VV Grimma (Women) — Berlin BBSC (Women) 2:3: огляд і статистика матчу
Germany. Bundesliga 2. Women · 11.04.2026 16:00 · Матч завершено
Порівняти командиХто переможе?
Голосів: 0- VV Grimma (Women)0%
- Нічия0%
- Berlin BBSC (Women)0%
Огляд
Підсумковий рахунок: VV Grimma (Women) 2:3 Berlin BBSC (Women), Germany. Bundesliga 2. Women, 11.04.2026 16:00 (UTC). Перемога — за командою Berlin BBSC (Women).
VV Grimma (Women) за останні 6 ігор: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4. Berlin BBSC (Women) за останні 6 ігор: перемоги — 1, нічиї — 0, поразки — 5.
В історії очних матчів VV Grimma (Women) і Berlin BBSC (Women): зустрічей — 3, перемог VV Grimma (Women) — 2, перемог Berlin BBSC (Women) — 1, нічиїх — 0. Остання зустріч 14.12.2025 14:00: Berlin BBSC (Women) 0:3 VV Grimma (Women).
VV Grimma (Women) — 9-й рядок таблиці (35 оч. за 28 ігор). Berlin BBSC (Women) — 15-й рядок таблиці (12 оч. за 28 ігор).
Пов'язані сторінки: результати та розклад VV Grimma (Women), результати та розклад Berlin BBSC (Women), таблиця Germany. Bundesliga 2. Women.
Дивіться також: Волейбол: результати та розклад. Статистика працює на даних: live 3D-трекер матчів.
Рахунок за періодами
| Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Σ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 25 | 21 | 18 | 14 | 2 | |
| 20 | 23 | 25 | 25 | 16 | 3 |
Перебіг матчу
Особисті зустрічі
VV Grimma (Women)Усього зіграно матчів: 3
з них нічиїх: 0
Berlin BBSC (Women)Попередні матчі: VV Grimma (Women)
Попередні матчі: Berlin BBSC (Women)
Інформація про матч
- Сезон
- 2025/2026
Germany. Bundesliga 2. Women
| # | Команда | І | В | Н | П | М'ячі | +/- | О | Форма |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 28 | 26 | 0 | 2 | 0:0 | 0 | 79 | ПВВВВ | |
| 2 | 28 | 24 | 0 | 4 | 0:0 | 0 | 72 | ВВВВВ | |
| 3 | 28 | 24 | 0 | 4 | 0:0 | 0 | 69 | ВВВВВ | |
| 4 | 28 | 22 | 0 | 6 | 0:0 | 0 | 63 | ВВВВП | |
| 5 | 28 | 17 | 0 | 11 | 0:0 | 0 | 52 | ПВВВП | |
| 6 | 28 | 15 | 0 | 13 | 0:0 | 0 | 45 | ВПППВ | |
| 7 | 28 | 15 | 0 | 13 | 0:0 | 0 | 44 | ВПВПВ | |
| 8 | 28 | 14 | 0 | 14 | 0:0 | 0 | 42 | ВВППП | |
| 9 | 28 | 13 | 0 | 15 | 0:0 | 0 | 35 | ППППП | |
| 10 | 28 | 11 | 0 | 17 | 0:0 | 0 | 35 | ВВППП | |
| 11 | 28 | 9 | 0 | 19 | 0:0 | 0 | 27 | ПППВП | |
| 12 | 28 | 7 | 0 | 21 | 0:0 | 0 | 21 | ППППП | |
| 13 | 28 | 5 | 0 | 23 | 0:0 | 0 | 18 | ПВППП | |
| 14 | 28 | 4 | 0 | 24 | 0:0 | 0 | 16 | ППППВ | |
| 15 | 28 | 4 | 0 | 24 | 0:0 | 0 | 12 | ПВВПП |
- Promotion - Bundesliga. Women
- Relegation
Тренди
ТБ 2.5 поспіль: 10100%
ТБ 2.5 поспіль: 10100%
ТБ 2.5 у 10 з 10 матчів100%
ТБ 2.5 у 10 з 10 матчів100%
Пропускала більше 1.5 у 9 з 10 матчів90%
Забивала більше 0.5 у 8 з 10 матчів80%
Забивала менше 2.5 у 8 з 10 матчів80%
Поразки в 8 з 10 матчів80%
Пропускала більше 1.5 у 7 з 10 матчів70%
За останніми матчами: господарі — 10, гості — 10
Ринки за останніми матчами
Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.
Рахунок за періодами
| Заб. | Проп. | % | Відрізок | % | Заб. | Проп. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 118 | 105 | 100% | Період 1 | 100% | 128 | 143 |
| 115 | 110 | 100% | Період 2 | 100% | 100 | 146 |
| 125 | 103 | 100% | Період 3 | 100% | 139 | 143 |
| 64 | 68 | 100% | Період 4 | 100% | 47 | 75 |
| 15 | 10 | 100% | Період 5 | 100% | 22 | 29 |
- • VV Grimma (Women) найбільше забиває у відрізку Період 3: 125 з 437 (29%).
- • VV Grimma (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 2: 110 з 396.
- • Berlin BBSC (Women) найбільше забиває у відрізку Період 3: 139 з 436 (32%).
- • Berlin BBSC (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 2: 146 з 536.
- У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.
Ринки в очних зустрічах
Очних зустрічей: 3 · у середньому 3,67 гола за матч.