Lohhof (Women) — Wiesbaden II (Women) 3:2: огляд і статистика матчу

Germany. Bundesliga 2. Women · 28.03.2026 18:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Lohhof (Women)
Матч завершено3 : 228.03.2026 18:00
Wiesbaden II (Women)

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Lohhof (Women)0%
  • Нічия0%
  • Wiesbaden II (Women)0%

Огляд

Матч Lohhof (Women) — Wiesbaden II (Women) (Germany. Bundesliga 2. Women, 28.03.2026 18:00 UTC) завершився з рахунком 3:2. Переможець матчу — Lohhof (Women).

Форма Lohhof (Women) в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3. Форма Wiesbaden II (Women) в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3.

Особисті зустрічі: всього 14, перемоги Lohhof (Women) — 5, перемоги Wiesbaden II (Women) — 1, нічиї — 0. Остання зустріч 14.12.2025 15:00: Wiesbaden II (Women) 2:3 Lohhof (Women).

Lohhof (Women): 1-е місце в таблиці, очки — 58, зіграно матчів — 24. Wiesbaden II (Women): 7-е місце в таблиці, очки — 34, зіграно матчів — 24.

Ще на сайті: Lohhof (Women), Wiesbaden II (Women), таблиця і результати: Germany. Bundesliga 2. Women.

Ще матчі: усі матчі дня — Волейбол. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте провайдер спортивних даних SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12345Σ
Lohhof (Women)
23252514153
Wiesbaden II (Women)
25161825122

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 14
з них нічиїх: 0

5 / 14
Перемоги
1 / 14
16 / 27
Очки
11 / 27
Матчі
14.12.2025Матч завершено
Wiesbaden II (Women)2 : 3Lohhof (Women)
26.04.2025Матч завершено
Lohhof (Women)3 : 1Wiesbaden II (Women)
12.01.2025Матч завершено
Wiesbaden II (Women)2 : 3Lohhof (Women)
27.04.2024Матч завершено
Wiesbaden II (Women)1 : 3Lohhof (Women)
17.12.2023Матч завершено
Lohhof (Women)3 : 2Wiesbaden II (Women)
15.04.2023Матч завершено
Lohhof (Women)1 : 3Wiesbaden II (Women)

Попередні матчі: Lohhof (Women)

21.03.2026Матч завершено
SSC Freisen (Women)3 : 1Lohhof (Women)
П
07.03.2026Матч завершено
Lohhof (Women)3 : 1TSV TB Munchen (Women)
В
21.02.2026Матч завершено
Allgau Sonthofen (Women)3 : 1Lohhof (Women)
П
14.02.2026Матч завершено
Lohhof (Women)3 : 1Munchen-Ost-Herrsching (Women)
В
08.02.2026Матч завершено
Sparda BSP Stuttgart (Women)3 : 2Lohhof (Women)
П
07.02.2026Матч завершено
KA-Beiertheim (Women)1 : 3Lohhof (Women)
В

Попередні матчі: Wiesbaden II (Women)

21.03.2026Матч завершено
Wiesbaden II (Women)1 : 3TSV Unterhaching (Women)
П
07.03.2026Матч завершено
Offenburg (Women)3 : 2Wiesbaden II (Women)
П
22.02.2026Матч завершено
Bad Soden (Women)0 : 3Wiesbaden II (Women)
В
14.02.2026Матч завершено
Wiesbaden II (Women)3 : 1SSC Freisen (Women)
В
07.02.2026Матч завершено
TSV TB Munchen (Women)3 : 1Wiesbaden II (Women)
П
31.01.2026Матч завершено
Wiesbaden II (Women)3 : 2Allgau Sonthofen (Women)
В

Інформація про матч

Сезон
2025/2026

Найближчі матчі: Lohhof (Women)

08.11.2026Матч відбудеться
Lohhof (Women)15:00NawaRo Straubing (Women)

Germany. Bundesliga 2. Women

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Lohhof (Women)2421030:0058
2Altdorf (Women)2417070:0049
3Bad Soden (Women)2417070:0046
4Munchen-Ost-Herrsching (Women)24140100:0042
5TSV Unterhaching (Women)24120120:0039
6SSC Freisen (Women)24110130:0035
7Wiesbaden II (Women)24110130:0034
8Offenburg (Women)24110130:0034
9KA-Beiertheim (Women)24110130:0034
10proWIN Volleys TV Holz (Women)24100140:0030
11TSV TB Munchen (Women)2480160:0028
12Allgau Sonthofen (Women)2490150:0025
13Sparda BSP Stuttgart (Women)2440200:0014
  • Promotion - Bundesliga. Women
  • Relegation

Тренди

  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • Обидві забивають поспіль: 9100%
  • ТМ 5.5 у 10 з 10 матчів100%
  • ТМ 4.5 у 8 з 10 матчів80%
  • Пропускала більше 1.5 у 8 з 10 матчів80%
  • Забивала більше 2.5 у 7 з 10 матчів70%
  • Пропускала менше 2.5 у 7 з 10 матчів70%
  • Перемоги в 7 з 10 матчів70%
  • Без поразок у 7 з 10 матчів70%

За останніми матчами: господарі — 10, гості — 10

Ринки за останніми матчами

Lohhof (Women)матчів: 5 · 6Wiesbaden II (Women)
3,8Середній тотал матчу4,2
100%5/5ТБ 1.5—
0%0/5ТМ 1.5—
100%5/5ТБ 2.5100%6/6
0%0/5ТМ 2.50%0/6
80%4/5ТБ 3.583%5/6
20%1/5ТМ 3.517%1/6
0%0/5ТБ 4.533%2/6
100%5/5ТМ 4.567%4/6
0%0/5ТБ 5.50%0/6
100%5/5ТМ 5.5100%6/6
—ТБ 6.50%0/6
—ТМ 6.5100%6/6

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 5 · 6
Lohhof (Women)Wiesbaden II (Women)
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
11995100%Період 1100%152147
108119100%Період 2100%136141
12191100%Період 3100%123133
10081100%Період 4100%105121
  • • Lohhof (Women) найбільше забиває у відрізку Період 3: 121 з 448 (27%).
  • • Lohhof (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 2: 119 з 386.
  • • Wiesbaden II (Women) найбільше забиває у відрізку Період 1: 152 з 542 (28%).
  • • Wiesbaden II (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 1: 147 з 564.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
83%Перемога: Lohhof (Women)5 з 6
17%Перемога: Wiesbaden II (Women)1 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 4,5 гола за матч.