Suntory Sunbirds — Osaka Bluteon 3:1: огляд і статистика матчу
Japan. SV.League 1 (Play-off) · 15.05.2026 10:02 · Матч завершено
Порівняти командиХто переможе?
Голосів: 0- Suntory Sunbirds0%
- Нічия0%
- Osaka Bluteon0%
Огляд
Матч Suntory Sunbirds — Osaka Bluteon (Japan. SV.League 1 (Play-off), 15.05.2026 10:02 UTC) завершився з рахунком 3:1. Переможець матчу — Suntory Sunbirds.
Форма Suntory Sunbirds в останніх 6 матчах: перемоги — 6, нічиї — 0, поразки — 0. Форма Osaka Bluteon в останніх 6 матчах: перемоги — 6, нічиї — 0, поразки — 0.
Особисті зустрічі: всього 20, перемоги Suntory Sunbirds — 5, перемоги Osaka Bluteon — 1, нічиї — 0. Остання зустріч 28.12.2025 04:05: Suntory Sunbirds 3:0 Osaka Bluteon.
Ще на сайті: статистика Suntory Sunbirds, статистика Osaka Bluteon, таблиця і результати: Japan. SV.League 1 (Play-off).
Ще матчі: Волейбол: результати та розклад. Дані на сторінці надає live 3D-трекер матчів.
Рахунок за періодами
| Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | Σ |
|---|---|---|---|---|---|
| 26 | 22 | 25 | 25 | 3 | |
| 24 | 25 | 16 | 23 | 1 |
Перебіг матчу
Особисті зустрічі
Suntory SunbirdsУсього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0
Osaka BluteonПопередні матчі: Suntory Sunbirds
Попередні матчі: Osaka Bluteon
Інформація про матч
- Турнір
- Japan. SV.League
- Сезон
- 2025/2026
Найближчі матчі: Suntory Sunbirds
Найближчі матчі: Osaka Bluteon
Japan. SV.League 1 (Play-off)
Тренди
ТБ 2.5 поспіль: 10100%
Забиває поспіль: 10100%
Переможна серія: 10100%
Без поразок поспіль: 10100%
ТБ 2.5 поспіль: 10100%
Забиває поспіль: 10100%
Переможна серія: 8100%
Без поразок поспіль: 8100%
ТБ 2.5 у 10 з 10 матчів100%
Забивала більше 1.5 у 10 з 10 матчів100%
Забивала більше 1.5 у 9 з 10 матчів90%
Пропускала менше 1.5 у 9 з 10 матчів90%
За останніми матчами: господарі — 10, гості — 10
Ринки за останніми матчами
Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.
Рахунок за періодами
| Заб. | Проп. | % | Відрізок | % | Заб. | Проп. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 148 | 103 | 100% | Період 1 | 100% | 170 | 152 |
| 168 | 148 | 100% | Період 2 | 100% | 177 | 147 |
| 146 | 119 | 100% | Період 3 | 100% | 167 | 152 |
| 49 | 49 | 100% | Період 4 | 100% | 123 | 110 |
- • Suntory Sunbirds найбільше забиває у відрізку Період 2: 168 з 511 (33%).
- • Suntory Sunbirds найбільше пропускає у відрізку Період 2: 148 з 419.
- • Osaka Bluteon найбільше забиває у відрізку Період 2: 177 з 682 (26%).
- • Osaka Bluteon найбільше пропускає у відрізку Період 1: 152 з 593.
- У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.
Ринки в очних зустрічах
Очних зустрічей: 6 · у середньому 3,83 гола за матч.