Tallinna Ulikool — EstNor Kiili 3:2: огляд і статистика матчу

Estonia. League 1 (Play-off) · 25.04.2026 16:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Tallinna Ulikool
Матч завершено3 : 225.04.2026 16:003-й матч. Таллин Университет выиграл серию 3-0.
EstNor Kiili

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Tallinna Ulikool0%
  • Нічия0%
  • EstNor Kiili0%

Огляд

Підсумковий рахунок: Tallinna Ulikool 3:2 EstNor Kiili, Estonia. League 1 (Play-off), 25.04.2026 16:00 (UTC). Перемога — за командою Tallinna Ulikool.

Tallinna Ulikool за останні 6 ігор: перемоги — 6, нічиї — 0, поразки — 0. EstNor Kiili за останні 6 ігор: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2.

В історії очних матчів Tallinna Ulikool і EstNor Kiili: зустрічей — 20, перемог Tallinna Ulikool — 6, перемог EstNor Kiili — 0, нічиїх — 0. Остання зустріч 21.04.2026 17:00: EstNor Kiili 0:3 Tallinna Ulikool.

Ще на сайті: статистика Tallinna Ulikool, статистика EstNor Kiili, таблиця і результати: Estonia. League 1 (Play-off).

Ще матчі: усі матчі дня — Волейбол. Рахунок і статистика — від віджет статистики SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12345Σ
Tallinna Ulikool
23252519153
EstNor Kiili
25171125112

Перебіг матчу

Tallinna Ulikool +25Найбільший відрив+6 EstNor Kiili
12345

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0

6 / 20
Перемоги
0 / 20
18 / 22
Очки
4 / 22
Матчі
21.04.2026Матч завершено
EstNor Kiili0 : 3Tallinna Ulikool
18.04.2026Матч завершено
Tallinna Ulikool3 : 2EstNor Kiili
15.01.2026Матч завершено
Tallinna Ulikool3 : 1EstNor Kiili
18.10.2025Матч завершено
EstNor Kiili0 : 3Tallinna Ulikool
22.03.2025Матч завершено
Tallinna Ulikool3 : 1EstNor Kiili
15.03.2025Матч завершено
EstNor Kiili0 : 3Tallinna Ulikool

Попередні матчі: Tallinna Ulikool

21.04.2026Матч завершено
EstNor Kiili0 : 3Tallinna Ulikool
В
18.04.2026Матч завершено
Tallinna Ulikool3 : 2EstNor Kiili
В
11.04.2026Матч завершено
Tallinna Ulikool3 : 1AB Premium Rae vald
В
28.03.2026Матч завершено
AB Premium Rae vald0 : 3Tallinna Ulikool
В
17.03.2026Матч завершено
E-Lux Tallinn1 : 3Tallinna Ulikool
В
12.03.2026Матч завершено
Tallinna Ulikool3 : 1E-Lux Tallinn
В

Попередні матчі: EstNor Kiili

21.04.2026Матч завершено
EstNor Kiili0 : 3Tallinna Ulikool
П
18.04.2026Матч завершено
Tallinna Ulikool3 : 2EstNor Kiili
П
11.04.2026Матч завершено
EMU Embach2 : 3EstNor Kiili
В
28.03.2026Матч завершено
EstNor Kiili3 : 0EMU Embach
В
15.03.2026Матч завершено
Tartu vald Structura1 : 3EstNor Kiili
В
14.03.2026Матч завершено
EstNor Kiili3 : 0Tartu vald Structura
В

Інформація про матч

Турнір
Estonia. League 1

Estonia. League 1 (Play-off)

Тренди

  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Переможна серія: 8100%
  • Без поразок поспіль: 8100%
  • Забиває поспіль: 8100%
  • ТБ 2.5 у 10 з 10 матчів100%
  • ТБ 2.5 у 10 з 10 матчів100%
  • Забивала більше 1.5 у 9 з 10 матчів90%
  • Перемоги в 9 з 10 матчів90%
  • Без поразок у 9 з 10 матчів90%
  • Пропускала менше 1.5 у 8 з 10 матчів80%
  • Пропускала більше 0.5 у 8 з 10 матчів80%

За останніми матчами: господарі — 10, гості — 10

Ринки за останніми матчами

Tallinna Ulikoolматчів: 8 · 8EstNor Kiili
3,9Середній тотал матчу3,9
100%8/8ТБ 1.5100%8/8
0%0/8ТМ 1.50%0/8
100%8/8ТБ 2.5100%8/8
0%0/8ТМ 2.50%0/8
63%5/8ТБ 3.563%5/8
38%3/8ТМ 3.538%3/8
25%2/8ТБ 4.525%2/8
75%6/8ТМ 4.575%6/8
0%0/8ТБ 5.50%0/8
100%8/8ТМ 5.5100%8/8

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 8 · 8
Tallinna UlikoolEstNor Kiili
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
187173100%Період 1100%181180
195164100%Період 2100%171178
186170100%Період 3100%172169
120104100%Період 4100%111102
3021100%Період 5100%2628
  • • Tallinna Ulikool найбільше забиває у відрізку Період 2: 195 з 718 (27%).
  • • Tallinna Ulikool найбільше пропускає у відрізку Період 1: 173 з 632.
  • • EstNor Kiili найбільше забиває у відрізку Період 1: 181 з 661 (27%).
  • • EstNor Kiili найбільше пропускає у відрізку Період 1: 180 з 657.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
50%ТБ 3.53 з 6
50%Обидві заб'ють3 з 6
100%Перемога: Tallinna Ulikool6 з 6
0%Перемога: EstNor Kiili0 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 3,67 гола за матч.