KNRC (Women) — Vasas Obuda Budapest (Women) 1:3: огляд і статистика матчу
Hungarian Cup. Women · 21.03.2026 15:00 · Матч завершено
Порівняти командиХто переможе?
Голосів: 0- KNRC (Women)0%
- Нічия0%
- Vasas Obuda Budapest (Women)0%
Огляд
21.03.2026 15:00 (UTC) у турнірі Hungarian Cup. Women зустріч KNRC (Women) — Vasas Obuda Budapest (Women) закінчилася з рахунком 1:3. Переможець матчу — Vasas Obuda Budapest (Women).
Форма KNRC (Women) в останніх 6 матчах: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2. Форма Vasas Obuda Budapest (Women) в останніх 6 матчах: перемоги — 5, нічиї — 0, поразки — 1.
Особисті зустрічі: всього 20, перемоги KNRC (Women) — 1, перемоги Vasas Obuda Budapest (Women) — 5, нічиї — 0. Остання зустріч 11.01.2026 14:00: Vasas Obuda Budapest (Women) 3:0 KNRC (Women).
Статистика та результати: результати та розклад KNRC (Women), результати та розклад Vasas Obuda Budapest (Women), таблиця Hungarian Cup. Women.
Інші ігри: Волейбол: результати та розклад. Дані на сторінці надає API спортивних даних SportAPI.
Рахунок за періодами
| Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | Σ |
|---|---|---|---|---|---|
| 22 | 25 | 21 | 20 | 1 | |
| 25 | 22 | 25 | 25 | 3 |
Перебіг матчу
Особисті зустрічі
KNRC (Women)Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0
Vasas Obuda Budapest (Women)Попередні матчі: KNRC (Women)
Попередні матчі: Vasas Obuda Budapest (Women)
Інформація про матч
- Турнір
- Hungarian Cup. Women
- Сезон
- 2025/2026
Найближчі матчі: KNRC (Women)
Найближчі матчі: Vasas Obuda Budapest (Women)
Hungarian Cup. Women
Тренди
ТБ 2.5 поспіль: 9100%
ТБ 2.5 поспіль: 9100%
Забиває поспіль: 9100%
Пропускала менше 3.5 у 9 з 9 матчів100%
ТБ 2.5 у 9 з 9 матчів100%
Забивала більше 1.5 у 9 з 9 матчів100%
ТМ 3.5 у 8 з 9 матчів89%
Пропускала менше 1.5 у 8 з 9 матчів89%
Перемоги в 8 з 9 матчів89%
Без поразок у 8 з 9 матчів89%
Забивала більше 1.5 у 7 з 9 матчів78%
За останніми матчами: господарі — 9, гості — 9
Ринки за останніми матчами
Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.
Рахунок за періодами
| Заб. | Проп. | % | Відрізок | % | Заб. | Проп. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 124 | 103 | 100% | Період 1 | 100% | 122 | 108 |
| 124 | 116 | 100% | Період 2 | 100% | 125 | 81 |
| 125 | 106 | 100% | Період 3 | 100% | 121 | 98 |
| 25 | 18 | 100% | Період 4 | 100% | 25 | 16 |
| 11 | 15 | 100% | Період 5 | 100% | 13 | 15 |
- • KNRC (Women) найбільше забиває у відрізку Період 3: 125 з 409 (31%).
- • KNRC (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 2: 116 з 358.
- • Vasas Obuda Budapest (Women) найбільше забиває у відрізку Період 2: 125 з 406 (31%).
- • Vasas Obuda Budapest (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 1: 108 з 318.
- У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.
Ринки в очних зустрічах
Очних зустрічей: 6 · у середньому 3,33 гола за матч.