Tromso — OSI 3:0: огляд і статистика матчу

Norway. Eliteserien · 07.03.2026 15:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Tromso
Матч завершено3 : 007.03.2026 15:00
OSI

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Tromso0%
  • Нічия0%
  • OSI0%

Огляд

07.03.2026 15:00 (UTC) у турнірі Norway. Eliteserien зустріч Tromso — OSI закінчилася з рахунком 3:0. Переможець матчу — Tromso.

Форма Tromso в останніх 6 матчах: перемоги — 6, нічиї — 0, поразки — 0. Форма OSI в останніх 6 матчах: перемоги — 0, нічиї — 0, поразки — 6.

Особисті зустрічі: всього 11, перемоги Tromso — 6, перемоги OSI — 0, нічиї — 0. Остання зустріч 24.01.2026 12:30: OSI 0:3 Tromso.

Tromso: 2-е місце в таблиці, очки — 37, зіграно матчів — 15. OSI: 9-е місце в таблиці, очки — 4, зіграно матчів — 15.

Ще на сайті: Tromso, OSI, таблиця Norway. Eliteserien.

Інші ігри: Волейбол: результати та розклад. Дані на сторінці надає провайдер спортивних даних SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда123Σ
Tromso
2525253
OSI
1217210

Перебіг матчу

Tromso +13Найбільший відрив+2 OSI
123

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 11
з них нічиїх: 0

6 / 11
Перемоги
0 / 11
18 / 21
Очки
3 / 21
Матчі
24.01.2026Матч завершено
OSI0 : 3Tromso
14.04.2024Матч завершено
Tromso3 : 2OSI
13.04.2024Матч завершено
Tromso3 : 0OSI
21.01.2023Матч завершено
Tromso3 : 0OSI
26.11.2022Матч завершено
OSI1 : 3Tromso
28.11.2021Матч завершено
OSI0 : 3Tromso

Попередні матчі: Tromso

14.02.2026Матч завершено
OKSIL1 : 3Tromso
В
25.01.2026Матч завершено
Koll2 : 3Tromso
В
24.01.2026Матч завершено
OSI0 : 3Tromso
В
10.01.2026Матч завершено
Tromso3 : 1OKSIL
В
14.12.2025Матч завершено
NTNUI1 : 3Tromso
В
22.11.2025Матч завершено
Tromso3 : 2Koll
В

Попередні матчі: OSI

22.02.2026Матч завершено
OSI0 : 3Viking
П
15.02.2026Матч завершено
TVN3 : 0OSI
П
14.02.2026Матч завершено
Randaberg IL3 : 0OSI
П
31.01.2026Матч завершено
Koll3 : 1OSI
П
24.01.2026Матч завершено
OSI0 : 3Tromso
П
14.12.2025Матч завершено
Viking3 : 1OSI
П

Інформація про матч

Сезон
2025/2026

Найближчі матчі: Tromso

07.11.2026Матч відбудеться
Tromso16:00Viking
10.11.2026Матч відбудеться
Lorentzweiler18:30Tromso

First Match

Norway. Eliteserien

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Forde1513020:0037
2Tromso1513020:0037
3Koll1510050:0029
4Viking158070:0025
5OKSIL157080:0021
6Randaberg IL156090:0020
7NTNUI1540110:0012
8TVN82060:007
9OSI1510140:004
  • Promotion - Higher League. Play-offs. Round of 4
  • Promotion - Higher League. Play-offs. Round of 8
  • Higher League (Relegation. Play-offs)
  • Relegation

Тренди

  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • Серія поразок: 10100%
  • Без перемог поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Обидві забивають поспіль: 4100%
  • Пропускала більше 1.5 у 10 з 10 матчів100%
  • Забивала більше 2.5 у 9 з 10 матчів90%
  • Пропускала менше 2.5 у 9 з 10 матчів90%
  • Перемоги в 9 з 10 матчів90%
  • Без поразок у 9 з 10 матчів90%
  • Забивала менше 1.5 у 9 з 10 матчів90%

За останніми матчами: господарі — 10, гості — 10

Ринки за останніми матчами

Tromsoматчів: 2 · 10OSI
4,5Середній тотал матчу3,4
—ТБ 1.5100%10/10
—ТМ 1.50%0/10
100%2/2ТБ 2.5100%10/10
0%0/2ТМ 2.50%0/10
100%2/2ТБ 3.530%3/10
0%0/2ТМ 3.570%7/10
50%1/2ТБ 4.510%1/10
50%1/2ТМ 4.590%9/10
0%0/2ТБ 5.50%0/10
100%2/2ТМ 5.5100%10/10
0%0/2ТБ 6.5—
100%2/2ТМ 6.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 2 · 10
TromsoOSI
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
4448100%Період 1100%201250
4447100%Період 2100%204248
4844100%Період 3100%186254
5038100%Період 4100%5275
159100%Період 5100%1115
  • • Tromso найбільше забиває у відрізку Період 4: 50 з 201 (25%).
  • • Tromso найбільше пропускає у відрізку Період 1: 48 з 186.
  • • OSI найбільше забиває у відрізку Період 2: 204 з 654 (31%).
  • • OSI найбільше пропускає у відрізку Період 3: 254 з 842.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
33%ТБ 3.52 з 6
33%Обидві заб'ють2 з 6
100%Перемога: Tromso6 з 6
0%Перемога: OSI0 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 3,5 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +13 Макс. відрив: +2Зміни лідера: 1