Gotha — Schwaig 3:1: огляд і статистика матчу

Germany. Bundesliga 2. South · 10.01.2026 18:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Gotha
Матч завершено3 : 110.01.2026 18:00
Schwaig

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Gotha0%
  • Нічия0%
  • Schwaig0%

Огляд

10.01.2026 18:00 (UTC) у турнірі Germany. Bundesliga 2. South зустріч Gotha — Schwaig закінчилася з рахунком 3:1. Переможець матчу — Gotha.

Форма Gotha в останніх 6 матчах: перемоги — 5, нічиї — 0, поразки — 1. Форма Schwaig в останніх 6 матчах: перемоги — 1, нічиї — 0, поразки — 5.

Особисті зустрічі: всього 16, перемоги Gotha — 6, перемоги Schwaig — 0, нічиї — 0. Остання зустріч 27.09.2025 17:30: Schwaig 0:3 Gotha.

Gotha: 1-е місце в таблиці, очки — 60, зіграно матчів — 24. Schwaig: 10-е місце в таблиці, очки — 22, зіграно матчів — 24.

Ще на сайті: статистика Gotha, статистика Schwaig, Germany. Bundesliga 2. South.

Інші ігри: усі матчі дня — Волейбол. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте вбудовуваний віджет спортивної статистики.

Рахунок за періодами

Команда1234Σ
Gotha
222525253
Schwaig
252216161

Перебіг матчу

Gotha +9Найбільший відрив+5 Schwaig
1234

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 16
з них нічиїх: 0

6 / 16
Перемоги
0 / 16
17 / 19
Очки
2 / 19
Матчі
27.09.2025Матч завершено
Schwaig0 : 3Gotha
15.02.2025Матч завершено
Schwaig1 : 3Gotha
16.11.2024Матч завершено
Gotha3 : 1Schwaig
13.04.2024Матч завершено
Schwaig0 : 3Gotha
02.12.2023Матч завершено
Gotha2 : 0Schwaig
04.03.2023Матч завершено
Schwaig0 : 3Gotha

Попередні матчі: Gotha

21.12.2025Матч завершено
Gotha3 : 1Leipzig
В
13.12.2025Матч завершено
Gotha3 : 1TV Rottenburg
В
07.12.2025Матч завершено
Juniors Frankfurt0 : 3Gotha
В
30.11.2025Матч завершено
Vfb Friedrichshafen II3 : 2Gotha
П
29.11.2025Матч завершено
TSV Mimmenhausen0 : 3Gotha
В
22.11.2025Матч завершено
Gotha3 : 0SSC Karlsruhe II
В

Попередні матчі: Schwaig

03.01.2026Матч завершено
Schwaig1 : 3TSV Mimmenhausen
П
20.12.2025Матч завершено
SSC Karlsruhe II3 : 0Schwaig
П
13.12.2025Матч завершено
TSV Grafing3 : 0Schwaig
П
06.12.2025Матч завершено
Schwaig1 : 3Dresden
П
30.11.2025Матч завершено
Eltmann3 : 0Schwaig
П
22.11.2025Матч завершено
Schwaig3 : 2TSV Muhldorf
В

Інформація про матч

Сезон
2025/2026

Найближчі матчі: Gotha

08.11.2026Матч відбудеться
Gotha15:00Netzhoppers KW

Найближчі матчі: Schwaig

07.11.2026Матч відбудеться
Vfb Friedrichshafen II15:00Schwaig

Germany. Bundesliga 2. South

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Gotha2420040:0060
2TV Rottenburg2420040:0059
3Dresden2417070:0051
4Kriftel2415090:0047
5Eltmann2415090:0045
6TSV Grafing24140100:0043
7Leipzig24130110:0038
8SSC Karlsruhe II24110130:0031
9TSV Mimmenhausen24100140:0030
10Schwaig2470170:0022
11TSV Muhldorf2470170:0019
12Vfb Friedrichshafen II2460180:0019
13Juniors Frankfurt2410230:004
  • Promotion - Bundesliga
  • Relegation

Тренди

  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Серія поразок: 5100%
  • Без перемог поспіль: 5100%
  • Переможна серія: 3100%
  • Без поразок поспіль: 3100%
  • ТБ 2.5 у 6 з 6 матчів100%
  • Забивала більше 1.5 у 6 з 6 матчів100%
  • ТБ 2.5 у 6 з 6 матчів100%
  • Пропускала більше 1.5 у 6 з 6 матчів100%
  • Пропускала менше 1.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Gothaматчів: 3 · 3Schwaig
3,7Середній тотал матчу3,0
100%3/3ТБ 1.5100%3/3
0%0/3ТМ 1.50%0/3
100%3/3ТБ 2.5100%3/3
0%0/3ТМ 2.50%0/3
67%2/3ТБ 3.50%0/3
33%1/3ТМ 3.5100%3/3
0%0/3ТБ 4.50%0/3
100%3/3ТМ 4.5100%3/3
0%0/3ТБ 5.50%0/3
100%3/3ТМ 5.5100%3/3

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 3
GothaSchwaig
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
7657100%Період 1100%6075
7565100%Період 2100%6575
6867100%Період 3100%6975
5042100%Період 4———
  • • Gotha найбільше забиває у відрізку Період 1: 76 з 269 (28%).
  • • Gotha найбільше пропускає у відрізку Період 3: 67 з 231.
  • • Schwaig найбільше забиває у відрізку Період 3: 69 з 194 (36%).
  • • Schwaig найбільше пропускає у відрізку Період 1: 75 з 225.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
83%ТБ 2.55 з 6
33%ТБ 3.52 з 6
33%Обидві заб'ють2 з 6
100%Перемога: Gotha6 з 6
0%Перемога: Schwaig0 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 3,17 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +9 Макс. відрив: +5Зміни лідера: 7