:00: Budva 0:3 SCM Zalau.

Статистика та результати: SCM Zalau, Budva, таблиця CEV Challenge Cup.

Дивіться також: матчі дня: Волейбол. Статистика працює на даних: провайдер спортивних даних SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда123Σ
SCM Zalau
2525253
Budva
1618210

Перебіг матчу

SCM Zalau +9Найбільший відрив+1 Budva
123

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 1
з них нічиїх: 0

1 / 1
Перемоги
0 / 1
3 / 3
Очки
0 / 3
Матчі
09.12.2025Матч завершено
Budva0 : 3SCM Zalau

Попередні матчі: SCM Zalau

09.12.2025Матч завершено
Budva0 : 3SCM Zalau
В
06.12.2025Матч завершено
SCM Zalau3 : 0Stiinta Bucuresti
В
29.11.2025Матч завершено
SCMU Craiova0 : 3SCM Zalau
В
22.11.2025Матч завершено
SCM Zalau3 : 1Corona Brasov
В
15.11.2025Матч завершено
Steaua Bucuresti3 : 1SCM Zalau
П
08.11.2025Матч завершено
SCM Zalau3 : 0Rapid Bucuresti
В

Попередні матчі: Budva

09.12.2025Матч завершено
Budva0 : 3SCM Zalau
П
05.12.2025Матч завершено
Budva3 : 0Mornar
В
29.11.2025Матч завершено
Budva3 : 0Jedinstvo Bijelo Polje
В
27.11.2025Матч завершено
Budva3 : 2Buducnost Podgorica
В
19.11.2025Матч завершено
Stroossen1 : 3Budva
В
15.11.2025Матч завершено
Sutjeska0 : 3Budva
В

Інформація про матч

Турнір
CEV Challenge Cup
Сезон
2025/2026

Найближчі матчі: SCM Zalau

04.11.2026Матч відбудеться
SCM Zalau16:00Bucuresti
06.11.2026Матч відбудеться
SCMU Craiova16:00SCM Zalau
13.11.2026Матч відбудеться
SCM Zalau16:00Rapid Bucuresti
20.11.2026Матч відбудеться
SCM Zalau16:00CS Stiinta Explorari Baia Mare
27.11.2026Матч відбудеться
University Cluj16:00SCM Zalau

Найближчі матчі: Budva

08.11.2026Матч відбудеться
Jedinstvo Bijelo Polje18:00Budva
11.11.2026Матч відбудеться
Budva17:00Lokomotiv Avia

First Match

CEV Challenge Cup

Тренди

  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Переможна серія: 4100%
  • Без поразок поспіль: 4100%
  • «Сухих» матчів поспіль: 3100%
  • ТБ 2.5 у 6 з 6 матчів100%
  • ТБ 2.5 у 6 з 6 матчів100%
  • Забивала більше 1.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала менше 1.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Перемоги в 5 з 6 матчів83%
  • Без поразок у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

SCM Zalauматчів: 3 · 2Budva
3,3Середній тотал матчу3,5
100%3/3ТБ 1.5100%2/2
0%0/3ТМ 1.50%0/2
100%3/3ТБ 2.5100%2/2
0%0/3ТМ 2.50%0/2
33%1/3ТБ 3.550%1/2
67%2/3ТМ 3.550%1/2
0%0/3ТБ 4.50%0/2
100%3/3ТМ 4.5100%2/2
0%0/3ТБ 5.50%0/2
100%3/3ТМ 5.5100%2/2

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 2
SCM ZalauBudva
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
7566100%Період 1100%4840
7556100%Період 2100%5040
7069100%Період 3100%5039
2624100%Період 4100%2518
  • • SCM Zalau найбільше забиває у відрізку Період 1: 75 з 246 (30%).
  • • SCM Zalau найбільше пропускає у відрізку Період 3: 69 з 215.
  • • Budva найбільше забиває у відрізку Період 2: 50 з 173 (29%).
  • • Budva найбільше пропускає у відрізку Період 1: 40 з 137.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Хід рахунку

Макс. відрив: +9 Макс. відрив: +1Зміни лідера: 3