Zadruga Aich Dob II — UVC Waidhofen Ybbs 3:0: огляд і статистика матчу
Austria. Bundesliga 2 (Winners stage) · 28.03.2026 15:00 · Матч завершено
Порівняти командиХто переможе?
Голосів: 0- Zadruga Aich Dob II0%
- Нічия0%
- UVC Waidhofen Ybbs0%
Огляд
Матч Zadruga Aich Dob II — UVC Waidhofen Ybbs (Austria. Bundesliga 2 (Winners stage), 28.03.2026 15:00 UTC) завершився з рахунком 3:0. Перемога — за командою Zadruga Aich Dob II.
Zadruga Aich Dob II за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3. UVC Waidhofen Ybbs за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3.
В історії очних матчів Zadruga Aich Dob II і UVC Waidhofen Ybbs: зустрічей — 3, перемог Zadruga Aich Dob II — 1, перемог UVC Waidhofen Ybbs — 2, нічиїх — 0. Остання зустріч 12.04.2025 16:00: UVC Waidhofen Ybbs 3:2 Zadruga Aich Dob II.
Zadruga Aich Dob II — 3-й рядок таблиці (21 оч. за 14 ігор). UVC Waidhofen Ybbs — 5-й рядок таблиці (18 оч. за 14 ігор).
Пов'язані сторінки: статистика Zadruga Aich Dob II, статистика UVC Waidhofen Ybbs, таблиця Austria. Bundesliga 2 (Winners stage).
Ще матчі: усі матчі дня — Волейбол. Статистика працює на даних: SportAPI.
Рахунок за періодами
| Команда | 1 | 2 | 3 | Σ |
|---|---|---|---|---|
| 25 | 25 | 25 | 3 | |
| 15 | 14 | 11 | 0 |
Перебіг матчу
Особисті зустрічі
Zadruga Aich Dob IIУсього зіграно матчів: 3
з них нічиїх: 0
UVC Waidhofen YbbsПопередні матчі: Zadruga Aich Dob II
Попередні матчі: UVC Waidhofen Ybbs
Інформація про матч
- Турнір
- Bundesliga 2
Найближчі матчі: Zadruga Aich Dob II
Austria. Bundesliga 2 (Winners stage)
| # | Команда | І | В | Н | П | М'ячі | +/- | О | Форма |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 14 | 14 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 38 | ВВВВВ | |
| 2 | 14 | 9 | 0 | 5 | 0:0 | 0 | 25 | ВПВВВ | |
| 3 | 14 | 7 | 0 | 7 | 0:0 | 0 | 21 | ППВВП | |
| 4 | 14 | 6 | 0 | 8 | 0:0 | 0 | 19 | ВВВПВ | |
| 5 | 14 | 6 | 0 | 8 | 0:0 | 0 | 18 | ППППВ | |
| 6 | 14 | 5 | 0 | 9 | 0:0 | 0 | 18 | ПВППВ | |
| 7 | 14 | 4 | 0 | 10 | 0:0 | 0 | 15 | ВПППП | |
| 8 | 14 | 5 | 0 | 9 | 0:0 | 0 | 14 | ППВПП |
Тренди
ТБ 2.5 поспіль: 10100%
Забиває поспіль: 10100%
ТБ 2.5 поспіль: 8100%
Забиває поспіль: 8100%
Обидві забивають поспіль: 7100%
ТМ 5.5 у 10 з 10 матчів100%
ТБ 2.5 у 8 з 8 матчів100%
Пропускала менше 3.5 у 8 з 8 матчів100%
Пропускала більше 1.5 у 9 з 10 матчів90%
Забивала більше 1.5 у 6 з 8 матчів75%
Забивала більше 1.5 у 7 з 10 матчів70%
За останніми матчами: господарі — 8, гості — 10
Ринки за останніми матчами
Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.
Рахунок за періодами
| Заб. | Проп. | % | Відрізок | % | Заб. | Проп. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 121 | 97 | 100% | Період 1 | 100% | 200 | 188 |
| 128 | 109 | 100% | Період 2 | 100% | 202 | 203 |
| 123 | 118 | 100% | Період 3 | 100% | 199 | 182 |
| 71 | 70 | 100% | Період 4 | 100% | 166 | 170 |
| 15 | 10 | 100% | Період 5 | 100% | 64 | 60 |
- • Zadruga Aich Dob II найбільше забиває у відрізку Період 2: 128 з 458 (28%).
- • Zadruga Aich Dob II найбільше пропускає у відрізку Період 3: 118 з 404.
- • UVC Waidhofen Ybbs найбільше забиває у відрізку Період 2: 202 з 831 (24%).
- • UVC Waidhofen Ybbs найбільше пропускає у відрізку Період 2: 203 з 803.
- У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.
Ринки в очних зустрічах
Очних зустрічей: 3 · у середньому 4,33 гола за матч.