Kolin — Beskydy II 0:3: огляд і статистика матчу

Czech Republic. League 1. Play Out · 27.03.2026 17:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Kolin
Матч завершено0 : 327.03.2026 17:00
Beskydy II

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Kolin0%
  • Нічия0%
  • Beskydy II0%

Огляд

27.03.2026 17:00 (UTC) у турнірі Czech Republic. League 1. Play Out зустріч Kolin — Beskydy II закінчилася з рахунком 0:3. Переможець матчу — Beskydy II.

Форма Kolin в останніх 6 матчах: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2. Форма Beskydy II в останніх 6 матчах: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2.

Особисті зустрічі: всього 3, перемоги Kolin — 0, перемоги Beskydy II — 3, нічиї — 0. Остання зустріч 12.02.2026 13:00: Beskydy II 3:0 Kolin.

Kolin: 5-е місце в таблиці, очки — 28, зіграно матчів — 24. Beskydy II: 1-е місце в таблиці, очки — 41, зіграно матчів — 24.

Ще на сайті: Kolin, Beskydy II, Czech Republic. League 1. Play Out.

Ще матчі: усі матчі дня — Волейбол. Дані на сторінці надає візуалізація матчів SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда123Σ
Kolin
1712220
Beskydy II
2525253

Перебіг матчу

Kolin +2Найбільший відрив+13 Beskydy II
123

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 3
з них нічиїх: 0

0 / 3
Перемоги
3 / 3
1 / 10
Очки
9 / 10
Матчі
12.02.2026Матч завершено
Beskydy II3 : 0Kolin
30.01.2026Матч завершено
Beskydy II3 : 0Kolin
16.01.2026Матч завершено
Kolin1 : 3Beskydy II

Попередні матчі: Kolin

20.03.2026Матч завершено
SKP Kometa Brno3 : 2Kolin
П
18.03.2026Матч завершено
CZU Praha0 : 3Kolin
В
14.03.2026Матч завершено
Kolin2 : 3Kojetin
П
13.03.2026Матч завершено
Kolin3 : 2CZU Praha
В
06.03.2026Матч завершено
Spartak Velke Mezirici1 : 3Kolin
В
20.02.2026Матч завершено
Kolin3 : 1SKP Kometa Brno
В

Попередні матчі: Beskydy II

20.03.2026Матч завершено
Beskydy II3 : 0Spartak Velke Mezirici
В
14.03.2026Матч завершено
Beskydy II0 : 3SKP Kometa Brno
П
13.03.2026Матч завершено
Beskydy II3 : 0Kojetin
В
06.03.2026Матч завершено
CZU Praha3 : 0Beskydy II
П
20.02.2026Матч завершено
Spartak Velke Mezirici0 : 3Beskydy II
В
13.02.2026Матч завершено
SKP Kometa Brno0 : 3Beskydy II
В

Інформація про матч

Сезон
2025/2026

Найближчі матчі: Kolin

13.11.2026Матч відбудеться
Kolin17:00Kladno B

Найближчі матчі: Beskydy II

13.11.2026Матч відбудеться
Beskydy II18:00Spartak Velke Mezirici

Czech Republic. League 1. Play Out

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Beskydy II24140100:0041
2CZU Praha2411090:0036
3Kojetin24120120:0035
4SKP Kometa Brno24110130:0035
5Kolin2470130:0028
6Spartak Velke Mezirici2480160:0024
  • League 1 (Relegation. Play-off)
  • Relegation

Тренди

  • ТБ 2.5 поспіль: 7100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • ТМ 3.5 у 7 з 7 матчів100%
  • ТМ 5.5 у 6 з 6 матчів100%
  • Забивала більше 1.5 у 6 з 6 матчів100%
  • Пропускала менше 3.5 у 6 з 6 матчів100%
  • Забивала більше 1.5 у 5 з 7 матчів71%
  • Пропускала менше 1.5 у 5 з 7 матчів71%
  • Перемоги в 5 з 7 матчів71%
  • Без поразок у 5 з 7 матчів71%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 7

Ринки за останніми матчами

Kolinматчів: 3 · 3Beskydy II
4,7Середній тотал матчу3,0
—ТБ 1.5100%3/3
—ТМ 1.50%0/3
100%3/3ТБ 2.5100%3/3
0%0/3ТМ 2.50%0/3
100%3/3ТБ 3.50%0/3
0%0/3ТМ 3.5100%3/3
67%2/3ТБ 4.50%0/3
33%1/3ТМ 4.5100%3/3
0%0/3ТБ 5.50%0/3
100%3/3ТМ 5.5100%3/3
0%0/3ТБ 6.5—
100%3/3ТМ 6.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 3
KolinBeskydy II
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
5775100%Період 1100%6660
7658100%Період 2100%6968
7262100%Період 3100%7162
6557100%Період 4———
2827100%Період 5———
  • • Kolin найбільше забиває у відрізку Період 2: 76 з 298 (26%).
  • • Kolin найбільше пропускає у відрізку Період 1: 75 з 279.
  • • Beskydy II найбільше забиває у відрізку Період 3: 71 з 206 (34%).
  • • Beskydy II найбільше пропускає у відрізку Період 2: 68 з 190.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.53 з 3
100%ТБ 2.53 з 3
33%ТБ 3.51 з 3
33%Обидві заб'ють1 з 3
0%Перемога: Kolin0 з 3
100%Перемога: Beskydy II3 з 3
0%Нічия0 з 3

Очних зустрічей: 3 · у середньому 3,33 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +2 Макс. відрив: +13Зміни лідера: 5