SKV Usti nad Labem — Ceske Budejovice 0:3: огляд і статистика матчу

Czech Republic. Extraliga · 21.02.2026 17:00 · Матч завершено

Порівняти команди
SKV Usti nad Labem
Матч завершено0 : 321.02.2026 17:00
Ceske Budejovice

Хто переможе?

Голосів: 0
  • SKV Usti nad Labem0%
  • Нічия0%
  • Ceske Budejovice0%

Огляд

21.02.2026 17:00 (UTC) у турнірі Czech Republic. Extraliga зустріч SKV Usti nad Labem — Ceske Budejovice закінчилася з рахунком 0:3. Переможець матчу — Ceske Budejovice.

Форма SKV Usti nad Labem в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4. Форма Ceske Budejovice в останніх 6 матчах: перемоги — 5, нічиї — 0, поразки — 1.

Особисті зустрічі: всього 20, перемоги SKV Usti nad Labem — 0, перемоги Ceske Budejovice — 6, нічиї — 0. Остання зустріч 06.12.2025 17:00: Ceske Budejovice 3:0 SKV Usti nad Labem.

SKV Usti nad Labem: 12-е місце в таблиці, очки — 20, зіграно матчів — 24. Ceske Budejovice: 3-е місце в таблиці, очки — 56, зіграно матчів — 24.

Пов'язані сторінки: SKV Usti nad Labem, Ceske Budejovice, таблиця Czech Republic. Extraliga.

Інші ігри: Волейбол: результати та розклад. Дані на сторінці надає вбудовуваний віджет спортивної статистики.

Рахунок за періодами

Команда123Σ
SKV Usti nad Labem
2222300
Ceske Budejovice
2525323

Перебіг матчу

SKV Usti nad Labem +4Найбільший відрив+3 Ceske Budejovice
123

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0

0 / 20
Перемоги
6 / 20
2 / 20
Очки
18 / 20
Матчі
06.12.2025Матч завершено
Ceske Budejovice3 : 0SKV Usti nad Labem
11.01.2025Матч завершено
Ceske Budejovice3 : 0SKV Usti nad Labem
19.10.2024Матч завершено
SKV Usti nad Labem1 : 3Ceske Budejovice
29.02.2024Матч завершено
SKV Usti nad Labem1 : 3Ceske Budejovice
09.12.2023Матч завершено
Ceske Budejovice3 : 0SKV Usti nad Labem
04.02.2023Матч завершено
SKV Usti nad Labem0 : 3Ceske Budejovice

Попередні матчі: SKV Usti nad Labem

14.02.2026Матч завершено
Dukla3 : 0SKV Usti nad Labem
П
07.02.2026Матч завершено
SKV Usti nad Labem3 : 2Beskydy
В
05.02.2026Матч завершено
Zlin3 : 2SKV Usti nad Labem
П
31.01.2026Матч завершено
SKV Usti nad Labem3 : 2Brno
В
24.01.2026Матч завершено
Karlovarsko3 : 1SKV Usti nad Labem
П
18.01.2026Матч завершено
SKV Usti nad Labem0 : 3Benatky nad Jizerou
П

Попередні матчі: Ceske Budejovice

14.02.2026Матч завершено
Ceske Budejovice3 : 1Ostrava
В
07.02.2026Матч завершено
Pribram3 : 0Ceske Budejovice
П
05.02.2026Матч завершено
Kladno2 : 3Ceske Budejovice
В
31.01.2026Матч завершено
Ceske Budejovice3 : 0Dukla
В
28.01.2026Матч завершено
Ceske Budejovice3 : 0Zlin
В
24.01.2026Матч завершено
Beskydy1 : 3Ceske Budejovice
В

Інформація про матч

Сезон
2025/2026

Найближчі матчі: SKV Usti nad Labem

10.11.2026Матч відбудеться
SKP Kometa Brno17:00SKV Usti nad Labem

Найближчі матчі: Ceske Budejovice

14.11.2026Матч відбудеться
Kladno17:00Ceske Budejovice

Czech Republic. Extraliga

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Karlovarsko2421030:0064
2Lvi Praha2420040:0058
3Ceske Budejovice2419050:0056
4Dukla24140100:0040
5Aero Odolena Voda24140100:0040
6Kladno24140100:0039
7Brno24110130:0034
8Ostrava2490150:0026
9Pribram2480160:0025
10Benatky nad Jizerou2470170:0025
11Zlin2480160:0024
12SKV Usti nad Labem2460180:0020
13Beskydy2450190:0016
  • Promotion - Higher League. Play-offs. Round of 8
  • Promotion - Higher League (Play-off. Round of 16)
  • Higher League (9th-12th Places)
  • Higher League (Relegation. Play-offs)

Тренди

  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • ТМ 5.5 у 6 з 6 матчів100%
  • Забивала менше 3.5 у 6 з 6 матчів100%
  • Пропускала більше 1.5 у 6 з 6 матчів100%
  • ТБ 2.5 у 6 з 6 матчів100%
  • Забивала більше 1.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала менше 2.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Перемоги в 5 з 6 матчів83%
  • Без поразок у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

SKV Usti nad Labemматчів: 3 · 3Ceske Budejovice
4,3Середній тотал матчу4,0
100%3/3ТБ 2.5100%3/3
0%0/3ТМ 2.50%0/3
67%2/3ТБ 3.567%2/3
33%1/3ТМ 3.533%1/3
67%2/3ТБ 4.533%1/3
33%1/3ТМ 4.567%2/3
0%0/3ТБ 5.50%0/3
100%3/3ТМ 5.5100%3/3
0%0/3ТБ 6.50%0/3
100%3/3ТМ 6.5100%3/3

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 3
SKV Usti nad LabemCeske Budejovice
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
7262100%Період 1100%7165
5975100%Період 2100%6671
6175100%Період 3100%6973
5039100%Період 4100%5038
3020100%Період 5100%1513
  • • SKV Usti nad Labem найбільше забиває у відрізку Період 1: 72 з 272 (26%).
  • • SKV Usti nad Labem найбільше пропускає у відрізку Період 2: 75 з 271.
  • • Ceske Budejovice найбільше забиває у відрізку Період 1: 71 з 271 (26%).
  • • Ceske Budejovice найбільше пропускає у відрізку Період 3: 73 з 260.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
33%ТБ 3.52 з 6
33%Обидві заб'ють2 з 6
0%Перемога: SKV Usti nad Labem0 з 6
100%Перемога: Ceske Budejovice6 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 3,33 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +4 Макс. відрив: +3Зміни лідера: 12