Knack Randstad Roeselare — Tectum Achel 3:0: огляд і статистика матчу
Belgium Championship - Play-off · 22.04.2026 18:30 · Матч завершено
Порівняти командиХто переможе?
Голосів: 0- Knack Randstad Roeselare0%
- Нічия0%
- Tectum Achel0%
Огляд
22.04.2026 18:30 (UTC) у турнірі Belgium Championship - Play-off зустріч Knack Randstad Roeselare — Tectum Achel закінчилася з рахунком 3:0. Переможець матчу — Knack Randstad Roeselare.
Форма Knack Randstad Roeselare в останніх 6 матчах: перемоги — 5, нічиї — 0, поразки — 1. Форма Tectum Achel в останніх 6 матчах: перемоги — 5, нічиї — 0, поразки — 1.
Особисті зустрічі: всього 20, перемоги Knack Randstad Roeselare — 6, перемоги Tectum Achel — 0, нічиї — 0. Остання зустріч 14.02.2026 19:30: Tectum Achel 0:3 Knack Randstad Roeselare.
Статистика та результати: результати та розклад Knack Randstad Roeselare, результати та розклад Tectum Achel, таблиця Belgium Championship - Play-off.
Ще матчі: матчі дня: Волейбол. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте live 3D-трекер матчів.
Рахунок за періодами
| Команда | 1 | 2 | 3 | Σ |
|---|---|---|---|---|
| 25 | 25 | 25 | 3 | |
| 23 | 16 | 16 | 0 |
Перебіг матчу
Особисті зустрічі
Knack Randstad RoeselareУсього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0
Tectum AchelПопередні матчі: Knack Randstad Roeselare
Попередні матчі: Tectum Achel
Інформація про матч
- Турнір
- Belgium Championship
- Сезон
- 2025/2026
Найближчі матчі: Knack Randstad Roeselare
Найближчі матчі: Tectum Achel
Belgium Championship - Play-off
Тренди
ТБ 2.5 поспіль: 10100%
Забиває поспіль: 10100%
ТБ 2.5 поспіль: 6100%
Забиває поспіль: 6100%
Переможна серія: 5100%
Без поразок поспіль: 5100%
ТБ 2.5 у 10 з 10 матчів100%
ТБ 2.5 у 6 з 6 матчів100%
Забивала більше 1.5 у 9 з 10 матчів90%
Пропускала менше 1.5 у 8 з 10 матчів80%
Перемоги в 8 з 10 матчів80%
Без поразок у 8 з 10 матчів80%
За останніми матчами: господарі — 6, гості — 10
Ринки за останніми матчами
Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.
Рахунок за періодами
| Заб. | Проп. | % | Відрізок | % | Заб. | Проп. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 98 | 78 | 100% | Період 1 | 100% | 166 | 128 |
| 104 | 91 | 100% | Період 2 | 100% | 143 | 127 |
| 88 | 87 | 100% | Період 3 | 100% | 147 | 134 |
| 46 | 43 | 100% | Період 4 | 100% | 95 | 73 |
- • Knack Randstad Roeselare найбільше забиває у відрізку Період 2: 104 з 336 (31%).
- • Knack Randstad Roeselare найбільше пропускає у відрізку Період 2: 91 з 299.
- • Tectum Achel найбільше забиває у відрізку Період 1: 166 з 563 (29%).
- • Tectum Achel найбільше пропускає у відрізку Період 3: 134 з 477.
- У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.
Ринки в очних зустрічах
Очних зустрічей: 6 · у середньому 3,5 гола за матч.