Union VV Dobling — VBC Weiz 3:0: огляд і статистика матчу

Austria. Bundesliga 2 (Winners stage) · 12.04.2026 12:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Union VV Dobling
Матч завершено3 : 012.04.2026 12:00
VBC Weiz

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Union VV Dobling0%
  • Нічия0%
  • VBC Weiz0%

Огляд

Матч Union VV Dobling — VBC Weiz (Austria. Bundesliga 2 (Winners stage), 12.04.2026 12:00 UTC) завершився з рахунком 3:0. Перемога — за командою Union VV Dobling.

Union VV Dobling за останні 6 ігор: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4. VBC Weiz за останні 6 ігор: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4.

В історії очних матчів Union VV Dobling і VBC Weiz: зустрічей — 2, перемог Union VV Dobling — 0, перемог VBC Weiz — 2, нічиїх — 0. Остання зустріч 13.03.2026 19:30: VBC Weiz 3:2 Union VV Dobling.

Union VV Dobling — 6-й рядок таблиці (18 оч. за 14 ігор). VBC Weiz — 8-й рядок таблиці (14 оч. за 14 ігор).

Ще на сайті: результати та розклад Union VV Dobling, результати та розклад VBC Weiz, таблиця Austria. Bundesliga 2 (Winners stage).

Ще матчі: Волейбол: результати та розклад. Рахунок і статистика — від 3D-трекер матчів SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда123Σ
Union VV Dobling
2525293
VBC Weiz
1821270

Перебіг матчу

Union VV Dobling +12Найбільший відрив+5 VBC Weiz
123

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 2
з них нічиїх: 0

0 / 2
Перемоги
2 / 2
3 / 9
Очки
6 / 9
Матчі
13.03.2026Матч завершено
VBC Weiz3 : 2Union VV Dobling
17.10.2021Матч завершено
Union VV Dobling1 : 3VBC Weiz

Попередні матчі: Union VV Dobling

11.04.2026Матч завершено
Union VV Dobling2 : 3UVC Holding Graz II
П
06.04.2026Матч завершено
UVC Holding Graz II3 : 0Union VV Dobling
П
04.04.2026Матч завершено
Union VV Dobling3 : 0VBK Klagenfurt II
В
15.03.2026Матч завершено
Zadruga Aich Dob II3 : 0Union VV Dobling
П
13.03.2026Матч завершено
VBC Weiz3 : 2Union VV Dobling
П
07.03.2026Матч завершено
Union VV Dobling3 : 1Zadruga Aich Dob II
В

Попередні матчі: VBC Weiz

11.04.2026Матч завершено
Muhlviertel3 : 2VBC Weiz
П
21.03.2026Матч завершено
VBC Weiz3 : 2UVC Waidhofen Ybbs
В
20.03.2026Матч завершено
VBC Weiz2 : 3Muhlviertel
П
15.03.2026Матч завершено
VBC Weiz0 : 3Union Raiffeisen Waldviertel II
П
13.03.2026Матч завершено
VBC Weiz3 : 2Union VV Dobling
В
07.03.2026Матч завершено
Union Raiffeisen Waldviertel II3 : 1VBC Weiz
П

Інформація про матч

Турнір
Bundesliga 2

Найближчі матчі: Union VV Dobling

07.11.2026Матч відбудеться
Union Raiffeisen Waldviertel II15:30Union VV Dobling
28.11.2026Матч відбудеться
Union VV Dobling13:00Sportunion Sankt Polten II

Найближчі матчі: VBC Weiz

07.11.2026Матч відбудеться
Volleyballakademie Graz19:00VBC Weiz
08.11.2026Матч відбудеться
VBC Weiz16:30Volleyballakademie Graz

Austria. Bundesliga 2 (Winners stage)

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1UVC Holding Graz II1414000:0038
2Muhlviertel149050:0025
3Zadruga Aich Dob II147070:0021
4VBK Klagenfurt II146080:0019
5UVC Waidhofen Ybbs146080:0018
6Union VV Dobling145090:0018
7Union Raiffeisen Waldviertel II1440100:0015
8VBC Weiz145090:0014

Тренди

  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Обидві забивають поспіль: 3100%
  • Забиває поспіль: 3100%
  • ТБ 2.5 у 10 з 10 матчів100%
  • ТМ 5.5 у 10 з 10 матчів100%
  • Забивала більше 1.5 у 8 з 10 матчів80%
  • Забивала більше 1.5 у 8 з 10 матчів80%
  • Пропускала більше 1.5 у 8 з 10 матчів80%
  • Пропускала більше 0.5 у 7 з 10 матчів70%

За останніми матчами: господарі — 10, гості — 10

Ринки за останніми матчами

Union VV Doblingматчів: 7 · 4VBC Weiz
3,7Середній тотал матчу4,3
100%7/7ТБ 1.5—
0%0/7ТМ 1.5—
100%7/7ТБ 2.5100%4/4
0%0/7ТМ 2.50%0/4
57%4/7ТБ 3.575%3/4
43%3/7ТМ 3.525%1/4
14%1/7ТБ 4.550%2/4
86%6/7ТМ 4.550%2/4
0%0/7ТБ 5.50%0/4
100%7/7ТМ 5.5100%4/4
—ТБ 6.50%0/4
—ТМ 6.5100%4/4

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 7 · 4
Union VV DoblingVBC Weiz
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
175126100%Період 1100%8591
163155100%Період 2100%8990
168142100%Період 3100%9284
9483100%Період 4100%7674
1215100%Період 5100%2823
  • • Union VV Dobling найбільше забиває у відрізку Період 1: 175 з 612 (29%).
  • • Union VV Dobling найбільше пропускає у відрізку Період 2: 155 з 521.
  • • VBC Weiz найбільше забиває у відрізку Період 3: 92 з 370 (25%).
  • • VBC Weiz найбільше пропускає у відрізку Період 1: 91 з 362.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Хід рахунку

Макс. відрив: +12 Макс. відрив: +5Зміни лідера: 6