Forde — Tromso 1:3: огляд і статистика матчу
Norway. Eliteserien (Play-off) · 18.04.2026 13:30 · Матч завершено
Порівняти командиХто переможе?
Голосів: 0- Forde0%
- Нічия0%
- Tromso0%
Огляд
Підсумковий рахунок: Forde 1:3 Tromso, Norway. Eliteserien (Play-off), 18.04.2026 13:30 (UTC). Переможець матчу — Tromso.
Форма Forde в останніх 6 матчах: перемоги — 5, нічиї — 0, поразки — 1. Форма Tromso в останніх 6 матчах: перемоги — 5, нічиї — 0, поразки — 1.
Особисті зустрічі: всього 20, перемоги Forde — 4, перемоги Tromso — 2, нічиї — 0. Остання зустріч 28.02.2026 15:00: Forde 3:2 Tromso.
Пов'язані сторінки: результати та розклад Forde, результати та розклад Tromso, Norway. Eliteserien (Play-off).
Ще матчі: усі матчі дня — Волейбол. Дані на сторінці надає API спортивних даних SportAPI.
Рахунок за періодами
| Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | Σ |
|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 23 | 19 | 16 | 1 | |
| 18 | 25 | 25 | 25 | 3 |
Перебіг матчу
Особисті зустрічі
FordeУсього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0
TromsoПопередні матчі: Forde
Попередні матчі: Tromso
Інформація про матч
- Турнір
- Norway. Eliteserien
Найближчі матчі: Forde
Найближчі матчі: Tromso
Norway. Eliteserien (Play-off)
Тренди
ТБ 2.5 поспіль: 10100%
Забиває поспіль: 10100%
ТБ 2.5 поспіль: 10100%
Забиває поспіль: 10100%
Переможна серія: 5100%
Без поразок поспіль: 5100%
Переможна серія: 4100%
Без поразок поспіль: 4100%
ТБ 2.5 у 10 з 10 матчів100%
Забивала більше 1.5 у 9 з 10 матчів90%
Перемоги в 9 з 10 матчів90%
Без поразок у 9 з 10 матчів90%
За останніми матчами: господарі — 10, гості — 10
Ринки за останніми матчами
Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.
Рахунок за періодами
| Заб. | Проп. | % | Відрізок | % | Заб. | Проп. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 194 | 156 | 100% | Період 1 | 100% | 201 | 200 |
| 192 | 170 | 100% | Період 2 | 100% | 199 | 156 |
| 204 | 150 | 100% | Період 3 | 100% | 193 | 165 |
| 59 | 77 | 100% | Період 4 | 100% | 170 | 140 |
| 30 | 18 | 100% | Період 5 | 100% | 27 | 26 |
- • Forde найбільше забиває у відрізку Період 3: 204 з 679 (30%).
- • Forde найбільше пропускає у відрізку Період 2: 170 з 571.
- • Tromso найбільше забиває у відрізку Період 1: 201 з 790 (25%).
- • Tromso найбільше пропускає у відрізку Період 1: 200 з 687.
- У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.
Ринки в очних зустрічах
Очних зустрічей: 6 · у середньому 4 гола за матч.