Corona Brasov — Rapid Bucuresti 3:1: огляд і статистика матчу
Romania. Divizia A1 - 5th-8th Places · 03.05.2026 15:00 · Матч завершено
Порівняти командиХто переможе?
Голосів: 0- Corona Brasov0%
- Нічия0%
- Rapid Bucuresti0%
Огляд
03.05.2026 15:00 (UTC) у турнірі Romania. Divizia A1 - 5th-8th Places зустріч Corona Brasov — Rapid Bucuresti закінчилася з рахунком 3:1. Переможець матчу — Corona Brasov.
Форма Corona Brasov в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3. Форма Rapid Bucuresti в останніх 6 матчах: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2.
Особисті зустрічі: всього 11, перемоги Corona Brasov — 6, перемоги Rapid Bucuresti — 0, нічиї — 0. Остання зустріч 09.03.2026 15:00: Rapid Bucuresti 2:3 Corona Brasov.
Пов'язані сторінки: статистика Corona Brasov, статистика Rapid Bucuresti, таблиця і результати: Romania. Divizia A1 - 5th-8th Places.
Інші ігри: Волейбол: результати та розклад. Дані на сторінці надає віджет статистики SportAPI.
Рахунок за періодами
| Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | Σ |
|---|---|---|---|---|---|
| 35 | 26 | 25 | 25 | 3 | |
| 33 | 24 | 27 | 17 | 1 |
Перебіг матчу
Особисті зустрічі
Corona BrasovУсього зіграно матчів: 11
з них нічиїх: 0
Rapid BucurestiПопередні матчі: Corona Brasov
Попередні матчі: Rapid Bucuresti
Інформація про матч
- Турнір
- Romania. Divizia A1
- Сезон
- 2025/2026
Найближчі матчі: Corona Brasov
Найближчі матчі: Rapid Bucuresti
Romania. Divizia A1 - 5th-8th Places
Тренди
ТБ 2.5 поспіль: 10100%
Забиває поспіль: 10100%
ТБ 2.5 поспіль: 10100%
Забиває поспіль: 10100%
Обидві забивають поспіль: 8100%
ТМ 5.5 у 10 з 10 матчів100%
ТМ 5.5 у 10 з 10 матчів100%
Пропускала менше 3.5 у 10 з 10 матчів100%
Забивала більше 1.5 у 9 з 10 матчів90%
Забивала більше 1.5 у 8 з 10 матчів80%
Пропускала більше 1.5 у 8 з 10 матчів80%
За останніми матчами: господарі — 10, гості — 10
Ринки за останніми матчами
Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.
Рахунок за періодами
| Заб. | Проп. | % | Відрізок | % | Заб. | Проп. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 132 | 145 | 100% | Період 1 | 100% | 133 | 145 |
| 150 | 140 | 100% | Період 2 | 100% | 132 | 143 |
| 152 | 143 | 100% | Період 3 | 100% | 134 | 134 |
| 151 | 128 | 100% | Період 4 | 100% | 104 | 99 |
| 60 | 56 | 100% | Період 5 | 100% | 14 | 16 |
- • Corona Brasov найбільше забиває у відрізку Період 3: 152 з 645 (24%).
- • Corona Brasov найбільше пропускає у відрізку Період 1: 145 з 612.
- • Rapid Bucuresti найбільше забиває у відрізку Період 3: 134 з 517 (26%).
- • Rapid Bucuresti найбільше пропускає у відрізку Період 1: 145 з 537.
- У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.
Ринки в очних зустрічах
Очних зустрічей: 6 · у середньому 4 гола за матч.