DSHS SnowTrex Koln (Women) — Planegg Krailling (Women) 1:3: огляд і статистика матчу
Germany. Bundesliga 2. Women · 12.04.2026 13:00 · Матч завершено
Порівняти командиХто переможе?
Голосів: 0- DSHS SnowTrex Koln (Women)0%
- Нічия0%
- Planegg Krailling (Women)0%
Огляд
12.04.2026 13:00 (UTC) у турнірі Germany. Bundesliga 2. Women зустріч DSHS SnowTrex Koln (Women) — Planegg Krailling (Women) закінчилася з рахунком 1:3. Перемога — за командою Planegg Krailling (Women).
DSHS SnowTrex Koln (Women) за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3. Planegg Krailling (Women) за останні 6 ігор: перемоги — 5, нічиї — 0, поразки — 1.
В історії очних матчів DSHS SnowTrex Koln (Women) і Planegg Krailling (Women): зустрічей — 1, перемог DSHS SnowTrex Koln (Women) — 0, перемог Planegg Krailling (Women) — 1, нічиїх — 0. Остання зустріч 13.12.2025 17:00: Planegg Krailling (Women) 3:0 DSHS SnowTrex Koln (Women).
DSHS SnowTrex Koln (Women) — 6-й рядок таблиці (45 оч. за 28 ігор). Planegg Krailling (Women) — 4-й рядок таблиці (63 оч. за 28 ігор).
Статистика та результати: статистика DSHS SnowTrex Koln (Women), статистика Planegg Krailling (Women), таблиця і результати: Germany. Bundesliga 2. Women.
Інші ігри: Волейбол: результати та розклад. Статистика працює на даних: вбудовуваний віджет спортивної статистики.
Рахунок за періодами
| Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | Σ |
|---|---|---|---|---|---|
| 14 | 20 | 26 | 17 | 1 | |
| 25 | 25 | 24 | 25 | 3 |
Особисті зустрічі
DSHS SnowTrex Koln (Women)Усього зіграно матчів: 1
з них нічиїх: 0
Planegg Krailling (Women)Попередні матчі: DSHS SnowTrex Koln (Women)
Попередні матчі: Planegg Krailling (Women)
Інформація про матч
- Сезон
- 2025/2026
Germany. Bundesliga 2. Women
| # | Команда | І | В | Н | П | М'ячі | +/- | О | Форма |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 28 | 26 | 0 | 2 | 0:0 | 0 | 79 | ПВВВВ | |
| 2 | 28 | 24 | 0 | 4 | 0:0 | 0 | 72 | ВВВВВ | |
| 3 | 28 | 24 | 0 | 4 | 0:0 | 0 | 69 | ВВВВВ | |
| 4 | 28 | 22 | 0 | 6 | 0:0 | 0 | 63 | ВВВВП | |
| 5 | 28 | 17 | 0 | 11 | 0:0 | 0 | 52 | ПВВВП | |
| 6 | 28 | 15 | 0 | 13 | 0:0 | 0 | 45 | ВПППВ | |
| 7 | 28 | 15 | 0 | 13 | 0:0 | 0 | 44 | ВПВПВ | |
| 8 | 28 | 14 | 0 | 14 | 0:0 | 0 | 42 | ВВППП | |
| 9 | 28 | 13 | 0 | 15 | 0:0 | 0 | 35 | ППППП | |
| 10 | 28 | 11 | 0 | 17 | 0:0 | 0 | 35 | ВВППП | |
| 11 | 28 | 9 | 0 | 19 | 0:0 | 0 | 27 | ПППВП | |
| 12 | 28 | 7 | 0 | 21 | 0:0 | 0 | 21 | ППППП | |
| 13 | 28 | 5 | 0 | 23 | 0:0 | 0 | 18 | ПВППП | |
| 14 | 28 | 4 | 0 | 24 | 0:0 | 0 | 16 | ППППВ | |
| 15 | 28 | 4 | 0 | 24 | 0:0 | 0 | 12 | ПВВПП |
- Promotion - Bundesliga. Women
- Relegation
Тренди
ТБ 2.5 поспіль: 10100%
ТБ 2.5 поспіль: 10100%
Обидві забивають поспіль: 3100%
Забиває поспіль: 3100%
Забивала більше 0.5 у 9 з 10 матчів90%
Пропускала більше 0.5 у 9 з 10 матчів90%
ТБ 3.5 у 8 з 10 матчів80%
Забивала більше 1.5 у 8 з 10 матчів80%
Пропускала менше 2.5 у 8 з 10 матчів80%
Перемоги в 8 з 10 матчів80%
Без поразок у 8 з 10 матчів80%
ТМ 3.5 у 7 з 10 матчів70%
За останніми матчами: господарі — 10, гості — 10
Ринки за останніми матчами
Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.
Рахунок за періодами
| Заб. | Проп. | % | Відрізок | % | Заб. | Проп. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 130 | 118 | 100% | Період 1 | 100% | 172 | 136 |
| 115 | 137 | 100% | Період 2 | 100% | 167 | 127 |
| 140 | 128 | 100% | Період 3 | 100% | 168 | 152 |
| 76 | 74 | 100% | Період 4 | 100% | 41 | 50 |
| 15 | 7 | 100% | Період 5 | — | — | — |
- • DSHS SnowTrex Koln (Women) найбільше забиває у відрізку Період 3: 140 з 476 (29%).
- • DSHS SnowTrex Koln (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 2: 137 з 464.
- • Planegg Krailling (Women) найбільше забиває у відрізку Період 1: 172 з 548 (31%).
- • Planegg Krailling (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 3: 152 з 465.
- У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.