Gerceg-Novy (Women) — Luka BAR (Women) 3:2: огляд і статистика матчу

Montenegro. Erste Liga. Women. Play-off · 27.04.2026 15:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Gerceg-Novy (Women)
Матч завершено3 : 227.04.2026 15:003-й матч. Herceg Novi выиграл серию 3-0.
Luka BAR (Women)

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Gerceg-Novy (Women)0%
  • Нічия0%
  • Luka BAR (Women)0%

Огляд

27.04.2026 15:00 (UTC) у турнірі Montenegro. Erste Liga. Women. Play-off зустріч Gerceg-Novy (Women) — Luka BAR (Women) закінчилася з рахунком 3:2. Переможець матчу — Gerceg-Novy (Women).

Форма Gerceg-Novy (Women) в останніх 6 матчах: перемоги — 6, нічиї — 0, поразки — 0. Форма Luka BAR (Women) в останніх 6 матчах: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2.

Особисті зустрічі: всього 14, перемоги Gerceg-Novy (Women) — 6, перемоги Luka BAR (Women) — 0, нічиї — 0. Остання зустріч 22.04.2026 17:00: Luka BAR (Women) 2:3 Gerceg-Novy (Women).

Статистика та результати: результати та розклад Gerceg-Novy (Women), результати та розклад Luka BAR (Women), таблиця і результати: Montenegro. Erste Liga. Women. Play-off.

Ще матчі: усі матчі дня — Волейбол. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте провайдер спортивних даних SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12345Σ
Gerceg-Novy (Women)
10252519153
Luka BAR (Women)
25182025122

Перебіг матчу

Gerceg-Novy (Women) +8Найбільший відрив+15 Luka BAR (Women)
12345

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 14
з них нічиїх: 0

6 / 14
Перемоги
0 / 14
18 / 25
Очки
7 / 25
Матчі
22.04.2026Матч завершено
Luka BAR (Women)2 : 3Gerceg-Novy (Women)
19.04.2026Матч завершено
Gerceg-Novy (Women)3 : 1Luka BAR (Women)
29.11.2025Матч завершено
Luka BAR (Women)0 : 3Gerceg-Novy (Women)
23.10.2025Матч завершено
Gerceg-Novy (Women)3 : 2Luka BAR (Women)
13.03.2025Матч завершено
Gerceg-Novy (Women)3 : 1Luka BAR (Women)
22.11.2024Матч завершено
Luka BAR (Women)1 : 3Gerceg-Novy (Women)

Попередні матчі: Gerceg-Novy (Women)

22.04.2026Матч завершено
Luka BAR (Women)2 : 3Gerceg-Novy (Women)
В
19.04.2026Матч завершено
Gerceg-Novy (Women)3 : 1Luka BAR (Women)
В
08.04.2026Матч завершено
Albatros (Women)1 : 3Gerceg-Novy (Women)
В
04.04.2026Матч завершено
Gerceg-Novy (Women)3 : 0Albatros (Women)
В
04.03.2026Матч завершено
Gerceg-Novy (Women)3 : 0Gimnazijalac Kotor (Women)
В
28.02.2026Матч завершено
Gimnazijalac Kotor (Women)0 : 3Gerceg-Novy (Women)
В

Попередні матчі: Luka BAR (Women)

22.04.2026Матч завершено
Luka BAR (Women)2 : 3Gerceg-Novy (Women)
П
19.04.2026Матч завершено
Gerceg-Novy (Women)3 : 1Luka BAR (Women)
П
09.04.2026Матч завершено
Buduchnost (Women)0 : 3Luka BAR (Women)
В
03.04.2026Матч завершено
Luka BAR (Women)3 : 2Buduchnost (Women)
В
06.03.2026Матч завершено
Budva (Women)0 : 3Luka BAR (Women)
В
28.02.2026Матч завершено
Luka BAR (Women)3 : 0Budva (Women)
В

Інформація про матч

Сезон
2025/2026

Найближчі матчі: Gerceg-Novy (Women)

07.11.2026Матч відбудеться
Moracha (Women)17:30Gerceg-Novy (Women)
18.11.2026Матч відбудеться
Gerceg-Novy (Women)17:00Buduchnost (Women)

Найближчі матчі: Luka BAR (Women)

06.11.2026Матч відбудеться
Albatros (Women)19:00Luka BAR (Women)
21.11.2026Матч відбудеться
Luka BAR (Women)17:00Moracha (Women)
28.11.2026Матч відбудеться
Mediteran (Women)17:00Luka BAR (Women)
05.12.2026Матч відбудеться
Gimnazijalac Kotor (Women)17:00Luka BAR (Women)
12.12.2026Матч відбудеться
Luka BAR (Women)17:00Budva (Women)

Montenegro. Erste Liga. Women. Play-off

Тренди

  • Переможна серія: 10100%
  • Без поразок поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 9100%
  • Забиває поспіль: 9100%
  • Обидві забивають поспіль: 3100%
  • Забивала більше 1.5 у 10 з 10 матчів100%
  • ТБ 2.5 у 9 з 9 матчів100%
  • Пропускала менше 1.5 у 9 з 10 матчів90%
  • Забивала більше 1.5 у 8 з 9 матчів89%
  • Пропускала менше 2.5 у 7 з 9 матчів78%

За останніми матчами: господарі — 10, гості — 9

Ринки за останніми матчами

Gerceg-Novy (Women)матчів: 6 · 3Luka BAR (Women)
3,2Середній тотал матчу3,3
100%6/6ТБ 1.5100%3/3
0%0/6ТМ 1.50%0/3
100%6/6ТБ 2.5100%3/3
0%0/6ТМ 2.50%0/3
17%1/6ТБ 3.533%1/3
83%5/6ТМ 3.567%2/3
0%0/6ТБ 4.50%0/3
100%6/6ТМ 4.5100%3/3
0%0/6ТБ 5.50%0/3
100%6/6ТМ 5.5100%3/3

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 6 · 3
Gerceg-Novy (Women)Luka BAR (Women)
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
15088100%Період 1100%6857
14695100%Період 2100%7548
150107100%Період 3100%7351
2523100%Період 4100%2325
  • • Gerceg-Novy (Women) найбільше забиває у відрізку Період 1: 150 з 471 (32%).
  • • Gerceg-Novy (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 3: 107 з 313.
  • • Luka BAR (Women) найбільше забиває у відрізку Період 2: 75 з 239 (31%).
  • • Luka BAR (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 1: 57 з 181.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
83%ТБ 3.55 з 6
83%Обидві заб'ють5 з 6
100%Перемога: Gerceg-Novy (Women)6 з 6
0%Перемога: Luka BAR (Women)0 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 4,17 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +8 Макс. відрив: +15Зміни лідера: 8