PSV Neustrelitz — Lindow Gransee 0:3: огляд і статистика матчу
Germany. Bundesliga 2. North · 21.03.2026 18:00 · Матч завершено
Порівняти командиХто переможе?
Голосів: 0- PSV Neustrelitz0%
- Нічия0%
- Lindow Gransee0%
Огляд
21.03.2026 18:00 (UTC) у турнірі Germany. Bundesliga 2. North зустріч PSV Neustrelitz — Lindow Gransee закінчилася з рахунком 0:3. Перемога — за командою Lindow Gransee.
PSV Neustrelitz за останні 6 ігор: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4. Lindow Gransee за останні 6 ігор: перемоги — 0, нічиї — 0, поразки — 6.
В історії очних матчів PSV Neustrelitz і Lindow Gransee: зустрічей — 10, перемог PSV Neustrelitz — 5, перемог Lindow Gransee — 1, нічиїх — 0. Остання зустріч 13.12.2025 17:00: Lindow Gransee 2:3 PSV Neustrelitz.
PSV Neustrelitz — 10-й рядок таблиці (25 оч. за 22 ігор). Lindow Gransee — 9-й рядок таблиці (28 оч. за 22 ігор).
Ще на сайті: PSV Neustrelitz, Lindow Gransee, таблиця і результати: Germany. Bundesliga 2. North.
Інші ігри: Волейбол: результати та розклад. Статистика працює на даних: віджет Match Centre від SportAPI.
Рахунок за періодами
| Команда | 1 | 2 | 3 | Σ |
|---|---|---|---|---|
| 21 | 23 | 21 | 0 | |
| 25 | 25 | 25 | 3 |
Перебіг матчу
Особисті зустрічі
PSV NeustrelitzУсього зіграно матчів: 10
з них нічиїх: 0
Lindow GranseeПопередні матчі: PSV Neustrelitz
Попередні матчі: Lindow Gransee
Інформація про матч
- Сезон
- 2025/2026
Найближчі матчі: PSV Neustrelitz
Germany. Bundesliga 2. North
| # | Команда | І | В | Н | П | М'ячі | +/- | О | Форма |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 22 | 19 | 0 | 3 | 0:0 | 0 | 56 | ВВВВВ | |
| 2 | 22 | 19 | 0 | 3 | 0:0 | 0 | 55 | ПВВВВ | |
| 3 | 22 | 16 | 0 | 6 | 0:0 | 0 | 46 | ППВПВ | |
| 4 | 22 | 10 | 0 | 12 | 0:0 | 0 | 35 | ВПВВП | |
| 5 | 22 | 10 | 0 | 12 | 0:0 | 0 | 30 | ВПВПП | |
| 6 | 22 | 9 | 0 | 13 | 0:0 | 0 | 30 | ПВВПВ | |
| 7 | 22 | 10 | 0 | 12 | 0:0 | 0 | 28 | ППППВ | |
| 8 | 22 | 9 | 0 | 13 | 0:0 | 0 | 28 | ВППВВ | |
| 9 | 22 | 9 | 0 | 13 | 0:0 | 0 | 28 | ВПППП | |
| 10 | 22 | 9 | 0 | 13 | 0:0 | 0 | 25 | ППВПП | |
| 11 | 22 | 6 | 0 | 16 | 0:0 | 0 | 19 | ВВВПВ | |
| 12 | 22 | 6 | 0 | 16 | 0:0 | 0 | 16 | ППППВ |
- Promotion - Bundesliga
- Relegation
Тренди
ТБ 2.5 поспіль: 10100%
ТБ 2.5 поспіль: 10100%
Серія поразок: 6100%
Без перемог поспіль: 6100%
ТБ 2.5 у 10 з 10 матчів100%
ТБ 2.5 у 10 з 10 матчів100%
Забивала більше 0.5 у 7 з 10 матчів70%
Пропускала більше 1.5 у 7 з 10 матчів70%
Забивала менше 1.5 у 7 з 10 матчів70%
Пропускала більше 1.5 у 7 з 10 матчів70%
Поразки в 7 з 10 матчів70%
За останніми матчами: господарі — 10, гості — 10
Ринки за останніми матчами
Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.
Рахунок за періодами
| Заб. | Проп. | % | Відрізок | % | Заб. | Проп. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 121 | 106 | 100% | Період 1 | 100% | 140 | 147 |
| 108 | 115 | 100% | Період 2 | 100% | 129 | 146 |
| 115 | 98 | 100% | Період 3 | 100% | 130 | 146 |
| 42 | 40 | 100% | Період 4 | 100% | 25 | 13 |
- • PSV Neustrelitz найбільше забиває у відрізку Період 1: 121 з 386 (31%).
- • PSV Neustrelitz найбільше пропускає у відрізку Період 2: 115 з 359.
- • Lindow Gransee найбільше забиває у відрізку Період 1: 140 з 424 (33%).
- • Lindow Gransee найбільше пропускає у відрізку Період 1: 147 з 452.
- У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.
Ринки в очних зустрічах
Очних зустрічей: 6 · у середньому 3,67 гола за матч.