Haasrode Leuven — Tectum Achel 1:3: огляд і статистика матчу
Belgium Championship - Play-off · 20.04.2026 18:30 · Матч завершено
Порівняти командиХто переможе?
Голосів: 0- Haasrode Leuven0%
- Нічия0%
- Tectum Achel0%
Огляд
20.04.2026 18:30 (UTC) у турнірі Belgium Championship - Play-off зустріч Haasrode Leuven — Tectum Achel закінчилася з рахунком 1:3. Перемога — за командою Tectum Achel.
Haasrode Leuven за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3. Tectum Achel за останні 6 ігор: перемоги — 5, нічиї — 0, поразки — 1.
В історії очних матчів Haasrode Leuven і Tectum Achel: зустрічей — 20, перемог Haasrode Leuven — 5, перемог Tectum Achel — 1, нічиїх — 0. Остання зустріч 17.04.2026 18:30: Tectum Achel 1:3 Haasrode Leuven.
Статистика та результати: статистика Haasrode Leuven, статистика Tectum Achel, таблиця і результати: Belgium Championship - Play-off.
Інші ігри: Волейбол: результати та розклад. Рахунок і статистика — від віджет статистики SportAPI.
Рахунок за періодами
| Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | Σ |
|---|---|---|---|---|---|
| 11 | 25 | 20 | 16 | 1 | |
| 25 | 20 | 25 | 25 | 3 |
Перебіг матчу
Особисті зустрічі
Haasrode LeuvenУсього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0
Tectum AchelПопередні матчі: Haasrode Leuven
Попередні матчі: Tectum Achel
Інформація про матч
- Турнір
- Belgium Championship
- Сезон
- 2025/2026
Найближчі матчі: Haasrode Leuven
Найближчі матчі: Tectum Achel
Belgium Championship - Play-off
Тренди
ТБ 2.5 поспіль: 10100%
ТБ 2.5 поспіль: 9100%
Забиває поспіль: 9100%
ТБ 2.5 у 9 з 9 матчів100%
Забивала більше 0.5 у 9 з 10 матчів90%
Пропускала більше 0.5 у 9 з 10 матчів90%
Забивала більше 1.5 у 8 з 9 матчів89%
ТБ 3.5 у 8 з 10 матчів80%
Пропускала менше 1.5 у 7 з 9 матчів78%
Перемоги в 7 з 9 матчів78%
Без поразок у 7 з 9 матчів78%
За останніми матчами: господарі — 10, гості — 9
Ринки за останніми матчами
Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.
Рахунок за періодами
| Заб. | Проп. | % | Відрізок | % | Заб. | Проп. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 176 | 189 | 100% | Період 1 | 100% | 141 | 117 |
| 158 | 157 | 100% | Період 2 | 100% | 123 | 102 |
| 167 | 159 | 100% | Період 3 | 100% | 122 | 114 |
| 91 | 88 | 100% | Період 4 | 100% | 70 | 57 |
| 7 | 15 | 100% | Період 5 | 100% | 12 | 15 |
- • Haasrode Leuven найбільше забиває у відрізку Період 1: 176 з 599 (29%).
- • Haasrode Leuven найбільше пропускає у відрізку Період 1: 189 з 608.
- • Tectum Achel найбільше забиває у відрізку Період 1: 141 з 468 (30%).
- • Tectum Achel найбільше пропускає у відрізку Період 1: 117 з 405.
- У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.
Ринки в очних зустрічах
Очних зустрічей: 6 · у середньому 3,33 гола за матч.