VBC Weiz — UVC Waidhofen Ybbs 3:2: огляд і статистика матчу
Austria. Bundesliga 2 (Winners stage) · 21.03.2026 18:00 · Матч завершено
Порівняти командиХто переможе?
Голосів: 0- VBC Weiz0%
- Нічия0%
- UVC Waidhofen Ybbs0%
Огляд
Підсумковий рахунок: VBC Weiz 3:2 UVC Waidhofen Ybbs, Austria. Bundesliga 2 (Winners stage), 21.03.2026 18:00 (UTC). Перемога — за командою VBC Weiz.
VBC Weiz за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3. UVC Waidhofen Ybbs за останні 6 ігор: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2.
VBC Weiz — 8-й рядок таблиці (14 оч. за 14 ігор). UVC Waidhofen Ybbs — 5-й рядок таблиці (18 оч. за 14 ігор).
Ще на сайті: результати та розклад VBC Weiz, результати та розклад UVC Waidhofen Ybbs, таблиця Austria. Bundesliga 2 (Winners stage).
Ще матчі: усі матчі дня — Волейбол. Рахунок і статистика — від API спортивних даних SportAPI.
Рахунок за періодами
| Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Σ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23 | 25 | 25 | 24 | 15 | 3 | |
| 25 | 20 | 11 | 26 | 7 | 2 |
Перебіг матчу
Особисті зустрічі
VBC WeizУсього зіграно матчів: 0
з них нічиїх: 0
UVC Waidhofen YbbsПопередні матчі: VBC Weiz
Попередні матчі: UVC Waidhofen Ybbs
Інформація про матч
- Турнір
- Austria. Bundesliga 2
Найближчі матчі: VBC Weiz
Austria. Bundesliga 2 (Winners stage)
| # | Команда | І | В | Н | П | М'ячі | +/- | О | Форма |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 14 | 14 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 38 | ВВВВВ | |
| 2 | 14 | 9 | 0 | 5 | 0:0 | 0 | 25 | ВПВВВ | |
| 3 | 14 | 7 | 0 | 7 | 0:0 | 0 | 21 | ППВВП | |
| 4 | 14 | 6 | 0 | 8 | 0:0 | 0 | 19 | ВВВПВ | |
| 5 | 14 | 6 | 0 | 8 | 0:0 | 0 | 18 | ППППВ | |
| 6 | 14 | 5 | 0 | 9 | 0:0 | 0 | 18 | ПВППВ | |
| 7 | 14 | 4 | 0 | 10 | 0:0 | 0 | 15 | ВПППП | |
| 8 | 14 | 5 | 0 | 9 | 0:0 | 0 | 14 | ППВПП |
Тренди
ТБ 2.5 поспіль: 10100%
Забиває поспіль: 10100%
ТБ 2.5 поспіль: 9100%
Обидві забивають поспіль: 6100%
ТМ 5.5 у 10 з 10 матчів100%
ТМ 5.5 у 9 з 9 матчів100%
Забивала більше 1.5 у 7 з 9 матчів78%
Пропускала більше 1.5 у 7 з 9 матчів78%
Забивала більше 2.5 у 7 з 10 матчів70%
Пропускала менше 2.5 у 7 з 10 матчів70%
Перемоги в 7 з 10 матчів70%
Без поразок у 7 з 10 матчів70%
За останніми матчами: господарі — 9, гості — 10
Ринки за останніми матчами
Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.
Рахунок за періодами
| Заб. | Проп. | % | Відрізок | % | Заб. | Проп. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 134 | 133 | 100% | Період 1 | 100% | 175 | 165 |
| 142 | 122 | 100% | Період 2 | 100% | 182 | 178 |
| 143 | 138 | 100% | Період 3 | 100% | 188 | 157 |
| 78 | 92 | 100% | Період 4 | 100% | 140 | 146 |
| 51 | 50 | 100% | Період 5 | 100% | 57 | 45 |
- • VBC Weiz найбільше забиває у відрізку Період 3: 143 з 548 (26%).
- • VBC Weiz найбільше пропускає у відрізку Період 3: 138 з 535.
- • UVC Waidhofen Ybbs найбільше забиває у відрізку Період 3: 188 з 742 (25%).
- • UVC Waidhofen Ybbs найбільше пропускає у відрізку Період 2: 178 з 691.
- У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.