Vallefoglia (Women) — KNRC (Women) 3:0: огляд і статистика матчу

CEV Challenge Cup. Women · 25.02.2026 19:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Vallefoglia (Women)
Матч завершено3 : 025.02.2026 19:002nd leg. 1st leg result: 3-2. Aggregate: 6-2
KNRC (Women)

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Vallefoglia (Women)0%
  • Нічия0%
  • KNRC (Women)0%

Огляд

25.02.2026 19:00 (UTC) у турнірі CEV Challenge Cup. Women зустріч Vallefoglia (Women) — KNRC (Women) закінчилася з рахунком 3:0. Переможець матчу — Vallefoglia (Women).

Форма Vallefoglia (Women) в останніх 6 матчах: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2. Форма KNRC (Women) в останніх 6 матчах: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2.

Особисті зустрічі: всього 1, перемоги Vallefoglia (Women) — 1, перемоги KNRC (Women) — 0, нічиї — 0. Остання зустріч 18.02.2026 17:00: KNRC (Women) 2:3 Vallefoglia (Women).

Пов'язані сторінки: результати та розклад Vallefoglia (Women), результати та розклад KNRC (Women), таблиця CEV Challenge Cup. Women.

Інші ігри: Волейбол: результати та розклад. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте віджет статистики SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда123Σ
Vallefoglia (Women)
2525253
KNRC (Women)
1916210

Перебіг матчу

Vallefoglia (Women) +9Найбільший відрив+3 KNRC (Women)
123

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 1
з них нічиїх: 0

1 / 1
Перемоги
0 / 1
3 / 5
Очки
2 / 5
Матчі
18.02.2026Матч завершено
KNRC (Women)2 : 3Vallefoglia (Women)

Попередні матчі: Vallefoglia (Women)

21.02.2026Матч завершено
Cuneo Granda (Women)3 : 2Vallefoglia (Women)
П
18.02.2026Матч завершено
KNRC (Women)2 : 3Vallefoglia (Women)
В
15.02.2026Матч завершено
Vallefoglia (Women)3 : 2Monviso (Women)
В
11.02.2026Матч завершено
Vallefoglia (Women)0 : 3Savino Del Bene Scandicci (Women)
П
08.02.2026Матч завершено
Helvia Recina Macerata (Women)1 : 3Vallefoglia (Women)
В
04.02.2026Матч завершено
Vallefoglia (Women)3 : 1Gran Canaria (Women)
В

Попередні матчі: KNRC (Women)

22.02.2026Матч завершено
TFSE (Women)0 : 3KNRC (Women)
В
18.02.2026Матч завершено
KNRC (Women)2 : 3Vallefoglia (Women)
П
14.02.2026Матч завершено
KNRC (Women)3 : 0TFSE (Women)
В
07.02.2026Матч завершено
Fatum-Nyiregyhaza (Women)3 : 2KNRC (Women)
П
04.02.2026Матч завершено
GEN-I Volley (Women)1 : 3KNRC (Women)
В
31.01.2026Матч завершено
KNRC (Women)3 : 0TFSE (Women)
В

Інформація про матч

Сезон
2025/2026

Найближчі матчі: Vallefoglia (Women)

07.11.2026Матч відбудеться
Chieri (Women)18:30Vallefoglia (Women)
11.11.2026Матч відбудеться
Busto Arsizio (Women)19:30Vallefoglia (Women)
14.11.2026Матч відбудеться
Vallefoglia (Women)20:00Azzurra Firenze (Women)
24.11.2026Матч відбудеться
AEK Athens (Women)16:00Vallefoglia (Women)

First Match

Найближчі матчі: KNRC (Women)

07.11.2026Матч відбудеться
Ujpesti TE (Women)18:00KNRC (Women)
11.11.2026Матч відбудеться
KNRC (Women)17:00Bekescsabai Rse (Women)

CEV Challenge Cup. Women

Тренди

  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 3100%
  • Забиває поспіль: 3100%
  • ТМ 5.5 у 6 з 6 матчів100%
  • Пропускала менше 3.5 у 6 з 6 матчів100%
  • ТБ 2.5 у 6 з 6 матчів100%
  • Забивала більше 1.5 у 6 з 6 матчів100%
  • Пропускала менше 3.5 у 6 з 6 матчів100%
  • Забивала більше 1.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Vallefoglia (Women)матчів: 3 · 3KNRC (Women)
4,0Середній тотал матчу4,0
100%3/3ТБ 2.5100%3/3
0%0/3ТМ 2.50%0/3
67%2/3ТБ 3.567%2/3
33%1/3ТМ 3.533%1/3
33%1/3ТБ 4.533%1/3
67%2/3ТМ 4.567%2/3
0%0/3ТБ 5.50%0/3
100%3/3ТМ 5.5100%3/3
0%0/3ТБ 6.50%0/3
100%3/3ТМ 6.5100%3/3

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 3
Vallefoglia (Women)KNRC (Women)
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
7368100%Період 1100%7559
6667100%Період 2100%7460
5675100%Період 3100%6163
5652100%Період 4100%5239
1511100%Період 5100%1315
  • • Vallefoglia (Women) найбільше забиває у відрізку Період 1: 73 з 266 (27%).
  • • Vallefoglia (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 3: 75 з 273.
  • • KNRC (Women) найбільше забиває у відрізку Період 1: 75 з 275 (27%).
  • • KNRC (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 3: 63 з 236.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Хід рахунку

Макс. відрив: +9 Макс. відрив: +3Зміни лідера: 13