PSV Salzburg — TSV Hartberg II 3:1: огляд і статистика матчу

Austria. Bundesliga 2 (Losers stage) · 12.04.2026 11:30 · Матч завершено

Порівняти команди
PSV Salzburg
Матч завершено3 : 112.04.2026 11:30
TSV Hartberg II

Хто переможе?

Голосів: 0
  • PSV Salzburg0%
  • Нічия0%
  • TSV Hartberg II0%

Огляд

Підсумковий рахунок: PSV Salzburg 3:1 TSV Hartberg II, Austria. Bundesliga 2 (Losers stage), 12.04.2026 11:30 (UTC). Перемога — за командою PSV Salzburg.

PSV Salzburg за останні 6 ігор: перемоги — 1, нічиї — 0, поразки — 5. TSV Hartberg II за останні 6 ігор: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4.

В історії очних матчів PSV Salzburg і TSV Hartberg II: зустрічей — 1, перемог PSV Salzburg — 1, перемог TSV Hartberg II — 0, нічиїх — 0. Остання зустріч 21.03.2026 15:30: TSV Hartberg II 2:3 PSV Salzburg.

PSV Salzburg — 4-й рядок таблиці (18 оч. за 12 ігор). TSV Hartberg II — 5-й рядок таблиці (15 оч. за 12 ігор).

Ще на сайті: статистика PSV Salzburg, статистика TSV Hartberg II, таблиця і результати: Austria. Bundesliga 2 (Losers stage).

Інші ігри: усі матчі дня — Волейбол. Рахунок і статистика — від API спортивних даних SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда1234Σ
PSV Salzburg
252425253
TSV Hartberg II
192619171

Перебіг матчу

PSV Salzburg +8Найбільший відрив+2 TSV Hartberg II
1234

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 1
з них нічиїх: 0

1 / 1
Перемоги
0 / 1
3 / 5
Очки
2 / 5
Матчі
21.03.2026Матч завершено
TSV Hartberg II2 : 3PSV Salzburg

Попередні матчі: PSV Salzburg

11.04.2026Матч завершено
Lassnitzhohe3 : 1PSV Salzburg
П
22.03.2026Матч завершено
Union Leibnitz3 : 0PSV Salzburg
П
21.03.2026Матч завершено
TSV Hartberg II2 : 3PSV Salzburg
В
15.03.2026Матч завершено
PSV Salzburg1 : 3Union Leibnitz
П
14.03.2026Матч завершено
PSV Salzburg2 : 3Lassnitzhohe
П
14.02.2026Матч завершено
PSV Salzburg2 : 3HotVolleys Vienna
П

Попередні матчі: TSV Hartberg II

11.04.2026Матч завершено
TSV Hartberg II1 : 3HotVolleys Vienna
П
22.03.2026Матч завершено
TSV Hartberg II2 : 3Roadrunners Wien
П
21.03.2026Матч завершено
TSV Hartberg II2 : 3PSV Salzburg
П
15.03.2026Матч завершено
UVC Bruck0 : 3TSV Hartberg II
В
14.03.2026Матч завершено
HotVolleys Vienna3 : 1TSV Hartberg II
П
07.03.2026Матч завершено
TSV Hartberg II3 : 0UVC Bruck
В

Інформація про матч

Найближчі матчі: PSV Salzburg

07.11.2026Матч відбудеться
Muhlviertel15:30PSV Salzburg
14.11.2026Матч відбудеться
PSV Salzburg13:00Raiffeisen Wolfurt
21.11.2026Матч відбудеться
Union Raiffeisen Waldviertel II15:30PSV Salzburg
12.12.2026Матч відбудеться
Sportunion Sankt Polten II13:00PSV Salzburg
19.12.2026Матч відбудеться
PSV Salzburg16:00Union VBC Steyr-Kremstalvolley

Найближчі матчі: TSV Hartberg II

07.11.2026Матч відбудеться
Zadruga Aich Dob II15:00TSV Hartberg II
21.11.2026Матч відбудеться
HIB Volley16:30TSV Hartberg II
27.11.2026Матч відбудеться
Union Leibnitz18:30TSV Hartberg II
28.11.2026Матч відбудеться
TSV Hartberg II10:30Volleyballakademie Graz
12.12.2026Матч відбудеться
VBK Klagenfurt II18:30TSV Hartberg II

Austria. Bundesliga 2 (Losers stage)

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1HotVolleys Vienna1211010:0031
2Lassnitzhohe129030:0026
3Union Leibnitz129030:0026
4PSV Salzburg126060:0018
5TSV Hartberg II124080:0015
6Roadrunners Wien123090:009
7UVC Bruck1200120:001
  • Austria. Bundesliga 2 (Play Out - Play-off)
  • Relegation

Тренди

  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Серія поразок: 3100%
  • Без перемог поспіль: 3100%
  • Обидві забивають поспіль: 3100%
  • ТМ 5.5 у 6 з 6 матчів100%
  • ТМ 5.5 у 6 з 6 матчів100%
  • Забивала менше 3.5 у 6 з 6 матчів100%
  • Пропускала менше 3.5 у 6 з 6 матчів100%
  • Забивала менше 2.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала більше 2.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

PSV Salzburgматчів: 3 · 2TSV Hartberg II
4,7Середній тотал матчу3,5
—ТБ 1.5100%2/2
—ТМ 1.50%0/2
100%3/3ТБ 2.5100%2/2
0%0/3ТМ 2.50%0/2
100%3/3ТБ 3.550%1/2
0%0/3ТМ 3.550%1/2
67%2/3ТБ 4.50%0/2
33%1/3ТМ 4.5100%2/2
0%0/3ТБ 5.50%0/2
100%3/3ТМ 5.5100%2/2
0%0/3ТБ 6.5—
100%3/3ТМ 6.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 2
PSV SalzburgTSV Hartberg II
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
8172100%Період 1100%4034
6568100%Період 2100%5134
5775100%Період 3100%4640
7281100%Період 4100%1625
2130100%Період 5———
  • • PSV Salzburg найбільше забиває у відрізку Період 1: 81 з 296 (27%).
  • • PSV Salzburg найбільше пропускає у відрізку Період 4: 81 з 326.
  • • TSV Hartberg II найбільше забиває у відрізку Період 2: 51 з 153 (33%).
  • • TSV Hartberg II найбільше пропускає у відрізку Період 3: 40 з 133.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Хід рахунку

Макс. відрив: +8 Макс. відрив: +2Зміни лідера: 24