SCMU Craiova — Rapid Bucuresti 1:3: огляд і статистика матчу

Romania. Divizia A1 - 5th-8th Places · 25.04.2026 16:30 · Матч завершено

Порівняти команди
SCMU Craiova
Матч завершено1 : 325.04.2026 16:302-й матч. Rapid Bucuresti выиграл серию 2-0.
Rapid Bucuresti

Хто переможе?

Голосів: 0
  • SCMU Craiova0%
  • Нічия0%
  • Rapid Bucuresti0%

Огляд

Матч SCMU Craiova — Rapid Bucuresti (Romania. Divizia A1 - 5th-8th Places, 25.04.2026 16:30 UTC) завершився з рахунком 1:3. Переможець матчу — Rapid Bucuresti.

Форма SCMU Craiova в останніх 6 матчах: перемоги — 1, нічиї — 0, поразки — 5. Форма Rapid Bucuresti в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3.

Особисті зустрічі: всього 13, перемоги SCMU Craiova — 1, перемоги Rapid Bucuresti — 5, нічиї — 0. Остання зустріч 19.04.2026 15:00: Rapid Bucuresti 3:2 SCMU Craiova.

Ще на сайті: статистика SCMU Craiova, статистика Rapid Bucuresti, таблиця і результати: Romania. Divizia A1 - 5th-8th Places.

Дивіться також: матчі дня: Волейбол. Дані на сторінці надає віджет Match Centre від SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда1234Σ
SCMU Craiova
272123211
Rapid Bucuresti
252525253

Перебіг матчу

SCMU Craiova +6Найбільший відрив+5 Rapid Bucuresti
1234

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 13
з них нічиїх: 0

1 / 13
Перемоги
5 / 13
8 / 24
Очки
16 / 24
Матчі
19.04.2026Матч завершено
Rapid Bucuresti3 : 2SCMU Craiova
12.03.2026Матч завершено
SCMU Craiova1 : 3Rapid Bucuresti
17.12.2025Матч завершено
Rapid Bucuresti3 : 0SCMU Craiova
19.02.2025Матч завершено
SCMU Craiova2 : 3Rapid Bucuresti
27.11.2024Матч завершено
Rapid Bucuresti1 : 3SCMU Craiova
16.03.2024Матч завершено
SCMU Craiova0 : 3Rapid Bucuresti

Попередні матчі: SCMU Craiova

19.04.2026Матч завершено
Rapid Bucuresti3 : 2SCMU Craiova
П
08.04.2026Матч завершено
SCMU Craiova0 : 3Arcada Galati
П
30.03.2026Матч завершено
Arcada Galati3 : 1SCMU Craiova
П
20.03.2026Матч завершено
Steaua Bucuresti2 : 3SCMU Craiova
В
12.03.2026Матч завершено
SCMU Craiova1 : 3Rapid Bucuresti
П
07.03.2026Матч завершено
Dinamo Bucuresti3 : 1SCMU Craiova
П

Попередні матчі: Rapid Bucuresti

19.04.2026Матч завершено
Rapid Bucuresti3 : 2SCMU Craiova
В
09.04.2026Матч завершено
Rapid Bucuresti2 : 3SCM Zalau
П
29.03.2026Матч завершено
SCM Zalau3 : 2Rapid Bucuresti
П
17.03.2026Матч завершено
Rapid Bucuresti3 : 1Stiinta Bucuresti
В
12.03.2026Матч завершено
SCMU Craiova1 : 3Rapid Bucuresti
В
09.03.2026Матч завершено
Rapid Bucuresti2 : 3Corona Brasov
П

Інформація про матч

Сезон
2025/2026

Найближчі матчі: SCMU Craiova

07.11.2026Матч відбудеться
SCMU Craiova16:00SCM Zalau
10.11.2026Матч відбудеться
SCMU Craiova16:00Corona Brasov

1st leg result: 3-2

20.11.2026Матч відбудеться
SCMU Craiova16:00University Cluj

Найближчі матчі: Rapid Bucuresti

07.11.2026Матч відбудеться
Rapid Bucuresti14:00CS Unirea Dej
10.11.2026Матч відбудеться
Bucuresti16:00Rapid Bucuresti

1st leg result: 0-3

13.11.2026Матч відбудеться
SCM Zalau16:00Rapid Bucuresti
20.11.2026Матч відбудеться
Rapid Bucuresti16:00Arcada Galati

Romania. Divizia A1 - 5th-8th Places

Тренди

  • ТБ 2.5 поспіль: 9100%
  • Забиває поспіль: 9100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 7100%
  • Обидві забивають поспіль: 7100%
  • Серія поразок: 3100%
  • Без перемог поспіль: 3100%
  • ТМ 5.5 у 9 з 9 матчів100%
  • Пропускала менше 3.5 у 9 з 9 матчів100%
  • Забивала більше 1.5 у 8 з 9 матчів89%
  • Забивала менше 2.5 у 6 з 7 матчів86%
  • Пропускала більше 2.5 у 6 з 7 матчів86%
  • Поразки в 6 з 7 матчів86%

За останніми матчами: господарі — 7, гості — 9

Ринки за останніми матчами

SCMU Craiovaматчів: 3 · 4Rapid Bucuresti
3,3Середній тотал матчу4,0
100%3/3ТБ 1.5—
0%0/3ТМ 1.5—
100%3/3ТБ 2.5100%4/4
0%0/3ТМ 2.50%0/4
33%1/3ТБ 3.575%3/4
67%2/3ТМ 3.525%1/4
0%0/3ТБ 4.525%1/4
100%3/3ТМ 4.575%3/4
0%0/3ТБ 5.50%0/4
100%3/3ТМ 5.5100%4/4
—ТБ 6.50%0/4
—ТМ 6.5100%4/4

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 4
SCMU CraiovaRapid Bucuresti
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
6477100%Період 1100%9093
5472100%Період 2100%8897
6475100%Період 3100%9086
2225100%Період 4100%7978
  • • SCMU Craiova найбільше забиває у відрізку Період 1: 64 з 204 (31%).
  • • SCMU Craiova найбільше пропускає у відрізку Період 1: 77 з 249.
  • • Rapid Bucuresti найбільше забиває у відрізку Період 1: 90 з 361 (25%).
  • • Rapid Bucuresti найбільше пропускає у відрізку Період 2: 97 з 370.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
67%ТБ 3.54 з 6
67%Обидві заб'ють4 з 6
17%Перемога: SCMU Craiova1 з 6
83%Перемога: Rapid Bucuresti5 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 4 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +6 Макс. відрив: +5Зміни лідера: 12