Moracha (Women) — Albatros (Women) 1:3: огляд і статистика матчу
Montenegro. Erste Liga. Women. Play-off · 07.03.2026 17:30 · Матч завершено
Порівняти команди
Moracha (Women)
Albatros (Women)Хто переможе?
Голосів: 0- Moracha (Women)0%
- Нічия0%
- Albatros (Women)0%
Огляд
Підсумковий рахунок: Moracha (Women) 1:3 Albatros (Women), Montenegro. Erste Liga. Women. Play-off, 07.03.2026 17:30 (UTC). Переможець матчу — Albatros (Women).
Форма Moracha (Women) в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3. Форма Albatros (Women) в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3.
Особисті зустрічі: всього 11, перемоги Moracha (Women) — 1, перемоги Albatros (Women) — 5, нічиї — 0. Остання зустріч 27.02.2026 17:00: Albatros (Women) 3:2 Moracha (Women).
Статистика та результати: Moracha (Women), Albatros (Women), таблиця і результати: Montenegro. Erste Liga. Women. Play-off.
Дивіться також: Волейбол: результати та розклад. Дані на сторінці надає API спортивних даних SportAPI.
Рахунок за періодами
| Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | Σ |
|---|---|---|---|---|---|
| 27 | 18 | 25 | 15 | 1 | |
| 25 | 25 | 27 | 25 | 3 |
Перебіг матчу
Особисті зустрічі
Moracha (Women)Усього зіграно матчів: 11
з них нічиїх: 0
Albatros (Women)Попередні матчі: Moracha (Women)
Попередні матчі: Albatros (Women)
Інформація про матч
- Сезон
- 2025/2026
Найближчі матчі: Moracha (Women)
Найближчі матчі: Albatros (Women)
Montenegro. Erste Liga. Women. Play-off
Тренди
ТБ 2.5 поспіль: 10100%
ТБ 2.5 поспіль: 10100%
Обидві забивають поспіль: 5100%
Забиває поспіль: 5100%
Обидві забивають поспіль: 3100%
Забиває поспіль: 3100%
Пропускала менше 3.5 у 10 з 10 матчів100%
ТБ 2.5 у 10 з 10 матчів100%
ТМ 4.5 у 7 з 10 матчів70%
Забивала більше 1.5 у 7 з 10 матчів70%
Забивала більше 1.5 у 7 з 10 матчів70%
Пропускала менше 2.5 у 7 з 10 матчів70%
За останніми матчами: господарі — 10, гості — 10
Ринки за останніми матчами
Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.
Рахунок за періодами
| Заб. | Проп. | % | Відрізок | % | Заб. | Проп. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 122 | 102 | 100% | Період 1 | 100% | 112 | 102 |
| 123 | 110 | 100% | Період 2 | 100% | 107 | 117 |
| 106 | 93 | 100% | Період 3 | 100% | 115 | 115 |
| 93 | 84 | 100% | Період 4 | 100% | 91 | 85 |
| 7 | 15 | 100% | Період 5 | — | — | — |
- • Moracha (Women) найбільше забиває у відрізку Період 2: 123 з 451 (27%).
- • Moracha (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 2: 110 з 404.
- • Albatros (Women) найбільше забиває у відрізку Період 3: 115 з 425 (27%).
- • Albatros (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 2: 117 з 419.
- У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.
Ринки в очних зустрічах
Очних зустрічей: 6 · у середньому 4 гола за матч.