Budva (Women) — Mediteran (Women) 1:3: огляд і статистика матчу

Montenegro Championship. Superleague. Women · 14.02.2026 18:30 · Матч завершено

Порівняти команди
Budva (Women)
Матч завершено1 : 314.02.2026 18:30
Mediteran (Women)

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Budva (Women)0%
  • Нічия0%
  • Mediteran (Women)0%

Огляд

Матч Budva (Women) — Mediteran (Women) (Montenegro Championship. Superleague. Women, 14.02.2026 18:30 UTC) завершився з рахунком 1:3. Перемога — за командою Mediteran (Women).

Budva (Women) за останні 6 ігор: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4. Mediteran (Women) за останні 6 ігор: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4.

В історії очних матчів Budva (Women) і Mediteran (Women): зустрічей — 1, перемог Budva (Women) — 0, перемог Mediteran (Women) — 1, нічиїх — 0. Остання зустріч 22.11.2025 18:30: Mediteran (Women) 3:1 Budva (Women).

Budva (Women) — 7-й рядок таблиці (14 оч. за 18 ігор). Mediteran (Women) — 6-й рядок таблиці (23 оч. за 18 ігор).

Пов'язані сторінки: статистика Budva (Women), статистика Mediteran (Women), таблиця і результати: Montenegro Championship. Superleague. Women.

Ще матчі: Волейбол: результати та розклад. Статистика працює на даних: 3D-трекер матчів SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда1234Σ
Budva (Women)
252424161
Mediteran (Women)
172626253

Перебіг матчу

Budva (Women) +8Найбільший відрив+9 Mediteran (Women)
1234

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 1
з них нічиїх: 0

0 / 1
Перемоги
1 / 1
1 / 4
Очки
3 / 4
Матчі
22.11.2025Матч завершено
Mediteran (Women)3 : 1Budva (Women)

Попередні матчі: Budva (Women)

06.02.2026Матч завершено
Luka BAR (Women)3 : 0Budva (Women)
П
04.02.2026Матч завершено
Moracha (Women)3 : 1Budva (Women)
П
31.01.2026Матч завершено
Budva (Women)1 : 3Buduchnost (Women)
П
24.01.2026Матч завершено
Gerceg-Novy (Women)3 : 0Budva (Women)
П
24.12.2025Матч завершено
Budva (Women)3 : 1Jedinstvo Bijelo Polje (Women)
В
14.12.2025Матч завершено
Budva (Women)3 : 0Rudar Pljevlja (Women)
В

Попередні матчі: Mediteran (Women)

07.02.2026Матч завершено
Mediteran (Women)3 : 0Gimnazijalac Kotor (Women)
В
04.02.2026Матч завершено
Luka BAR (Women)3 : 0Mediteran (Women)
П
31.01.2026Матч завершено
Mediteran (Women)1 : 3Moracha (Women)
П
24.01.2026Матч завершено
Buduchnost (Women)3 : 0Mediteran (Women)
П
13.12.2025Матч завершено
Mediteran (Women)0 : 3Gerceg-Novy (Women)
П
10.12.2025Матч завершено
Rudar Pljevlja (Women)0 : 3Mediteran (Women)
В

Інформація про матч

Сезон
2025/2026

Найближчі матчі: Budva (Women)

08.11.2026Матч відбудеться
Budva (Women)18:00Gimnazijalac Kotor (Women)

Найближчі матчі: Mediteran (Women)

07.11.2026Матч відбудеться
Mediteran (Women)17:00Jedinstvo Bijelo Polje (Women)

Montenegro Championship. Superleague. Women

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Gerceg-Novy (Women)1818000:0051
2Luka BAR (Women)1815030:0046
3Buduchnost (Women)1814040:0043
4Albatros (Women)1812060:0036
5Moracha (Women)1810080:0030
6Mediteran (Women)1880100:0023
7Budva (Women)1850130:0014
8Gimnazijalac Kotor (Women)1840140:0013
9Jedinstvo Bijelo Polje (Women)1840140:0013
10Rudar Pljevlja (Women)1800180:001
  • Promotion - Superleague. Women (Play-off: Round of 4)
  • Promotion - Superleague. Women (Play-off: Round of 8)
  • SuperLiga. Women (Relegation - Play-off)
  • Relegation

Тренди

  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Серія поразок: 4100%
  • Без перемог поспіль: 4100%
  • Забивала менше 3.5 у 10 з 10 матчів100%
  • Забивала більше 0.5 у 8 з 10 матчів80%
  • ТМ 3.5 у 8 з 10 матчів80%
  • ТБ 3.5 у 7 з 10 матчів70%
  • Пропускала більше 1.5 у 7 з 10 матчів70%
  • Пропускала більше 0.5 у 7 з 10 матчів70%

За останніми матчами: господарі — 10, гості — 10

Ринки за останніми матчами

Budva (Women)матчів: 5 · 5Mediteran (Women)
3,6Середній тотал матчу3,0
100%5/5ТБ 1.5100%5/5
0%0/5ТМ 1.50%0/5
100%5/5ТБ 2.5100%5/5
0%0/5ТМ 2.50%0/5
60%3/5ТБ 3.50%0/5
40%2/5ТМ 3.5100%5/5
0%0/5ТБ 4.50%0/5
100%5/5ТМ 4.5100%5/5
0%0/5ТБ 5.50%0/5
100%5/5ТМ 5.5100%5/5

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 5 · 5
Budva (Women)Mediteran (Women)
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
102127100%Період 1100%85107
108108100%Період 2100%90110
117115100%Період 3100%83109
6155100%Період 4———
  • • Budva (Women) найбільше забиває у відрізку Період 3: 117 з 388 (30%).
  • • Budva (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 1: 127 з 405.
  • • Mediteran (Women) найбільше забиває у відрізку Період 2: 90 з 258 (35%).
  • • Mediteran (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 2: 110 з 326.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Хід рахунку

Макс. відрив: +8 Макс. відрив: +9Зміни лідера: 10