OK Crvena Zvezda — Mladi Radnik 3:1: огляд і статистика матчу

Serbian Championship - Play-off · 09.04.2026 18:00 · Матч завершено

Порівняти команди
OK Crvena Zvezda
Матч завершено3 : 109.04.2026 18:00First Match
Mladi Radnik

Хто переможе?

Голосів: 0
  • OK Crvena Zvezda0%
  • Нічия0%
  • Mladi Radnik0%

Огляд

09.04.2026 18:00 (UTC) у турнірі Serbian Championship - Play-off зустріч OK Crvena Zvezda — Mladi Radnik закінчилася з рахунком 3:1. Переможець матчу — OK Crvena Zvezda.

Форма OK Crvena Zvezda в останніх 6 матчах: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2. Форма Mladi Radnik в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3.

Особисті зустрічі: всього 20, перемоги OK Crvena Zvezda — 5, перемоги Mladi Radnik — 1, нічиї — 0. Остання зустріч 24.01.2026 17:00: Mladi Radnik 0:3 OK Crvena Zvezda.

Пов'язані сторінки: статистика OK Crvena Zvezda, статистика Mladi Radnik, таблиця Serbian Championship - Play-off.

Інші ігри: матчі дня: Волейбол. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда1234Σ
OK Crvena Zvezda
252225253
Mladi Radnik
182522171

Перебіг матчу

OK Crvena Zvezda +8Найбільший відрив+3 Mladi Radnik
1234

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0

5 / 20
Перемоги
1 / 20
17 / 26
Очки
9 / 26
Матчі
24.01.2026Матч завершено
Mladi Radnik0 : 3OK Crvena Zvezda
26.11.2025Матч завершено
OK Crvena Zvezda3 : 2Mladi Radnik
04.11.2025Матч завершено
Mladi Radnik2 : 3OK Crvena Zvezda
24.10.2025Матч завершено
OK Crvena Zvezda3 : 1Mladi Radnik
08.02.2025Матч завершено
Mladi Radnik3 : 2OK Crvena Zvezda
01.11.2024Матч завершено
OK Crvena Zvezda3 : 1Mladi Radnik

Попередні матчі: OK Crvena Zvezda

04.04.2026Матч завершено
OK Crvena Zvezda3 : 0VGSK
В
27.03.2026Матч завершено
Spartak Subotica3 : 1OK Crvena Zvezda
П
20.03.2026Матч завершено
OK Crvena Zvezda0 : 3Partizan Beograd
П
13.03.2026Матч завершено
OK Radnicki Kragujevac1 : 3OK Crvena Zvezda
В
07.03.2026Матч завершено
Jedinstvo Stara Pazova2 : 3OK Crvena Zvezda
В
27.02.2026Матч завершено
OK Crvena Zvezda3 : 0Vojvodina NS Seme Novi Sad
В

Попередні матчі: Mladi Radnik

04.04.2026Матч завершено
Vojvodina NS Seme Novi Sad3 : 1Mladi Radnik
П
28.03.2026Матч завершено
Mladi Radnik2 : 3Karadjordje Topola
П
21.03.2026Матч завершено
Dubocica1 : 3Mladi Radnik
В
13.03.2026Матч завершено
Mladi Radnik3 : 0Nis
В
06.03.2026Матч завершено
Takovo Gornji MIlanovac3 : 0Mladi Radnik
П
27.02.2026Матч завершено
Mladi Radnik3 : 2Jedinstvo Stara Pazova
В

Інформація про матч

Найближчі матчі: OK Crvena Zvezda

04.11.2026Матч відбудеться
Takovo Gornji MIlanovac17:00OK Crvena Zvezda

First Match

06.11.2026Матч відбудеться
OK Crvena Zvezda19:00Nis

Найближчі матчі: Mladi Radnik

07.11.2026Матч відбудеться
Mladi Radnik17:00VGSK

Serbian Championship - Play-off

Тренди

  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 4100%
  • Обидві забивають поспіль: 3100%
  • ТБ 2.5 у 10 з 10 матчів100%
  • ТБ 2.5 у 10 з 10 матчів100%
  • Забивала більше 1.5 у 8 з 10 матчів80%
  • Перемоги в 8 з 10 матчів80%
  • Без поразок у 8 з 10 матчів80%
  • Пропускала більше 0.5 у 8 з 10 матчів80%
  • Пропускала менше 1.5 у 7 з 10 матчів70%
  • Забивала більше 1.5 у 7 з 10 матчів70%

За останніми матчами: господарі — 10, гості — 10

Ринки за останніми матчами

OK Crvena Zvezdaматчів: 5 · 5Mladi Radnik
3,4Середній тотал матчу3,8
100%5/5ТБ 1.5100%5/5
0%0/5ТМ 1.50%0/5
100%5/5ТБ 2.5100%5/5
0%0/5ТМ 2.50%0/5
40%2/5ТБ 3.560%3/5
60%3/5ТМ 3.540%2/5
0%0/5ТБ 4.520%1/5
100%5/5ТМ 4.580%4/5
0%0/5ТБ 5.50%0/5
100%5/5ТМ 5.5100%5/5

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 5 · 5
OK Crvena ZvezdaMladi Radnik
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
124110100%Період 1100%111115
121112100%Період 2100%111116
11899100%Період 3100%118124
5345100%Період 4100%7270
  • • OK Crvena Zvezda найбільше забиває у відрізку Період 1: 124 з 416 (30%).
  • • OK Crvena Zvezda найбільше пропускає у відрізку Період 2: 112 з 366.
  • • Mladi Radnik найбільше забиває у відрізку Період 3: 118 з 424 (28%).
  • • Mladi Radnik найбільше пропускає у відрізку Період 3: 124 з 440.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
83%ТБ 3.55 з 6
83%Обидві заб'ють5 з 6
83%Перемога: OK Crvena Zvezda5 з 6
17%Перемога: Mladi Radnik1 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 4,33 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +8 Макс. відрив: +3Зміни лідера: 3