EstNor Kiili — Tallinna Ulikool 0:3: огляд і статистика матчу
Estonia. League 1 (Play-off) · 21.04.2026 17:00 · Матч завершено
Порівняти команди
EstNor Kiili
Tallinna UlikoolХто переможе?
Голосів: 0- EstNor Kiili0%
- Нічия0%
- Tallinna Ulikool0%
Огляд
21.04.2026 17:00 (UTC) у турнірі Estonia. League 1 (Play-off) зустріч EstNor Kiili — Tallinna Ulikool закінчилася з рахунком 0:3. Переможець матчу — Tallinna Ulikool.
Форма EstNor Kiili в останніх 6 матчах: перемоги — 5, нічиї — 0, поразки — 1. Форма Tallinna Ulikool в останніх 6 матчах: перемоги — 6, нічиї — 0, поразки — 0.
Особисті зустрічі: всього 20, перемоги EstNor Kiili — 0, перемоги Tallinna Ulikool — 6, нічиї — 0. Остання зустріч 18.04.2026 10:00: Tallinna Ulikool 3:2 EstNor Kiili.
Ще на сайті: статистика EstNor Kiili, статистика Tallinna Ulikool, таблиця і результати: Estonia. League 1 (Play-off).
Ще матчі: матчі дня: Волейбол. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте провайдер спортивних даних SportAPI.
Рахунок за періодами
| Команда | 1 | 2 | 3 | Σ |
|---|---|---|---|---|
| 20 | 36 | 20 | 0 | |
| 25 | 38 | 25 | 3 |
Перебіг матчу
Особисті зустрічі
EstNor KiiliУсього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0
Tallinna UlikoolПопередні матчі: EstNor Kiili
Попередні матчі: Tallinna Ulikool
Інформація про матч
- Турнір
- Estonia. League 1
Estonia. League 1 (Play-off)
Тренди
ТБ 2.5 поспіль: 10100%
ТБ 2.5 поспіль: 10100%
Забиває поспіль: 8100%
Переможна серія: 7100%
Без поразок поспіль: 7100%
Забиває поспіль: 7100%
ТБ 2.5 у 10 з 10 матчів100%
ТБ 2.5 у 10 з 10 матчів100%
Забивала більше 1.5 у 9 з 10 матчів90%
Перемоги в 9 з 10 матчів90%
Без поразок у 9 з 10 матчів90%
Забивала більше 1.5 у 8 з 10 матчів80%
За останніми матчами: господарі — 10, гості — 10
Ринки за останніми матчами
Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.
Рахунок за періодами
| Заб. | Проп. | % | Відрізок | % | Заб. | Проп. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 167 | 166 | 100% | Період 1 | 100% | 178 | 142 |
| 175 | 144 | 100% | Період 2 | 100% | 174 | 150 |
| 164 | 154 | 100% | Період 3 | 100% | 176 | 146 |
| 99 | 94 | 100% | Період 4 | 100% | 75 | 69 |
| 15 | 11 | 100% | Період 5 | 100% | 2 | 15 |
- • EstNor Kiili найбільше забиває у відрізку Період 2: 175 з 620 (28%).
- • EstNor Kiili найбільше пропускає у відрізку Період 1: 166 з 569.
- • Tallinna Ulikool найбільше забиває у відрізку Період 1: 178 з 605 (29%).
- • Tallinna Ulikool найбільше пропускає у відрізку Період 2: 150 з 522.
- У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.
Ринки в очних зустрічах
Очних зустрічей: 6 · у середньому 3,67 гола за матч.